خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

صدای زیاد خشک کن لباسشویی سامسونگ

صدای زیاد خشک کن لباسشویی سامسونگ

یکی از مشکلات رایجی که برای کاربران لباسشویی های برند سامسونگ پیش می آید، صدای زیاد خشک کن لباسشویی سامسونگ است.

اگر لباسشویی سامسونگ شما هم با این مشکل مواجه شده است، برای رفع آن حتما با نمایندگی مرکزی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

لباسشویی سامسونگ یکی از محصولات برتر در صنعت لباسشویی است. این ماشین لباسشویی با استفاده از فناوری های نوین و قابلیت های پیشرفته، عملکرد بسیار عالی و کارآمدی را ارائه می دهد.

یکی از ویژگی های برجسته لباسشویی سامسونگ، ظرفیت بزرگ آن است که به کاربر امکان می دهد تعداد بیشتری لباس را در هر دوره شستشو شستشو کند. این ویژگی مناسب برای خانواده های بزرگ یا افرادی است که نیاز به شستشوی مقدار زیادی لباس دارند.

در مجموع، لباسشویی سامسونگ با طراحی زیبا، عملکرد قوی و ویژگی های پیشرفته، یک انتخاب عالی برای هر خانواده است. این ماشین لباسشویی باعث می شود فرآیند شستشوی لباس ها سریعتر، آسان تر و کارآمدتر شود.

حال ممکن است مشاهده کنید که لباسشویی در هنگام روند خشک کن صدای زیادی می دهد. اما چطور می توان این مشکل را حل کرد؟

در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر در این مورد صحبت کنیم.

علت صدای زیاد لباسشویی هنگام خشک کن

لباسشویی شامل قسمت های مختلفی است که خشک کن یکی از آن هاست. از مشکلات رایجی که ممکن است آن را دیده باشید این است که لباسشویی در هنگام خشک کردن لباس ها صدای زیادی می دهد و برای شما سوال پیش آمده باشد که علت صدای زیاد لباسشویی هنگام خشک کن چیست؟

این صدای زیاد قطعا برای شما یا اطرافیان مزاحمت ایجاد کرده و موجب نگرانی شما خواهد شد.

اگر شما هم با این مشکل دست و پنجه نرم می کنید، ادامه مقاله مخصوص شما نوشته شده است.

تراز نبودن دستگاه

تراز نبودن دستگاه علاوه بر اینکه باعث ایجاد صدای زیاد هنگام خشک کن لباسشویی سامسونگ می شود، در حین کار نیز سبب می شود صدای زیادی توسط دستگاه تولید شود که آزاردهنده هم هست.

شما می توانید برای رفع این مشکل از وسیله های تشخیص تراز استفاده کرده و دستگاه را تراز کنید.

پایه های پیچ داری زیر دستگاه تعبیه شده که کار را برای تراز کردن آن راحت تر می کند.

حجم لباس ها بیشتر از محدوده وزنی لباسشویی است

زمانی که حجم لباس ها بیشتر از محدوده وزنی که لباسشویی برای آن طراحی شده بیشتر باشد، به موتور فشار زیادی وارد شده و در نتیجه لباسشویی هنگام خشک کن صدای زیادی تولید می کند.

سعی کنید حتما دفترچه راهنمای دستگاه را خوانده و با استفاده از دستورالعمل های موجود در آن از لباسشویی استفاده کنید. این کار هم باعث می شود در طول چرخه های شستشو از نتیجه راضی باشید و هم عمر مفید لباسشویی را افزایش می دهید.

یک نکته که می توانید در طول استفاده از لباسشویی به آن توجه کنید این است که لباس ها را به صورت تک تک داخل دیگ قرار دهید. لباس های گوله شده ممکن است لرزش دستگاه هنگام خشک را افزایش دهند.

حجم لباس ها بیشتر از محدوده وزنی لباسشویی است

خرابی بلبرینگ عاملی برای صدای زیاد خشک کن لباسشویی سامسونگ

خرابی بلبرینگ نیز می تواند دلیلی برای صدای زیاد خشک کن لباسشویی سامسونگ شود. 

بلبرینگ در پشت دستگاه تعبیه شده و وظیفه آن چرخاندن دیگ دستگاه است. اگر این قطعه خراب شود، هزینه زیادی باید برای تعمیر آن متقبل شوید! پس بیایید امیدوار باشیم که اگر خشک کن دستگاه صدای زیادی تولید کند، مشکل از بلبرینگ نباشد.

برای تعمیر و یا تعویض بلبرینگ لباسشویی نیاز به بررسی و نیز تعمیر تخصصی است. برای همین اصلا خودتان سعی نکنید این کار را انجام دهید و حتما با یک مرکز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

خرابی بلبرینگ عاملی برای صدای زیاد خشک کن لباسشویی سامسونگ

عدم سرویس لباسشویی بیش از 2 سال

ماشین های لباسشویی حداقل هر 2 سال یکبار به سرویس و آچارکشی نیاز دارند. البته همانطور که می دانید تمام لوازم خانگی به صورت دوره ای نیاز به سرویس خواهند داشت.

لباسشویی نیز از این قاعده مستثنی نیست. درواقع در صورتی که این روند را رعایت کنید و با کمک یک تعمیرکار مجرب تقریبا هر 2 سال یک بار لباسشویی را بررسی کنید، می توانید از بروز مشکلات رایجی مانند صدای زیاد لباسشویی هنگام خشک کن نیز جلوگیری کنید؛ و یا در صورت ایجاد اختلال در هر یک از قسمت های مختلف لباسشویی سریعا پیدا و رفع می شود.

برخورد اشیای فلزی با درب

خیلی راحت. اصلا ممکن است اشیای فلزی از داخل با درب برخورد کرده و صدا ایجاد کرده اند و بیهوده باعث ناراحتی و نگرانی شما شده اند. 

باور کنید حجم زیادی از تماس ها با مجموعه برای حل مشکل صدای زیاد خشک کن تنها به دلیل برخورد اشیای فلزی با درب بوده! پس در روند حل مشکل این مورد را هم حتما بررسی کنید.

برخورد اشیای فلزی با درب

نتیجه گیری

علاوه بر مواردی که در بالا ذکر شد، مواردی مانند نامتعادل بودن حجم لباس ها، وجود نقص در قطعات داخلی لباسشویی، خرابی پمپ تخلیه، فرسوده شدن تسمه دستگاه و … نیز می توانند عاملی برای ایجاد صدای زیاد خشک کن لباسشویی سامسونگ شوند.

توصیه ما به شما این است به غیر از مواردی که می توانید در خانه بررسی کنید، در صورت وجود اشکال در قطعات اصلی و داخلی لباسشویی حتما با یکی از مراکز رسمی و مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس گرفته و از متخصصین این مجموعه کمک بگیرید.

اگر مورد دیگری مشاهده کرده اید که باعث صدای زیاد خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ شما شده است، در بخش نظرات با ما و دیگران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − نه =

ارور-d13-ماشین-ظرفشویی-سامسونگ--شاخص
ارور d13 ماشین ظرفشویی سامسونگ
هیدرواستات ماشین لباسشویی چیست؟ و چه وظایفی دارد؟
هیدرواستات ماشین لباسشویی چیست؟ و چه وظایفی دارد؟
ارور-E-8-لباسشویی-سامسونگ-شاخص
ارور E8 لباسشویی سامسونگ
ارور-LE-یا-ارور-E9-لباسشویی-سامسونگ-شاخص
ارور LE یا ارور E9 لباسشویی سامسونگ
ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ
رایج ترین علت های ارورSUDدر ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور SUD در ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور e7 لباسشویی سامسونگ
ارور e7 لباسشویی سامسونگ
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ؛ راهنمای جامع
ارور AE لباسشویی سامسونگ
ارور AE لباسشویی سامسونگ؛ راهنمای جامع رفع مشکل
لباسشویی درب فضایی چیست؟
لباسشویی درب فضایی چیست؟