خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر کولر گازی سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود

شماره تماس نمایندگی تعمیر اسپیلت سامسونگ

اگر کولر گازی شما برند سامسونگ است و نیاز به تعمیرات دارد، بهترین تعمیرگاه برای اطمینان از انجام کار صحیح توسط تکنسین متخصص و استفاده از قطعات اصلی، مراجعه به تعمیرگاه مرکزی کولر گازی سامسونگ است.

اسپلیت سامسونگ به علت فناوری های هوشمند و پیچیده ای که در ساخت آن به کار رفته، در صورت خرابی، تعمیر آن نیازمند دانش فنی و تخصص است. نمایندگی تعمیرات سامسونگ دارای تکنسین‌های ماهر و مجربی است که با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مناسب، مشکلات کولر گازی شما را تشخیص داده و آن را رفع می‌کنند. بعد از انجام تعمیرات، تکنسین‌ها معمولاً تست‌های لازم را بر روی کولر گازی انجام می‌دهند تا از عملکرد صحیح و بهینه آن اطمینان حاصل شود. همچنین، آنها ممکن است نکاتی را به شما برای نگهداری و استفاده بهینه از کولر گازی بعد از تعمیرات بیان کنند.

تعمیرات کولر گازی سامسونگ در  نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ، شامل بررسی دقیق تمامی اجزای دستگاه، تعویض قطعات آسیب دیده با قطعات اصلی، شارژ گاز، تنظیمات و تست‌های لازم برای اطمینان از عملکرد صحیح کولر گازی می‌باشد.

بنابراین، تعمیر کولر گازی سامسونگ خود را به نمایندگی تعمیرات سامسونگ بسپارید تا از بهترین خدمات و تعمیرات حرفه‌ای بهره‌مند شوید و از عملکرد بهتر و بلندمدت دستگاه خود لذت ببرید.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران

زمانی که اسپلیت سامسونگ شما دچار مشکل می شود باید با یک نمایندگی مجاز و مرکزی کولرگازی سامسونگ تماس بگیرید. ما روزانه ده ها مشتری جهت تعمیر کولر گازی سامسونگ داریم. مشتریانی که تماس می گیرند و از ما سوالاتی مبنی بر اینکه، آیا اسپیلت سامسونگ قابل تعمیر است یا باید آن را تعویض کنیم، پرسیده می شود. آیا شما هم فکر می کنید که کولرگازی غیر قابل تعمیر است؟ آیا تعمیرات اسپلیت سامسونگ امری غیر قابل اجتناب است؟

کارشناسان و تکنسین های فنی نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ، با بررسی اسپیلت یا همان کولر گازی سامسونگ، مشکل آن را فورا تشخیص می دهند و تمامی تلاش خود را برای رفع مشکل به کار می گیرند. به نفع شماست تا اقدام به تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران خود نمائید؛ چرا که هزینه ی تعویض و خرید نو آن، به مراتب بالاتر است.

کولر گازی سامسونگ یکی از قدرت نمایی های این شرکت بزرگ در طراحی و کیفیت لوازم خانگی می باشد. کولر های گازی به جهت عملکرد بسیار بالا در سرمایش، گرمایش و تهویه هوا از محبوبیت بالایی برخوردارند. اگر از این وسیله در خانه خود استفاده می کنید و دچار خرابی و مشکل شده است، با استفاده از شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی و در صورت نیاز به تعمیرکار، تکنسین های مربوطه را جهت انجام خدمات سرویس، نصب و تعمیر به محل سکونت تان اعزام خوهند کرد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ در تهران

مزیت های تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی سامسونگ

از مهمترین مزیت های تماس با تعمیرگاه مرکزی کولرگازی سامسونگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پاسخ گویی۲۴ ساعته
اعزام سریع تعمیر کار از >تعمیرات سامسونگ
ارائه ی تضمین برای تعمیر اسپیلت سامسونگ
داشتن قطعات اورجینال
داشتن شعب مختلف در تهران
پشتیبانی نامحدود
تعمیرکار کولر گازی سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟
عمده ترین ویژگی های تعمیرکار اسپلیت سامسونگ :
دانش آموخته ی نمایندگی تعمیرات تخصصی کوار گازی سامسونگ
دارا بودن سرعت و دقت
حرفه ای در تعمیرات کولر گازی سامسونگ
خوش اخلاق بودن
ارائه ضمانت نامه ی کتبی

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ، این اطمینان را به شما می دهد که قطعات یدکی استفاده شده کاملا اصل و دارای ضمانت می باشد. این نمایندگی سامسونگ، دارای شعبات متعددی در تمامی مناطق تهران از جمله در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران، در جنوب تهران می باشد. تعمیرکاران تعمیرگاه تعمیر اسپلیت سامسونگ، از دانش روز دنیا در رابطه با تعمیرات تمامی لوازم خانگی برخوردار هستند.اسپیلت سامسونگ یکی از بهترین مارک های کولر گازی عرضه شده در بازار است و هواداران خاص خود را دارد، اما به هر حال باید سالانه سرویس گردد. سرویس کولر گازی سامسونگ خود را به تعمیرکاران و کارشناسان متخصص ما بسپارید و دیگر نگرانی از بابت کند شدن عملکرد دستگاه و مشکلات دیگر را نخواهید داشت.

مشتریان مرکز تعمیر کولرگازی سامسونگ، ما را به عنوان یک نمایندگی معتبر و برتر، جهت ارائه ی خدمات تعمیرات لوازم سامسونگ در نظر گرفته اند. علت آن هم، ارائه ی خدمات تعمیر با سرعت و نظم بالا، دانش کافی متخصصان و ارائه ی لوازم تعمیر مرغوب است. تمامی خدمات ما دارای گارانتی معتبری هستند که پس از انجام تعمیرات، در صورتی که مجددا مشکلی به وجود آمد می توان با خدمات پس از فروش کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید و از گارانتی ارائه شده استفاده نمایید.

تعمیر تخصصی کولر گازی سامسونگ

شرکت سامسونگ سال هاست که پس از فروش اسپیلت، خدمات پس از فروش هم ارائه می کند ما به عنوان نمایندگی سامسونگ خدمات پس از فروش را پوشش می دهیم و کولر گازی شما را به صورت تخصصی تعمیر می کنیم. پس با ارائه کارت گارانتی خود، از خدمات پس از فروش بهره مند شوید. اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست ما اسپلیت شما را به بهترین نحو تعمیر خواهیم کرد. پس با خیال آسوده تعمیر تخصصی کولر گازی سامسونگ خود را به ما بسپارید.

تعمیرکار کولر گازی سامسونگ

ویژگی‌های تعمیرکار کولر گازی سامسونگ در نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی سامسونگ  شامل موارد زیر باشد:

  • تعمیرکار مجموعه دارای تخصص فنی و آشنایی کامل با کولرهای گازی سامسونگ می باشد. این امر شامل دانش در زمینه نصب، تعمیر و سرویس کولر گازی سامسونگ می‌شود.
  • تجربه: تعمیرکار نمایندگی بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه تعمیرات کولرهای گازی سامسونگ را دارد و به بهترین شکل ممکن خطاها و مشکلات رایج انواع اسپلیت های سامسونگ را تشخیص داده و رفع می کند.
  • استفاده از قطعات اصلی: تعمیرکار از قطعات اصلی و اورجینال که دارای کارت گارانتی ۶ ماهه هستند برای تعمیرات استفاده می کند تا از عملکرد بهتر و بلندمدت کولر گازی اطمینان حاصل شود.
  • اخلاق حرفه‌ای: تکنسین دارای اخلاق حرفه ای و کاری بوده و با مشتریان به شیوه‌ای احترام‌آمیز برخورد می کند، تا بتواند به خوبی نیازهای مشتریان را درک کرده و به آن‌ها کمک کند
  • آشنایی با فناوری‌های جدید: با توجه به پیشرفت فناوری، تعمیرکار با آخرین تکنولوژی‌های کولر گازی سامسونگ آشنا می باشد تا بتواند بهترین خدمات را ارائه دهد.
  • سرعت عمل: تعمیرکار کولر گازی سامسونگ قادر به ارائه خدمات به سرعت و به موقع می باشد تا مشتریان به مدت زمان حداقلی برای تعمیرات خود نیاز داشته باشند.
  • دارای مدارک و مجوزهای لازم: تعمیرکار نمایندگی سامسونگ دارای مدارک و مجوزهای لازم برای انجام فعالیت‌های تعمیراتی می باشد تا اطمینان حاصل شود که از سوی مراجع مربوطه تایید شده است.
  • آموزش مشتری: تعمیرکار به مشتریان آموزش‌های لازم را در خصوص نحوه استفاده بهینه از کولر گازی و نگهداری آن ارائه می دهد تا از افزایش طول عمر و بهره‌وری بیشتر دستگاه‌ها اطمینان حاصل شود.
  • پشتیبانی ۲۴ ساعته: ارائه خدمات پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در ایام تعطیل نشان‌دهنده تعهد تعمیرکار نمایندگی تعمیرات سامسونگ به رفع مشکلات فوری مشتریان می باشد.

سرویس کولرگازی سامسونگ

از زمانی که کولر گازی تولید و روانه بازار شد، قابلیت‌های بهتری نسبت به کولر آبی ارائه کرد و به همین دلیل موجب استقبال مردم از این کالا گردید. یکی از این قابلیت‌ها ایجاد فضایی خنک تر نسبت به کولر آبی بود، همچنین در بعضی از مدل‌های این دستگاه شاهد گرم‌کن فضا هم هستیم، یعنی از آن در فصل گرما به‌عنوان دستگاه خنک کننده و در فصل سرما به‌عنوان دستگاه گرم کننده استفاده می‌شود.

سرویس کولرگازی سامسونگ​

با توجه به قدمت و رضایت مردم از برند سامسونگ، امروزه در بسیاری از خانه‌ها از کولرگازی سامسونگ استفاده می‌شود. سامسونگ با خدمات پس از فروش و سرویس‌های دوره ای که برای مشتریان خود در نظر گرفته، توانسته است تا نظر مردم را جلب کند. سامسونگ کولرگازی‌های تولید شده را در مدل‌های ایستاده، پنجره‌ای، اسپلیت، داکت اسپلیت و سقفی روانه بازار کرده است. در ادامه به نحوه سرویس کولر گازی سامسونگ می‌پردازیم تا با این موضوع آشنا شوید.

نقص در کولرگازی

امکان دارد عیب‌های گوناگونی در حین استفاده از کولر گازی سامسونگ رخ بدهد که با سرویس کولرگازی سامسونگ رفع ‌شود، حال علائم خرابی و وجود نقص در کولر گازی چیست؟ یکی از نشانه‌هایی که ما را از وجود عیب در کولر گازی مطلع می‌کند، خنک نبودن محیط است؛ به صورتی که دیگر کولر گازی محیط را مثل همیشه خنک نمی‌کند (چرا کولر گازی سامسونگ خنک نمی کند؟)، در این صورت باید مشکل را بررسی و رفع کنیم.

در برخی از موارد کولرگازی همراه با باد، مقداری آب هم به محیط پرتاب می‌کند، این مورد نیز همانند تمامی موردهایی که موجب نقص کولرگازی می‌شود مهم است و پیگیری نکردن آن باعث می‌شود تا کولر با آسیب جدی تری روبه‌رو شود.

گاهی سروصداهایی از داخل کولرگازی در زمان استفاده به گوش می‌رسد که ممکن است نگران کننده باشد ولی برای هرکدام از نقص‌هایی که برای کولرگازی پیش بیاید، شما می‌توانید به راحتی با تعمیرکار ماهری که در این زمینه فعالیت می‌کند در تماس باشید و از او برای حل مشکلات کولرگازی کمک بخواهید.

قطعات اصلی

مصرف کننده گرامی، حتما به این نکته توجه داشته باشید که برای سرویس کولرگازی سامسونگ از افراد متخصص کمک بگیرید، چرا که تعمیرکاران متخصص این برند آموزش‌های لازم را دیده اند و می‌توانند مشکل ایجاد شده را در کمترین زمان برطرف کنند؛ همچنین در صورت نیاز به تعویض قطعه، این افراد از قطعات اصل و اورجینال استفاده می‌کنند تا مشکل دیگری رخ ندهد.

شما می توانید با تماس با شماره ی ۲۲۲۲۵۰۰۷ به صورت ۶ ماه یکبار و یا سالانه اقدام به نصب و سرویس اسپلیت سامسونگ خود بپردازید. این کار باعث می شود از تمام خرابی های کولر گازی شما جلوگیری به عمل آید؛ پس با سرویس تخصصی کوارگازی سامسونگ، می توانید هزینه هایی که ممکن است در اینده به صورت ناگهانی متحمل شوید را کاهش دهید.

تعمیر کولر گازی پنجره ای سامسونگ

یکی از انواع اسپلیت که استفاده زیادی هم از آن می شود، کولر گازی پنجره ای سامسونگ می باشد. اگر به دنبال تعمیر این مدل از کولر های گازی می باشد، نمایندگی سامسونگ به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته در خدمت شماست.

نمایندگی سامسونگ جهت رفاه همشهریان عزیز آماده ارائه خدمات تعمیرات شبانه روزی کولر گازی سامسونگ در تهران می باشد جهت تماس و مشاوره با شماره 22225007-021 تماس حاصل فرمائید .

تعمیر کولر گازی سامسونگ شمال تهران


از مزایای نمایندگی تعمیرات و خدمات پس از فروش سامسونگ وجود مراکز و نمایندگی های فعال در مناطق تهران از جمله شمال تهران می باشد. هنگام رسیدن فصل گرما استفاده از کولر گازی و نیاز به تعمیر و سرویس آن بیشتر می شود پس طبیعی است که این عمر باعث کاهش طول عمر کولر گازی و اختلال در عملکرد آن شود.

اگر شما ساکن شمال تهران هستین و در کارکرد اسپلیت سامسونگ خود دچار مشکل شدید نیازی نیست که برای تعمیر و سرویس کولر خود آن را حمل کنید و به نمایندگی ببرید بلکه فقط کافیست که با ما تماس بگیرید تا در کم ترین زمان ممکن تعمیرکاران حرفه ای و متخصص به محل شما اعزام شوند.

شماره تماس جهت اعزام فوری تعمیرکار : 22225007-021
مناطق تحت پوشش تعمیر کولر گازی سامسونگ شمال تهران : لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

از مهم ترین و قابل توجه ترین مزیت های این نمایندگی می توان به گارانتی خدمات اشاره نمود. کلیه خدمات و تعمیراتی که در نمایندگی شمال تهران انجام میشود دارای گارانتی و ضمانت یکساله هستند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ جنوب تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ جنوب تهران از قدیمی ترین و معتبرترین نمایندگی های تعمیر کولر گازی در جنوب تهران می باشد. این نمایندگی کارشناسان و تعمیرکاران متخصصی دارد که دوره های عملی تعمیرات را گذرانده اند. نمایندگی با هدف جلب رضایت مشتری، در کمترین زمان ممکن تعمیرکاران خود را برای برطرف کردن مشکل کولر شما اعزام می کند.

از بهترین ویژگی های این نمایندگی می توان به گارانتی و ضمانت بعد از خدمات اشاره نمود. بعد از تعمیر و سرویس اسپلیت شما آن را برای یک سال گارانتی می کند تا در صورت بروز و تکرار مجدد همان مشکل نمایندگی به صورت رایگان برای شما خدمات تعمیر را انجام دهد.

از سایر خدمات این نمایندگی در جنوب تهران می توان به نصب کولر گازی و تعمیر و سوریس فوری آن اشاره نمود. فقط کافیست که در صورت بروزمشکل با ما تماس بگیرید. تا از نزدیکترین نمایندگی تعمیرکار برای شما ارسال شود.

در مورد هزینه تعمیر کولر گازی سامسونگ در جنوب تهران هم باید بگوییم که این مورد به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل: دستمزد اعزام کارشناس، میزان و شدت خراب بودن وسیله، قطعه خراب شده باید تعویض شود یا خیر؟، قطعه ای که باید تعویض شود هزینه بیشتری می خواهد پس می توان گفت که در مورد هزینه تعمیر به طور کلی باید پس از بررسی توسط تعمیرکار و عیب یابی به مشتری اعلام شود. برای اطلاع از هزینه های تعمیر می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا هم مشاوره رایگان بگیرید و هم اینکه در صورت نیاز کارشناس تعمیر به محل شما اعزام شود.

مناطق تحت پوشش تعمیر کولر گازی سامسونگ جنوب تهران : راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

تعمیر کولر گازی سامسونگ جنوب تهران​

تعمیر کولر گازی سامسونگ شرق تهران


نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ با تاسیس شعبه شرق تهران، دسترسی را برای تعمیر دستگاه های تهویه آسان تر نموده است. تمامی تعمیرکاران کولرگازی با دارا بودن تخصص و مهارت در امر تعمیر و سرویس اسپلیت، به عیب یابی دستگاه می پردازند. با وجود اینکه این مجموعه قادر به تعمیر تخصصی کولرگازی سامسونگ می باشد اما می تواند تمامی اسپلیت هایی را که آسیب یا دارای مشکل می باشد را نیز برطرف نماید.

تعمیرات کولرگازی سامسونگ غرب تهران

یکی از شعبه های تعمیرگاه سامسونگ که در غرب تهران مستقر است، می تواند به تعمیرات اسپلیت شما که از عملکرد مناسبی برخوردار نیست، بپردازد. عموما تمامی افراد در فصل های گرم سال، نیاز به تهویه هوا و استفاده از دستگاه سرمایشی دارند می تواند خراب شدن این دستگاه ها به بزرگترین دغدغه برای افراد تبدیل شود. کارشناسان این نمایندگی با دارا بودن تخصص کافی در امر تعمیرات، دستگاه تهویه هوا، اسپلیت را در کمتر از دو ساعت تعمیر می کنند و اگر نیاز به تعویض قعطات داشته باشند، با قطعات اورجینال که از طرف نمایندگی و دارای ضمانت است، به تعویض می پردازند.

تعمیر کولر گازی سامسونگ غرب تهران تمام مناطق غرب از جمله صادقیه، اکباتان، پونک، دهکده المپیک، شهر زیبا، گیشا را تحت پوشش دارد و برای راحتی حال مشتریان خود اقدام به تعمیر کولر گازی سامسونگ در غرب تهران نموده است .

مهمترین نکات استفاده از کولر اسپیلت سامسونگ

توجه داشتن به برچسب انرژی کولر گازی با ضریب EER

بهتر عمل کردن کولرهای گازی دارای پروانه یا بادبذن در مناطق گرم

بسته نگه داشتن پنجره ها در صورت استفاده از کولر گازی

استفاده از سایه و پرده کرکره ای در مورد پنجره های غربی و شرقی

کنترل برق کولر با کاهش دمای ترموسات اسپلیت

خنک تر شدن فضای اتاق در نزدیک گل و گیاه در محیط

استفاده از کمپرسورهای پربازده و تعویض کمپرسورهای قدیمی گازی

کاهش شارژ اسپلیت باعث کاهش بازده و نیاز به بازبینی مبرد

استفاده نکردن کولرگازی در زمان اوج مصرف

خرابی اسپیلت سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

اسپیلت سامسونگ خنکی لازم را ندارد

اسپیلت صدای ناهنجار می دهد

ریموت کنترل اسپیلت کار نمی کند

کولر گازی روشن نمی شود

از اسپیلت آب چکه می کند

اسپیلت گرمایش ندارد

وقتی اسپلیت روشن می شود ارور می دهد

فیلتر هوا مشکل دارد

قسمت داخلی اسپیلت یخ زده است

سرویس کولر گازی سامسونگ

مشکلات متداول اسپیلت سامسونگ

آبریزش از اسپیلت سامسونگ

یکی دیگر از مشکلات شایع در کولر گازی، ریزش آب از آن هاست که مشتریان بسیاری جهت ریزش آب از اسپیلت تماس می گیرند. برای برطرف کردن این مشکل باید اسپیلت سرویس گردد که غالبا با سرویس مشکل حل خواهد شد اما اگر حل نشد، موارد دیگر باید مورد بررسی قرار گیرند.

کاهش سرمایش اسپیلت

یکی از مشکلات شایع در اسپیلت ها، خنک شدن آن ها می باشد به زبان ساده می توان گفت یک واکنش شیمیایی در کولرگازی، سبب خنکی آن می شود. اگر سطح خنکی آن افت پیدا کرد نشانه ی آن است که مشکلی برای سیستم خنکی آن به وجود آمده است؛ پس در اولین فرصت اسپیلت را بررسی و جهت برطرف کردن آن با یک تعمیرگاه مرکزی کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید.

وجود برفک روی لوله ها

یکی از مهمترین مشکلات اسپیلت، مشاهده ی برفک بر روی لوله ها ست که نشانه ی اندازه ی شارژ دستگاه و یا تمیز نبودن فیلترهاست وقتی اسپیلت خاموش می شود وجود یخ، نشتی خواهد داشت. از ریست کردن اسپیلت بپرهیزید و اگر با تمیز نشدن فیلترها مشکل برطرف نشد کولر را روشن نکنید و از یک متخصص در تعمیرگاه مرکزی کولرگازی سامسونگ، کمک بگیرید.

صدای ناهنجار و یا لرزش کولرگازی سامسونگ

از مشکلات دیگر کولرگازی سامسونگ که سبب بر هم زدن آسایش و آرامش می شود صدای غیر عادی و نا به هنجار اسپیلت است. این صدا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما ممکن است از یونیت داخلی و یا یونیت خارجی باشد و از نا بالانس بودن فن یونیت خارجی اسپیلت و یا فن یونیت داخل اسپیلت باشد که نیاز به آچارکشی دارد و باید با نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ تماس بگیرید.

خدمات تعمیرگاه مرکزی کولر گازی سامسونگ

در این مجموعه تعمیر انواع اسپیلت با دقت و دانش بالا انجام می شود ما دارای تعمیرکاران حرفه ای هستیم که به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند این تعمیرگاه مرکزی کولر گازی سامسونگ دارای قطعات اصل و با ضمانت می باشد.

سوالات متداول تعمیرات کولر گازی سامسونگ

یک تعمیرکار کولرگازی سامسونگ، باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

از مهمترین ویژگی که یک تعمیرکار می تواند داشته باشد: خوش اخلاق، سریع و دقیق، حرفه ای در امر تعمیرات و قوت تشخیص در عیب یابی سریع

آیا از طرف نمایندگی اسپلیت سامسونگ، تضمینی برای تعمیرات ارائه خواهد شد؟

 

بله، هر تعمیرکاری بعد از تعمیر کولرگازی یا اسپلیت موظف است که ضمانت نامه ای مبنی بر تعمیر یا تعویض قطعات در اختیار مشتریان قرار دهد.

در چه ساعتی از شبانه روز میتوان با نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ تماس گرفت؟

 

برای تماس با نمایندگی مرکزی کولرگازی سامسونگ می توانید با شماره ۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱ در ارتباط باشید.

مناطق تحت پوشش تعمیر کولر گازی و اسپلیت سامسونگ در تهران

تعمیر کولر گازی سامسونگ شمال تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

تعمیرات کولر گازی سامسونگ غرب تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

تعمیرگاه تعمیرات اسپیلت سامسونگ شمال شرق:

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام

آباد، مجدیه، سهروردی

تعمیر اسپیلت سامسونگ مرکز تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی سامسونگ جنوب تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر