تعمیر-لباسشویی-سامسونگ-شرق-تهران
نمایندگی تعمیر لباسشویی سامسونگ شرق تهران
فوریه 20, 2021
تبدیل کولر گازی معمولی به اینورتر
آیا می‌توان کولرهای معمولی را به فناوری اینورتر مجهز کرد یا خیر؟
فوریه 27, 2021
نمایش همه

تعمیر ظرفشویی سامسونگ شرق تهران

تعمیر ظرفشویی سامسونگ شرق تهران

سرویس ظرفشویی سامسونگ شرق تهران

آیا می دانید بهترین تعمیرگاه و نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران کجا هستند؟ نمایندگی سامسونگ در تهران برای سهولت در خدمات رسانی به مشتریان خود در شرق تهران هم اقدام به ایجاد نمایندگی کرده است. لوازم خانگی مثل ماشین ظرفشویی جزو وسایلی است که اگر خراب شوند همه دوست دارند که در سریع ترین زمان ممکن و کم ترین هزینه به تعمیر آن بپردازند. به همین دلیل نمایندگی مرکزی ظرفشویی سامسونگ و خدمات پس از فروش آن در تمام نقاط تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ شرق تهران

با توجه به این موضوع که خراب شدن ظرفشویی سامسونگ ممکن است برای هر خانواده ای که از آن استفاده می کند پیش بیاید در اینجا به خدماتی که از طرف نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ در شرق تهران ارائه می شود می پردازیم؛ نمایندگی سامسونگ برای همه مشتریان خود مشاوره رایگان ارائه می دهد به این صورت که شما پس از تماس با نمایندگی ما توسط کارشناسان مربوطه راهنمایی می شوید. در زمان این مشاوره اطلاعاتی مثل تنظیم کردن دستگاه، روش های نگهداری از آن و غیره به مشتری داده می شود. حتی در برخی موارد مشکل دستگاه با همین راهنمایی اولیه برطرف می شود و نیازی به تعمیر نخواهد بود. مشاوره به شما خواهد گفت که تعمیر دستگاه و یا تعویض و خرید دستگاه جدید کدام یک برایتان از لحاظ اقتصادی و هزینه به صرفه تر است؟

اعزام تعمیرکار به محل شما در شرق تهران هم یکی دیگر از خدمات ما می باشد که در سریعترین زمان ممکن تعمیرکار به منزل شما می رسد. تعمیرکاری که به منزل شما می آید تمامی تجهیزات و ابزار آلات لازم برای عیب یابی و تعمیر را به همراه خواهد داشت. اگر لازم باشد قطعه ای تعویض شود تمامی قطعاتی که جایگزین می شود اصل و فابریک بوده و نیازی نیست نگران اورجینال بودن قطعات باشید. همچنین اگر لازم باشد که قطعه برای تعمیر به تعمیرگاه برده شود دستگاه توسط نمایندگی به تعمیرگاه شرق تهران منتقل می شود و در کمتر از 24 ساعت کاری، صحیح و سالم به شما تحویل داده خواهد شد.

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ شرق تهران

نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ
تهرانپارس
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ خیابان پیروزی
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ رسالتنمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
نارمک
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ
امام حسین
نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ
دماوند
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ نیروهوایینمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ
سیدخندان
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ نظام آبادنمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
مجیدیه
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ سهروردینمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
حکیمیه
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ افسریهنمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
هفت حوض
نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ هنگامنمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
سبلان
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ سرسبزنمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ
تهران نو
نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ شمس آبادنمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
سراج
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ دردشتنمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
علم وصنعت
نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ باقرینمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ
شهرک امید
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ الغدیرنمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ
حشمتیه
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ
بهار
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
شمیران نو
نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
پلیس
نمایندگی تعمیرات ظرفشویی سامسونگ
مدنی

نحوه تماس با نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ شرق تهران

برای استفاده از خدمات ما در شرق تهران این مراحل را باید انجام دهید:

از طریق شماره تماس 22225007-021 با ما تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را بیان کنید.
کارشناس ما سوالاتی از شما می پرسد تا عیب و ایراد دستگاه شما را متوجه شود.
در صورتی که مشکل جزئی باشد به راهنمایی شما می پردازد تا خودتان اقدام به تعمیر نمایید.
اگر مشکل توسط شما برطرف نشد درخواست شما را ثبت می کند و به تعمیرکار مربوطه وصل خواهید شد.
تعمیرکار روز و ساعت مشخصی را با شما هماهنگ خواهد کرد و در زمان تعیین شده به آدرسی که شما می دهید می آید.
بعد از اتمام کار و تعمیر حتما در مورد ضمانت و برگه گارانتی از تعمیرکار ما سوال بپرسید تا شما را درباره چگونگی استفاده از آن راهنمایی نماید.

راهنمای خدمات پس از فروش لوازم منزل سامسونگ در شرق تهران

اگر لوازم منزل شما برگه گارانتی شرکتی دارد و اعتبار آن تمام نشده باشد، در صورت بروز هرگونه اشکال ما به کمک شما می‌آییم تا شما بتوانید از مزایای نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ برای محصولات بهره‌مند شوید. ولی اگر اعتبار گارانتی شما تمام شده باشد یا آن را گم کرده باشید، نمی‌توانید از خدمات پس از فروش سامسونگ در تهران استفاده نمایید؛ به جای آن می‌توانید با یکی از تعمیرگاه‌های معتبر در تهران تماس بگیرید و از آنها کمک بخواهید.

مقالات مرتبط: چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ، آب را تخلیه نمی کند؟

راهنمای خدمات پس از فروش لوازم منزل سامسونگ در شرق تهران

چرا برای تعمیرات سامسونگ خود باید از ما کمک بگیرید؟

به جرئت می‌توان گفت که هیچ‌کس بهتر از شرکت ما نمی‌تواند خدمات تعمیر سامسونگ شما را بر عهده گیرد. نمایندگی سامسونگ با تجربه چندین ساله و با هدف جذب مخاطبان خود همواره در تلاش بوده تا سرویس وسایل خانگی مشتریان خود را به صورت درست و اصولی انجام دهد. شما عزیزان می‌توانید برای تعمیر هر دستگاهی اعم از ماشین لباسشویی، یخچال فریزر، ساید، ماشین ظرفشویی، کولرگازی، اجاق گاز، جاروبرقی و مایکروفر سامسونگ اقدام نمایید؛ همچنین شرکت ما در مواقع لزوم چند تکنسین متخصص دارد که بتواند همزمان به کار تعمیرات مشتریان خود برسد و شما عزیزان دچار اتلاف در وقت‌تان نشوید.

چرا برای تعمیرات سامسونگ خود باید از ما کمک بگیرید؟

مهم ترین قطعاتی که در نمایندگی تعمیر ظرفشویی سامسونگ شرق تهران تعویض یا تعمیر می شوند

قطعات داخلی ماشین ظرفشویی مهم ترین قطعات این دستگاه هستند و برخی از آن ها را در ادامه باهم بررسی می کنیم. قطعات کنترلی یا کنترل کننده از مهم ترین اجزا ظرفشویی هستند که عملکرد و کارکرد هریک از اجزا را تحت کنترل دارند و مراحلی که باید در دستگاه اتفاق بیفتد را در روند خود اجرا می کنند. مهم ترین این قطعات را با هم میبینیم:


برد الکترونیکی از مهم ترین و گران قیمت ترین اجزا ماشین ظرفشویی می باشد که وظیفه آن کنترل و مدیریت باقی اجزا داخلی می باشد و به وسیله سیم کشی داخلی سیگنال های مختلف را به سایر قطعات ارسال می کند. به دلیل اهمیت بسیار بالای این قطعه باید دقت داشته باشید که برای تعمیر برد ظرفشویی هرگز خودتان دست به کار نشوید و از یک تعمیرکار حرفه ای درخواست تعمیر داشته باشید.


هیدروستات هم از قطعات مهم کنترل کننده می باشد که وظیفه اش کنترل میزان سطح آب ورودی به داخل محفظه شستشو می باشد.


شیر برقی ظرفشویی وظیفه کنترل آب ورودی به محفظه را دارد و در هنگام شروع آبگیری باز می شود و در زمان لازم هم با دریافت سیگنال جریان آب را قطع می کند. به همین خاطر یکی از دلایل آبگیری بیش از حد و یا عدم آبگیری می تواند بروز خلل و مشکل در شیر برقی باشد.

مقالات مرتبط: انواع ارور ماشین ظرفشویی سامسونگ

سوالات متداول

آیا در ایام تعطیل هم نمایندگی شما خدمات تعمیرات انجام می‌دهد؟

بله. کافیست شما با تلفن‌های مندرج در سایت تماس بگیرید.
📞 02188770355📞

آیا قطعات موجود برای تعویض لوازم خانگی سامسونگ را دارید؟

بله. کارشناسان ما برای سرویس وسایل منزل شما با دستی پر رهسپار می‌شوند، همچنین قیمت‌های ما نسبت به دیگر شرکت‌ها به صرفه‌تر می‌باشد؛ کافیست امتحان کنید.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
11 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
sara
میهمان
sara
1 سال قبل

سلام وقتتنو بخیر برای تعمیر ظرفشویی سامسونگ شرق تهران شما سمت هرانپارس هم نمایندگی دارید من ظرفشویی سامسونگ دارم و کار نمیکنه نمیدونم مشکلش چی هست اگه تماس بگیرم شما تعمیرکار از نمایندگی میفرستین به خونه من؟

احمد
میهمان
احمد
1 سال قبل

سلام وخسته نباشید ظرفشویی سامسونگ من بعد از یک دقیقه شست و شو روی سفحه نمایشش خطای 4 سی رو میاره میشه بگین دلیل ارور 4 سی ماشین ظرفشویی سامسونگ از چی هست؟

soheyl
میهمان
soheyl
1 سال قبل

سلام وفت بخیر ماشین ظرفشویی سامسونگ من ارور e2 میده و من سمت شرق تهران هستم میخاستم بدونم که برای این مشکل باید تماس بگیرم و درخواست تعمیرکار داشته باشم یا اینکه همینجا میتونین منو راهنمایی کنین؟

امید
میهمان
امید
1 سال قبل

سلام و تشکر از سایت خوبتون ماشین ظرفشویی سامسونگ من تمام برنامه هاش رو از اول تا اخر درست اجرا میکنه اما روی برنامه 43 دقیقه ای تا دقیقه 21 شست و شو رو خوب انجام میده ولی دیگه تو همین دقیقه گیر میکنه و انقدر تکرار میشه که دیگه دستگاه داغ میشه و در اخر هم ارور f5 نشون میده . بعد که در ظرفشویی و باز می کنم بخار خیلی زیادی ازش میاد بیرون . میشه لطفا بگید که دلیل ارور f5 مدل D-146 ظرفشویی سامسونگ چی هست؟؟

shimaaa
میهمان
shimaaa
1 سال قبل

سلام وقت بخیر ماشین ظرفشویی سامسونگ من هنگام شست وشو مشکل پیدا کرده یعنی وقتی استارت و میزنم یک دقیقه کار میکنه و بعدش stop میکنه یا مثلا تایم یک ساعت که تنظیمش میکنم تا چهل و هشت دقیقه کار میکنه ولی بعدش رو همون 48 وایمیسه . کارشناسی که از جای دیگه اومد گفت مشکل تایمر و یا تایم شست و شو در ظرفشویی سامسونگ نشانه سوختن موتور است من میخاستم از شما هم بپرسم که ایا به نظر شما هم موتور سوخته است؟؟؟

شقایق نوروزی
میهمان
شقایق نوروزی
7 ماه قبل

سلام خدمت شما، بنده مایع ظرفشوییم رو به تازگی عوض کردم اما الان که ازش استفاده میکنم کف درون مخزن دستگاه میمونه ولی قبلا این مشکل رو نداشتم، ممکنه به خاطر مایع ظرفشویی باشه؛ چون مشکلی از ظرفشویی نمی‌بینم. ممنون میشم جواب بدید

11
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x