تعمیر اسپیلت سامسونگ در تعمیرگاه مرکزی کولرگازی سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته
کارشناسان متخصص و ماهر

نمایندگی تعمیرات اسپیلت سامسونگ

زمانی که اسپیلت سامسونگ شما دچار مشکل می شود باید با یک نمایندگی مجاز و مرکزی سامسونگ تماس بگیرید. ما روزانه ده ها مشتری جهت تعمیر اسپیلت سامسونگ داریم. مشتریانی که تماس می گیرند و از ما سوالاتی مبنی بر اینکه، آیا اسپیلت سامسونگ قابل تعمیر است یا باید آن را تعویض کنند، میپرسند. آیا شما هم فکر می کنید که کولرگازی غیر قابل تعمیر است؟ آیا تعمیرات اسپلیت سامسونگ امری غیر قابل اجتناب است؟

کارشناسان و تکنسین های فنی نمایندگی تعمیرات اسپلیت سامسونگ، با بررسی اسپیلت یا همان کولر گازی سامسونگ، مشکل آن را فورا تشخیص می دهند و تمامی تلاش خود را برای رفع مشکل بکار می گیرند. به نفع شماست تا اقدام به تعمیرات اسپیلت سامسونگ خود نمائید چرا که هزینه ی تعویض و خرید نو آن، به مراتب بالاتر است.

از آن جایی که تعمیر کولر گازی سامسونگ امری است که نیاز به مهارت و تخصص دارد پیشنهاد می گردد به هیچ عنوان از افراد غیر متخصص و متفرقه جهت تعمیرات اسپیلت سامسونگ خود درخواست کمک و تعمیر نکنید؛ چرا که علاوه بر تعمیر نشدن آن متحمل هزینه های بیشتری خواهید شد.

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات کولر گازی سامسونگ، این اطمینان را به شما می دهد که قطعات یدکی استفاده شده کاملا اصل و دارای ضمانت می باشد.

این نمایندگی سامسونگ، دارای شعبات متعددی در تمامی مناطق تهران از جمله در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران، در جنوب تهران می باشد. تعمیرکاران تعمیرگاه تعمیر اسپلیت سامسونگ، از دانش روز دنیا در رابطه با تعمیرات تمامی لوازم خانگی برخوردار هستند.

اسپیلت سامسونگ یکی از بهترین مارک های کولر گازی عرضه شده در بازار است و هواداران خاص خود را دارد، اما به هر حال باید سالانه سرویس گردد. سرویس کولر گازی سامسونگ خود را به تعمیرکاران و کارشناسان متخصص ما بسپارید و دیگر نگرانی از بابت کند شدن عملکرد دستگاه و مشکلات دیگر را نخواهید داشت.

مشتریان مرکز تعمیر اسپلیت سامسونگ، ما را به عنوان یک نمایندگی معتبر و برتر، جهت ارائه ی خدمات تعمیرات لوازم سامسونگ در نظر گرفته اند. علت آن هم، ارائه ی خدمات تعمیر با سرعت و نظم بالا، دانش کافی متخصصان و ارائه ی لوازم تعمیر مرغوب است.

تمامی خدمات ما دارای گارانتی معتبری هستند پس از انجام تعمیرات، در صورتی که مجددا مشکلی به وجود آمد می توانید با خدمات پس از فروش ما تماس بگیرید و از گارانتی ارائه شده استفاده کنید.

تعمیر تخصصی کولر گازی سامسونگ

شرکت سامسونگ سال هاست که پس از فروش اسپیلت، خدمات پس از فروش هم ارائه می کند ما به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ خدمات پس از فروش را پوشش می دهیم و کولر گازی شما را به صورت تخصصی تعمیر میکنیم. پس با ارائه کارت گارانتی خود، از خدمات پس از فروش بهره مند شوید. اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست ما اسپیلت شما را به بهترین نحو تعمیر خواهیم کرد. پس با خیال آسوده تعمیر تخصصی کولر گازی سامسونگ خود را به ما بسپارید.

سرویس کولر گازی سامسونگ

شما می توانید با تماس با شماره ی ۲۲۲۲۵۰۰۷ به صورت ۶ ماه یکبار و یا سالانه اقدام به سرویس کولر گازی سامسونگ خود بکنید. این کار باعث می شود از تمام خرابی های کولر گازی شما جلوگیری به عمل آید؛ پس با سرویس اسپیلت سامسونگ، می توانید هزینه هایی که ممکن است در اینده به صورت ناگهانی متحمل شوید را کاهش دهید.

مزیت های تماس با نمایندگی مجاز تعمیرات کولر گازی سامسونگ

 • پاسخ گویی۲۴ ساعته
 • اعزام سریع تعمیر کار از تعمیرات سامسونگ
 • ارائه ی تضمین برای تعمیر اسپیلت سامسونگ
 • داشتن قطعات اورجینال
 • داشتن شعب مختلف در تهران
 • پشتیبانی نامحدود

  تعمیرکار کولر گازی سامسونگ چه ویژگی هایی دارد؟

 • دانش آموخته ی نمایندگی مجاز تعمیرات کوار گازی سامسونگ است
 • سریع و دقیق
 • حرفه ای در تعمیرات کولر گازی سامسونگ
 • خوش اخلاق
 • ضمانت نامه ی کتبی ارائه می دهد
 • چرا بهتر است تعمیر کولر گازی سامسونگ خود را به نمایندگی بسپارید؟

  خرابی اسپیلت سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

  • اسپیلت سامسونگ خنکی لازم را ندارد
  • ریموت کنترل اسپیلت کار نمی کند
  • از اسپیلت آب چکه می کند
  • وقتی اسپلیت روشن می شود ارور می دهد
  • قسمت داخلی اسپیلت یخ زده است
  • اسپیلت صدای ناهنجار می دهد
  • کولر گازی روشن نمی شود
  • اسپیلت گرمایش ندارد
  • فیلتر هوا مشکل دارد
  • سرویس کولر گازی سامسونگ

  مشکلات متداول اسپیلت سامسونگ

  آبریزش از اسپیلت سامسونگ
  یکی دیگر از مشکلات شایع در کولر گازی، ریزش آب از آن هاست که مشتریان بسیاری جهت ریزش آب از اسپیلت تماس می گیرند. برای برطرف کردن این مشکل باید اسپیلت سرویس گردد که غالبا با سرویس مشکل حل خواهد شد اما اگر حل نشد، موارد دیگر باید مورد بررسی قرار گیرند.
  کاهش سرمایش اسپیلت
  یکی از مشکلات شایع در اسپیلت ها، خنک شدن آن ها می باشد به زبان ساده می توان گفت یک واکنش شیمیایی در اسپیلت سبب خنکی آن می شود. اگر سطح خنکی آن افت پیدا کرد نشانه ی آن است که مشکلی برای سیستم خنکی آن به وجود آمده است؛ پس در اولین فرصت اسپیلت را بررسی و جهت برطرف کردن آن با یک تعمیرگاه مرکزی کولر گازی سامسونگ تماس بگیرید.
  وجود برفک روی لوله ها
  یکی از مهمترین مشکلات اسپیلت، مشاهده ی برفک بر روی لوله ها ست که نشانه ی اندازه ی شارژ دستگاه و یا تمیز نبودن فیلترهاست وقتی اسپیلت خاموش می شود وجود یخ، نشتی خواهد داشت. از ریست کردن اسپیلت بپرهیزید و اگر با تمیز نشدن فیلترها مشکل برطرف نشد کولر را روشن نکنید و از یک متخصص کمک بگیرید.
  صدای ناهنجار و یا لرزش کولرگازی سامسونگ
  از مشکلات دیگر کولرگازی سامسونگ که سبب بر هم زدن آسایش و آرامش می شود صدای غیر عادی و نا به هنجار اسپیلت است. این صدا می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما ممکن است از یونیت داخلی و یا یونیت خارجی باشد و از نا بالانس بودن فن یونیت خارجی اسپیلت و یا فن یونیت داخل اسپیلت باشد که نیاز به آچارکشی دارد و باید با نمایندگی تعمیرات کولرگازی سامسونگ تماس بگیرید.
  نمایندگی سامسونگ

  خدمات تعمیرگاه مرکزی کولر گازی سامسونگ

  در این مجموعه تعمیر انواع اسپیلت با دقت و دانش بالا انجام می شود ما دارای تعمیرکاران حرفه ای هستیم که به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند این تعمیرگاه مرکزی کولر گازی سامسونگ دارای قطعات اصل و با ضمانت می باشد.

  آیا به دنبال خدمات دیگر سامسونگ می گردید؟

  مناطق تحت پوشش برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

  ما دارای شعب مختلف در سراسر تهران هستیم. میتوانید با یکی از نزدیک ترین شعبه ها به محل کار و یا منزل خود برای تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.