تعمیر لباسشویی سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
شماره تماس نمایندگی

021-22225007 تعمیرکاران متخصص و ماهر

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

درخواست تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران به دلیل استفاده بیشتر مردم از این وسیله ضروری در منازلشان افزایش پیدا کرده است. اگر شما ساکن تهران هستید می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان ما علاوه بر مشاوره رایگان، سرویسکار و تعمیرکار متخصص را در کمترین زمان ممکن به محل سکونتتان اعزام کنند.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

قبل از هر چیزی لازم است این را متذکر شویم که گاها پیش می آید بعضی از مشتریان، قبل از مراجعه به تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ، به نمایندگی های غیر مجاز مراجعه کرده اند. هنگامی که کارشناسان ما با آن ها صحبت می کنند، اکثرشان یک سری مشکلات مشترک دارند که باعث شده دیگر به تعمیرگاه های غیر رسمی مراجعه نکنند. استفاده از قطعات غیر اصلی، عدم تجربه و عدم تخصص کافی و ... از جمله مشکلات یکسان آن ها می باشد. ما در نمایندگی تعمیرات سامسونگ به صورت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم تا با خیالی آسوده، تعمیرات لباسشویی خود را به ما بسپارید.

مراحل درخواست تعمیرکار لباسشویی سامسونگ

 • تماس با ما از طریق شماره های سایت
 • ارائه مشکل موجود در لوازم خانگی به کارشناسان
 • اعزام تعمیرکار به منزل در هر زمانی که شما بخواهید
 • تعمیر و تسویه حساب در صورت رضایت کامل شما
تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شرق، غرب، شمال جنوب تهران

ما به عنوان تعمیرگاه مرکزی ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران، به تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران ارائه خدمات می کنیم و پس از تماس شما با ما، تعمیرکار در کمتر از 2 ساعته به محل سکونت شما مراجعه می کند. در نظر داشته باشید دیگر الزم نیست برا تعمیرات، به نمایندگی مراجعه کنید و تکنیسین ها ما برا رفاه بیشتر شما، بخه منزلتان مراجعه می کنند.

تعمیر در محل

یکی از مشکلاتی که در شهر های بزرگ وجود دارد، شلوغی خیابان ها، نمایندگی ها و مشغله مردم می باشد. اگر لباسشویی شما دچار خرابی و مشکل شود، شما باید آن را در یک ماشین باری قرار دهید و به تعمیرگاه ببرید. پس از آن چند روز منتظر بمانید تا تعمیرات انجام شود و دوباره با یک ماشین باری دیگر، لباسشویی را منزل برگردانید. منمایندگی لباسشویی سامسونگ این مشکل را برایتان حل کرده است. دیگر نیازی به این همه زحمت و مشکل نیست. ما با ایجاد تعمیرات لباسشویی در محل این مشکل را برایتان حل نموده ایم.

تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ

تعمیرکاران و تکنسین های فنی این نمایندگی تقریبا هر سال اطلاعات خود را در رابطه با تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ به روز می کنند و در کلاسهای آموزشی که از سوی خود تعمیرگاه مرکزی لباسشویی سامسونگ برگزار می شود شرکت می کنند. هر تعمیرکار لباسشویی سامسونگ بعد از اتمام کار، ضمانت نامه ای مبنی بر اصل بودن قطعات و ... به شما ارائه می کند که در صورت بروز مجدد مشکل، بتوانید از آن استفاده نمایید.

تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ، به صورت شبانه روزی در کمتر از 2 ساعت انجام می گیرد. نمایندگی مرکزی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ، جهت کسب رضایت مشتریان محترم، بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین خدمات را ارائه می دهد. این نمایندگی یک نمایندگی متخصص و حرفه ای در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ است. تعمیر ماشین لباسشویی شما هر برند و نوعی که باشد زیر نظر متخصصان و تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ انجام می شود. پس تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ خود را به ما بسپارید.

خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی سامسونگ

شرکت سامسونگ سال هاست که پس از فروش ماشین لباسشویی، خدمات پس از فروش هم ارائه می کند ما به عنوان نمایندگی سامسونگ، خدمات پس از فروش را پوشش می دهیم. پس با ارائه کارت گارانتی خود از خدمات پس از فروش در سراسر تهران بهره مند شوید، اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست، ما تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی samsung، شما را به بهترین نحو انجام خواهیم کرد.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

سرویس لباسشویی سامسونگ

اگر به صورت ۶ ماه یکبار یا حداکثر سالیانه به سرویس لباسشویی سامسونگ خود بپردازید، دیگر نگران خرابی های پرهزینه و جبران ناپذیر لباسشویی خود نخواهید بود. تعمیرکار لباسشویی سامسونگ در سریعترین زمان، سرویس لباسشویی شما را انجام خواهد داد و هرگونه مشکل احتمالی که ممکن است در آینده برای ماشین لباسشویی سامسونگ شما به وجود بیاید را بر طرف خواهد کرد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

لباسشویی های samsung انواع محتلفی دارند. مدل های صنعتی، خانگی، درب از بالا و ... . اگر شما از مدل درب از بالا استفاده می کنید، ما متخصص تعمیر لباسشویی درب از بالا را در اختیارتان میزاریم تا تعمیرات در کمترین زمان و پایین ترین هزینه برای شما عزیزان انجام شود.

تعمیر برد لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که برای این مدل لوازم برقی به وجود می آید، خرابی برد آن ها می باشد. برد یکی از اصلی ترین قطعات موجود در ماشین های لباسشویی محسوب می شود که از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. حتما برای تعمیر برد لباسشویی سامسونگ با تعمیرگاه رسمی و مرکزی تماس بگیرید تا با مشکلات بسیار پیچیده ای بر اثر تجربه و تخصص تعمیرکاران متفرقه موجه نشوید/p>

چرا باید سرویس و تعمیر لباسشویی خود را به تعمیرگاه مرکزی بسپارید؟


ویژگی های تعمیر لباسشویی سامسونگ در نمایندگی

 • آماده ی خدمت رسانی به صورت ۲۴ ساعته
 • آموزش دیده ی نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ
 • عیب یابی سریع
 • تعمیر لباسشویی سامسونگ با دقت
 • تعویض قطعات با قطعات اصل
 • ارائه ی ضمانت نامه ی کتبی از نمایندگی مجاز لباسشویی سامسونگ
 • خوش اخلاق و منظم
 • ارائه بهترین سرویس لباسشویی سامسونگ

خرابی ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

 • عدم تخلیه آب خروجی
 • تمیز نشدن لباس ها
 • روشن نشدن ماشین لباسشویی
 • ایجاد سر و صدای زیاد
 • برق داشتن ماشین لباسشویی
 • ارور صفحه نمایش ماشین لباسشویی
 • بسته نشدن درب ماشین لباسشویی
 • باز نشدن درب ماشین لباسشویی
 • نشتی آب لباسشویی
 • کلیدهای ماشین کار نمی کند

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در هنگام آسیب دیدن یا دچار مشکل شدن ماشین لباسشویی خود، می توانید با ما تماس بگیرید. بعد از تماس شما، متخصصین ما در جهت برطرف کردن و رفع ایراد دستگاه، از شما سوالاتی را می پرسند و سعی در برطرف کردن آن بر می آیند و اگر مشکل به راحتی حل نشد، یک متخصص و تعمیرکار حرفه ای به محل اعزام می شود. هزینه ها بعد از عیب یابی دستگاه و طبق تعرفه به شما اعلام می شود و در انتهای کار، ضمانت نامه کتبی که بیانگر ۱۲ ماه گارانتی است، به شما ارائه می شود. دقت داشته باشید باتوجه به نوسانات ارز، قیمت قطعات یک سری از لوازم آشپزخانه در هنگام تعمیر مانند تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و .... متغیر می باشد..

مشکلات متداول

نشت آب از ماشین لباسشویی
ممکن است نشت آب، حاصل از پاره شدن یکی از لوله های لاستیکی باشد که در این صورت باید تعویض گردد؛ هم چنین ممکن است بر اثر ترکیدگی قاب مخصوص جاپودری، واتر پمپ و ... باشد یا به علت تراز نبودن ماشین لباسشویی، سبب ریزش آب شود. در هر صورت بهتر است با تعمیرگاه مرکزی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
ماشین لباسشویی روشن نمی شود
در این صورت ابتدا از رسیدن برق به ماشین لباسشویی مطمئن شوید، سیم رابط و پریز را چک کنید و مطمئن شوید که به صفحه نمایشگر برق میرسد؛ در مرحله ی بعد، چک کنید فیوز نسوخته باشد در صورتی که فیوز سوخته باشد باید آن را تعویض کنید .اگر مشکل برطرف نشد باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی
در ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است با ارورهای متفاوتی روبه رو شوید که هر کدام معنای خود را دارد به طور مثال کد خطای fl، دستگاه نتوانسته درب را قفل کند کد خطا LO یعنی درب باز نمی شود. کد خطا 5E یا SE، ماشین لباسشویی نمی تواند آب را تخلیه کند و بسیاری ارورهای دیگر که شناسایی و رفع آن ها نیازمند افراد متخصص و تعمیرکار حرفه ای و مجرب است. برای رفع این خطاها با نمایندگی مجاز لباسشویی سامسونگ تماس حاصل نمایید.
دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد
عوامل زیادی ممکن است موجب نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود. یکی از آن ها قفل در است که تا زمانی که در باز است از چرخش دستگاه ممانعت می کند. مورد دیگری که باید بررسی شود پخش کردن متوازن لباس در دیگ ماشین لباسشویی است؛ و اگر با بررسی این موارد مشکل حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
خدمات دیگر
ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر جاروبرقی سامسونگ
مایکروفر سامسونگ
تعمیر ظرفشویی سامسونگ

مناطق تحت پوشش تعمیرگاه مرکزی

سوالات متداول

ساعت کاری تعمیرکار لباسشویی سامسونگ از چه زمانی است؟

تمامی تعمیرکاران لباسشویی سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته، آماده خدمت رسانی به عزیزان می باشند

با چه شماره ای می توان با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس گرفت؟

برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ می توانید با شماره مرکزی ۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

آیا نمایندگی تعمیرات مجاز لباسشویی سامسونگ، دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران است؟

بله، نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر تهران دارای نمایندگی های مختلفی است که می توان با مراجعه یا تماس با آن ها مشکلات را حل نمایید.

عمده ترین خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ، چه می تواند باشد؟

از مهمترین خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ می توان به تخلیه نکردن اب ، تمیز نکردن لباس ها، روشن نشدن ماشین لباسشویی، داشتن سروصدای زیاد ماشین و غیره اشاره کرد.

Summary
تعمیر لباسشویی سامسونگ
Service Type
تعمیر لباسشویی سامسونگ
Provider Name
samsungrepairco,
جمهوری : خیابان اسکندری شمالی، پلاک 381, Telephone No.00982133324070
Area
منطقه 1 تهران
Description
تعمیر لباسشویی سامسونگ | نمایندگی رسمی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در تهران

2 دیدگاه ها

 1. مظاهری گفت:

  سلام
  دلیل آبکشی نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ چی میتونه باشه؟

  • adminsamsung گفت:

   سلام دوست عزیز
   آبکشی نکردن ماشین لباسشویی سامسونگ می تونه دلایل مختلفی داشته باشه که برای اینکه خودتون آن را رفع کنید، می تونید مقاله مربوطه آبکشی نکردن ماشین لباسشویی را مطالعه نمایید و یا با شماره ۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =