خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

نحوه گرم شدن آب در ماشین لباسشویی سامسونگ

نحوه گرم شدن آب در ماشین لباسشویی سامسونگ

سوال های زیادی درباره این وجود دارد که آیا ماشین لباسشویی خودش آب را گرم میکند؟ بسیاری از کاربران از ما درباره ورودی آب گرم سوال می کنند و … سوالات متداول بسیاری که می تواند ذهن شما را به خودش درگیر کرده باشد. بنابراین در نهایت تصمیم گرفتیم که شما را با بسیاری از این سوالات آشنا کنیم تا در این زمینه مشکل دیگری نداشته باشید و بهترین ها را تجربه کرده باشید. در این مقاله می خواهیم برای شما نحوه گرم شدن آب در ماشین لباسشویی سامسونگ بگوییم پس با ما تا انتهای محتوا همراه باشید تا بتوانید در صورت داشتن چنین دستگاهی با هر برندی بدانید چه اتفاقی رخ می دهد.

آیا ماشین لباسشویی خودش آب را گرم میکند و یا نیاز به آب گرم دارد؟

در این بخش سوال های دیگری نیز به وجود می آید این است که دمای مناسب برای ماشین چیست که بتواند به خوبی دستگاه لباس ها را بشورد؟ یا اصلا در یک عبارت کلی بهره گیری از این آب داغ برای البسه ها ضرر دارد یا خیر؟ شیر ورودی دستگاه چه نقشی در این زمینه دارد؟ در بسیاری از برند ها و مارک ها این نوع آپشن فعال نمی باشد در صورتی که همه آن ها بایستی بتوانند شیر ورودی آب داغ را داشته باشند. در صورت بروز چنین مشکلاتی با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید تا به رفع مشکل بپردازند. وسیله برقی مورد نظرتان باید به صوت خودکار آب را گرم کند اما اگر چنین اتفاقی رخ نداد  بدانید علت های مختلفی دارد که در ذیل برایتان خیلی جامع و کامل بیان کردیم تا بتوانید در این گونه مواقع بدون داشتن استرس و نگرانی بهترین تصمیم گیری ها را داشته باشید.

آیا ماشین لباسشویی خودش آب را گرم میکند و یا نیاز به آب گرم دارد؟

مطلب مرتبط:

لرزش ماشین لباسشویی و راه های رفع آن

نکات مهم در مورد آب گرم لباسشویی

در دستگاه مورد نظر شما دو شلنگ ورودی آب سرد، گرم و همچنین شیر تخلیه وجود دارد افزون بر این ها شما عزیزان می توانید شیر برقی، کلید های کنترل و تنظیم آب را مشاهده می نمایید. این وسیله الکتریکی به وسیله بردی که دارد، شیر برقی را قعال می کند و در نهایت آب به مخزن وارد خواهد شد. تا این مرحله اتفاق خاصی رخ نمی دهد اما با رسیدن آب به سطح معینی از آن برق موجود در آن قطع می شود و اگر در طی این جریانات مشکلی برای هر قطعه یا بخشی به وجود بیاید، باید آن را به کارشناسان مربوطه معرفی نموده تا مشکلات به وجود امده را بر طرف کنند. در نظر داشته باشید که در بخش بعدی  برخی از این مراحل را برایتان به صورت جامع و کامل ذکر خواهیم کرد تا با برخی از آن ها آشنا شوید.

خراب بودن ترموستات

معیوب بودن ترموستات به این معنا است که دمای درون دستگاه به گونه ای است که از کنترل خارج می شود. یعنی این که وظیفه آن به گونه ای است که دما و حرارات را ثابت نگه می دارد. اگر به هر دلیلی این دما دچار مشکل شود، سیم های اتصالی آن به خوبی کار نکنند و … بایستی با افرادی تماس بگیرید که بتوانند مجددا دما را به حال اولیه در بیاورند و قابل کنترل باشد.

خراب بودن ترموستات

معیوب بودن هیدروستات

هیدروستات یکی از قطعاتی است که در ابتدا توسط کارخانه ها انجام می شود و میزان آب را در ماشین تنظیم می نماید برای مثال در صورتی که تایمرها، خراب شوند نشان دهنده این است که آب در دستگاه گرم نخواهد شد. در صورت بروز چنین مشکلی باید اقدام نمایید تا در آینده ای نه چندان دور به مشکل بر نخورید.

درست کار نکردن تایمر

تایمر ها از جمله قطعاتی هستند که بر روی برد های ماشین لباسشویی تعبیه شده اند و در شستن انواع لباس های ابریشمی، پشمی، خشک کن، اتوکشی و … نقش دارند و زمان شستشوی آن ها را می توانید انتخاب کنید. همه عواملی که به آن ها اشاره کردیم تایمر و زمان مخصوص به خودشان را دارند در هنگامی که تایمر بر روی برد خراب می شود باید آن را جداسازی کنید و سپس به تعمیر آن بپردازید.

درست کار نکردن تایمر

مسدودی شلنگ آب گرم

شیلنگ هایی که بایستی به ماشین وصل باشند، طولی بین یک تا یک و نیم تر با جنس و ضخامتی مقاوم دارند. نوع آن ها پلاستیکی می باشد و در هنگام خروج آب از آن یک فیلتر توری مانند وجود دارد حال تصور کنید که در برخی از آشپزخانه ها علی الخصوص امروزی ها این شیر آب داغ وجود نداشته باشد یا مسدود شود. این امر نیز باعث ایجاد اختلال در رد شدن آب توسط توری خواهد شد چون سنگ ریزه ها و آشغال هایی که نباید وارد دستگاه شوند را از خود عبور می دهد در نتیجه نیاز به تعویض و تعمیر این فیلتر ها می شویم.

خرابی شیر برقی

شیر برقی ماشین لباسشویی وظیفه قطع و وصل کردن آب ورودی به دستگاه را برعهده دارد. این قطعه تشخیص می دهد که فرآیند آبگیری انجام شود یا خیر. در واقع اولین موردی که می تواند دلیلی برای خرابی شیربرقی باشد، آبگیری نکردن لباسشوییست اما خب گرم نشدن آب دستگاه نیز می تواند نشانه ای از معیوب بودن شیر برقی باشد. چون درصورتی که آبی وارد دستگاه نشود، چیزی برای گرم کردن وجود ندارد!

خرابی شیر برقی

نتیجه گیری کلی

همه این بیانیه ها به خاطر این بود که بتوانید به سوالاتی که برایتان به وجود می آید پاسخ بدهید و در نظر داشته باشید که در این روز ها وسیله برای هدف مورد نظرتان نیاز به مراقبت و نگهداری شدید تری دارند و ماشین لباسشویی یکی از آن ها می باشد. در این محتوا به این پرداختیم که آیا ماشین لباسشویی خودش آب را گرم می کند و یا نیاز به آب گرم دارد؟! تصمیم گیری با خود شما است که در صورت بروز هر کدام از این علت ها و دلیل ها بتوانید به موقع تصمیم گیری نمایید متاسفانه برخی از افراد تصور می کنند که می توانند خودشان به تعمیر وسیله هایشان بپردازند اما این چنین نیست.

در نظر داشته باشید که در صورت بی توجهی به چنین مواردی ممکن است عواقب جبران نا پذیری را در بر داشته باشید امیدواریم که این محتوا توانسته باشد شما را به هدف هایتان نزدیک تر کرده باشد. در صورت داشتن مشکل میتوانید از تعمیرکاران ما کمک بگیرید که دوره آموزش تعمیرات لوازم خانگی به صورت تخصصی شرکت کرده اند و میتوانند دستگاه تان را تعمیر کنند.

سوالات متداول

بالاترین دمای آبی که می توان با ماشین لباسشویی برای شستشو تنظیم کرد، چند درجه سانتیگراد است؟

شما می توانید دمای آب لباسشویی را در یک برنامه شستشو تا 60 درجه سانتیگراد بالا ببرید.

اگر ماشین لباسشویی دارای دو ورودی آب باشد، برای اتصال آن به یک شیر آب باید چه کنیم؟

اگر ماشین لباسشویی شما دارای 2 ورودی آب است ولی نمی توانید آب گرم را به آن وصل کنید، باید هر 2 شیلنگ ورودی آب را با استفاده از رابط به یک شیر آب متصل کنید.

برای دریافت خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ با چه شماره ای تماس بگیریم؟

برای دریافت خدمات تعمیر تخصصی و سرویس لباسشویی سامسونگ می توانید با نمایندگی رسمی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران به شماره 22225007-021 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =

ارور-d13-ماشین-ظرفشویی-سامسونگ--شاخص
ارور d13 ماشین ظرفشویی سامسونگ
هیدرواستات ماشین لباسشویی چیست؟ و چه وظایفی دارد؟
هیدرواستات ماشین لباسشویی چیست؟ و چه وظایفی دارد؟
ارور-E-8-لباسشویی-سامسونگ-شاخص
ارور E8 لباسشویی سامسونگ
ارور-LE-یا-ارور-E9-لباسشویی-سامسونگ-شاخص
ارور LE یا ارور E9 لباسشویی سامسونگ
ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ
رایج ترین علت های ارورSUDدر ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور SUD در ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور e7 لباسشویی سامسونگ
ارور e7 لباسشویی سامسونگ
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ؛ راهنمای جامع
ارور AE لباسشویی سامسونگ
ارور AE لباسشویی سامسونگ؛ راهنمای جامع رفع مشکل
لباسشویی درب فضایی چیست؟
لباسشویی درب فضایی چیست؟