تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

جاروبرقی یکی از وسایل مهم و اصلی در خانه است که نداشتن آن ها و یا خراب شدن آن سبب بروز تداخل در امور و نظافت خانه می شود.حتما برای شما هم پیش آمده است که جاروبرقی روشن نشود یا صدای غیر عادی بدهد، بوی دود و یا بوی سوختنی تولید کند، در اینجا باید بگوییم که نگران نباشید و فورا با نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران تماس بگیرید. در این مواقع، بهترین کار خاموش کردن دستگاه و خارج کردن سیم برق از پریز می باشد تا تعمیرکار متخصص سامسونگ به محل مورد نظر اعزام شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی تعمیرات جاروبرقی، قابل اعتمادترین و متخصص ترین گزینه برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می باشد. این مرکز با بررسی تمامی مشکلات و رفع عیوب ان ها، سعی در خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود در تمامی مناطق تهران را دارا می باشد. نمایندگی مجاز جاروبرقی سامسونگ در سراسر تهران دارای شعبات متفاوتی می باشند که با کلیک بر روی گزینه زیر می توانید بهترین مرکز خدمات رسانی برای تعمیرات را در نزدیک ترین محل خود دریافت نمایید.

مراحل درخواست تعمیرکار از تعمیرگاه مرکزی

 • تماس با نمایندگی از طریق شماره های موجود در سایت
 • بازگو کردن مشکل برای کارشناساتن
 • اطلاع از هزینه تغریبی تعمیرات
 • ارائه آدرس محل سکونت و زمان دلخواهتان برای اعزام تعمیرکار به محل
 • انجام تعمیرات تخصصی جاروبرقی در منزل
 • تسویه حساب پس از اتمام کار
vacume-cleaner-samsung-1


تعمیرات شبانه روزی جاروبرقی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ جهت رفاه همشهریان عزیز آماده ارائه خدمات تعمیرات شبانه روزی جاروبرقی سامسونگ در تهران می باشد جهت تماس و مشاوره با شماره 22225007-021 تماس حاصل فرمائید .

تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی شما هر مدلی باشد تعمیرکاران متخصص و خبره ما قادر به رفع عیوب و مشکلات آن هستند. فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا در هر ساعتی از شبانه روز، با اعزام تعمیرکاران مجرب از نزدیک ترین شعبه به منطقه ی شما، فرآیند تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را در کمتر از ۱ الی ۲ ساعت با استفاده از قطعات یدکی مرغوب انجام دهیم. موارد بسیار زیادی ممکن است سبب خراب شدن و یا کار نکردن جاروبرقی شما شود. پیشنهاد ما به شما آن است که از یک تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ که متخصص در تعمیرات است، کمک بگیرید.در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ پیدا کردید، می توانید با شماره مندرج در صفحه با ما در تماس باشید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

یکی از مشکلاتی که در شهر های بزرگی مانند تهران وجود دارد، شلوغی نمایندگی ها و خیابان های شهر می باشد. برای اینکه بتوانید جاروبرقی خود را تعمیر کنید می بایست مدت زمان زیادی در ترافیک خیابان ها سپری کنید تا به نمایندگی برسید. پس از آن به شما گفته می شود که چند روز دیگر تعمیرات به اتمام می رسد و می بایست دوباره همان مسیر را سپری کنید تا وسیله خود را بگیرید و به خانه ببرید. اما نمایندگی تعمیرات سامسونگ این مشکل را حل نموده است. شما تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا ما بهترین تعمیر کاران را به منزل شما اعزام کنیم تا تعمیرات در همانجا و بدون هیچ دغدغه ای انجام شود.

فیلم تعمیر جاروبرقی سامسونگ

در این ویدیو شما نحوه تعمیر و سرویس جاروبرقی سامسونگ را مشاهده مینمایید. اگر با دیدن این ویدیو یا خواندن توضیحات لازم خودتان قادر به تعمیرات جاروبرقی نبودید حتما با نمایندگی تعمیر سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیر کاران متخصص و حرفه ای به محل شما اعزام شوند. باید توجه داشته باشید که اگر سر رشته ای در تعمیرات نداشته باشید وخودتان دست به کار شوید ممکن است یک مشکل و یا نقص فنی جزئی به مشکلی بزرگتر تبدیل شود و برای تعمیر لازم به زمان و هزینه ی زیادتری باشد.

سرویس جاروبرقی سامسونگ

اگر به صورت دوره ای، ۶ ماه یکبار و یا سالانه، برای سرویس جاروبرقی سامسونگ خود اقدام کنید دیگر نگران هزینه های تعمیرات آن نخواهید بود. با سرویس دوره ای، جاروبرقی شما از هرگونه خرابی احتمالی, جلوگیری می شود. سرویس جاروبرقی سامسونگ در محل مد نظر شما و یا در نمایندگی جاروبرقی سامسونگ امکان پذیر است. با تماس به نمایندگی سامسونگ، می توانید برای سرویس دوره ای یا مشکلی که برای شما پیش آمده است، راهنمایی هایی را از کارشناسان سامسونگ دریافت نمایید.

تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ در صورت خرابی نیاز به تعمیرات تخصصی دارند. با تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ توسط نمایندگی مرکزی جاروبرقی سامسونگ برای همیشه خیال خود را از درست کار کردن جاروبرقی راحت کنید. تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ به صورت حرفه ای در این زمینه آموزش دیده است و همیشه جلب رضایت مشتریان را اولویت کار خود قرار داده است.

چرا باید به نمایندگی جاروبرقی سامسونگ اطمینان کنیم؟

لوگوی سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

در این مجموعه تعمیر انواع جاروبرقی سامسونگ با دقت و دانش بالا انجام می شود ما دارای تعمیرکاران حرفه ای هستیم که به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند این نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دارای قطعات اصل و با ضمانت می باشد. در صورت نیاز با نمایندگی مرکزی جاروبرقی سامسونگ می توانید با شماره ۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید.


علت های خرابی جاروبرقی سامسونگ

 • جاروبرقی روشن نمی شود
 • جاروبرقی مکش ندارد
 • سیم جاروبرقی جمع نمی شود
 • جاروبرقی بوی سوختنی می دهد
 • جار وبرقی صدای غیر عادی می دهد
 • جاروبرقی بوی دود می دهد
 • کلید خاموش و روشن خراب است
 • فیلترها کثیف شده اند
 • تسمه های جاروبرقی
 • کثیف شدن موتور

مشکلات متداول جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی روشن نمی شود
در مرحله ی اول می بایست پریز برق را چک کنید حتما اطمینان حاصل نمائید که پریز برق مشکلی نداشته باشد می توانید با یک فاز متر و یا ولت متر پریز را تست کنید ممکن است فازمتر وجود برق را نشان دهد اما ولت آن پایین باشد که در برخی از جاروبرقی ها سیستمی تعبیه شده است که در صورت نوسانات برق و یا پایین بودن ولتاژ، جهت ایمنی جاروبرقی، جاروبرقی روشن نمی شود. ممکن است مشکل از سیم یا دوشاخه جاروبرقی باشد مورد بعدی می تواند از کلید استارت باشد و خیلی موارد دیگر که پیشنهاد می گردد با یک نمایندگی تخصصی در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.
جاروبرقی مکش قوی ندارد
مکش نداشتن جاروبرقی شما می تواند دلایل زیادی داشته باشد، ممکن است جاروبرقی سامسونگ شما نیم سوز شده باشد یا بلبرینگ جاروبرقی مشکل پیدا کرده باشد یا پره های جاروبرقی ایراد پیدا کرده باشد موارد زیادی هستند که سبب بروز چنین مشکلی می شوند اما در اولین مرحله کیسه ی جاروبرقی را چک نمائید ممکن است پر شده باشد و یا فیلتر آن کثیف شده باشد که باید تمیز شود در غیر این صورت با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.
از جاروبرقی بوی دود و سوختگی می دهد
این مورد نیز همانند مورد قبلی عوامل زیادی سبب به وجود آمدن آن می شود اما در کل هر انسدادی در قطعات جاروبرقی که سبب فشار آمدن به جاروبرقی شود می تواند سبب بلند شدن بوی دود، و در نهایت سوختن جاروبرقی شود. پس از مشاهده ی دود و یا بوی سوختنی، به سرعت جاروبرقی را خاموش کنید و با یک تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.
علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
یکی از مشکلاتی که برخی از جاروبرقی ها با آن مواجه می شوند خاموش شدن ناگهانی آن است البته خاموش شدن جاروبرقی بدون سابقه و اگر برای یک لحظه خاموش و روشن شود با زمانی که یک مرتبه خاموش و دیگر روشن نشود متفاوت است. داغ شدن ترموستات و گیر کردن زباله در مکش جاروبرقی، قطع شدن سیم رابط برق جاروبرقی و یا پر بودن کیسه آشغال و ... همه از عوامل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی هستند.

مناطق تحت پوشش برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

ما شعب مختلفی در تهران داریم که می توانید با نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

چه ساعتی می توان برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس گرفت؟

در هر ساعتی از شبانه روز و در هفت روز هفته می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید.

خرابی جاروبرقی سامسونگ به چه دلیل می تواند باشد؟

جاروبرقی می تواند روشن نشود، فیلترها یا موتور آن کثیف شده باشند، جاروبرقی مکش نداشته باشد، سیم جاروبرقی جمع نشود.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چه طور محاسبه می شود؟

تعمیرکار بعد از مراجعه به محل مورد نظر و عیب یابی جاروبرقی، مطابق با تعرفه های نمایندگی هزینه ها محاسبه می شود.

برای تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ از چه شماره ای استفاده شود؟

برای تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ، با شماره۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

برای آشنایی بیشتر شما با تعمیرات جاروبرقی و مشکلات مرتبط با آن در ادامه مقالاتی را قرار داده ایم که مطالعه آن می تواند در عیب یابی و یا پیدا کردن علت خرابی دستگاه به شما کمک نماید.
Summary
تعمیر جارو برقی سامسونگ
Title
تعمیر جارو برقی سامسونگ
Description

در این ویدیو شما نحوه تعمیر و <strong>سرویس جاروبرقی سامسونگ</strong> را مشاهده مینمایید. اگر با دیدن این ویدیو یا خواندن توضیحات لازم خودتان قادر به تعمیرات جاروبرقی نبودید حتما با نمایندگی تعمیر سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیر کاران متخصص و حرفه ای به محل شما اعزام شوند

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
35 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سارا
میهمان
سارا
2 سال قبل

سلام وقت بخیر من جاروبرقی سامسونگ دارم که اولش مشکلی نداشت ولی وقتی قطعاتشو باز کردم تمیزش کنم زیر جاروبرقی قاب بود و زیر اون هم فنر و پلاستیک بود فشار دادم و وقتی بعدش شروع به کار کردم دیدم که جاروبرقی اصلا مکش نداره و موتور هم برعکس میچرخه ..میخاستم منو راهنمایی کنید که دلیل عدم مکش جاروبرقی سامسونگ چی هست

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  سارا

سلام دوست عزیز
امکان دارد موتور به درستی جا نرفته باشد. بهتر است لاستیک ها و موتور را چک کنید که ببینید به درستی در جای خود هستند یا نه

shima
میهمان
shima
2 سال قبل

سلام وقت شما بخیر جاروبرقی من تازگی ها که به برق میزنم به صورت یسره کار میکنه و کلید خاموش روشن هم عمل نمیکنه میشه بگید که دلیل یه سره شدن جاروبرقی من و کار نکردن دکمه on off چی هست؟؟؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  shima

سلام دوست عزیز
دلیل یک سره شدن جاروبرقی سامسونگ ممکن است به علت خرابی دکمه دیمر باشد. اول دیمر را باز کرده و بعد کلید آن را تمیز کنید. در صورتی که مشکل حل نشد باید آن را تعویض کنید.

shahab
میهمان
shahab
2 سال قبل

سلام و خسته نباشد خدمت شما من چن ساله که این جاروبرقی سامسونگ رو دارم و خیلی هم راضی بوددم ولی چند وقته که بوی سوختگی و تغییر صدای موتورش منو دچار مشکل کرد که ایا باید موتور تعویض شود یا خیر؟ علت بوی سوختگی چی میتونه باشه ؟؟؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  shahab

سلام دوست عزیز
دلیل بوی سوختگی و عوض شدن صدای جاروبرقی سامسونگ ممکن است به موتور مربوط باشد و باید عوض شود.

ثریا
میهمان
ثریا
2 سال قبل

جاروبرقی من بعد از چن دقیقه خود به خود خودش خاموش میشه و نمیدونم علتش چی هست

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  ثریا

سلام دوست عزیز
در صورتی که جاروبرقی شما بعد از چند دقیقه کار نکند و خاموش شود ممکن است از سنسور حرارتی آن باشد. ولی اگر مدام خاموش روشن می شود باید پلاتین های سیم جمع کن، ترایاک و کلید را بررسی نمایید.

sadegh
میهمان
sadegh
2 سال قبل

سلام وقت شما بخیر من جاروبرقی سامسونگ دارم و یه موتور جاروبرقی خریدم که میخام فیش هاشو به موتوری که خریدم وصل کنم میخاستم بدونم این که به کدوم پایه وصلش کنم تفاوتی داره یا نه؟؟؟ اگر نحوه وصل کردن فیش های موتور جاروبرقی سامسونگ رو به من بگین ممنون میشم

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  sadegh

سلام دوست عزیز
جاروبرقی سامسونگ برای موتور دو فیش دارد و هنگام وصل کردن فرقی ندارد که به کدام فیش وصل شود.

shadi
میهمان
shadi
2 سال قبل

سلام و خسته نباشید من تا جاروبرقی مو به برق میزنم فیوزها میپره و برق هم قطع میشه میخاستم بهم بگید که مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟؟؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  shadi

سلام دوست عزیز
ممکن است موتور جاروبرقی شما سوخته باشد و نیاز به تعویض آن باشد. در هر صورت باید توسط تعمیرکار نمایندگی مجاز تعمیر سامسونگ بررسی و عیب یابی شود.

سهیلا
میهمان
سهیلا
2 سال قبل

سلام و تشکر از سایت خوبتون
مدتی هست که قدرت مکش جاروبرقی من کم شده تازه هم خریدم و نمیدونم علتش چی میتونه باشه که مکش کمی داره جاروی من؟؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  سهیلا

سلام دوست عزیز
این موارد را جهت پیدا کردن علت کم شدن مکش جاروبرقی خود چک کنید:
اتصالاتی مانند لوله خرطومی را چک کنید تا گرفتگی نداشته باشد. فیلترهایی که در پشت پاکت و موتور می باشد را تمیز کنید. بهتر است پروانه های درون موتور را هم چک کنید تا گرفته نباشد.

امید
میهمان
امید
2 سال قبل

سلام جاروبرقی مدل جدید سامسونگ دارم که فیلتر تصفیه هم داره تازگی ها دیدم که نشانگر پرشدن کیسه جاروبرقی تا اخر میره ولی در حالی که هم کیسه داخلی و هم فیلتر دورانی خالی هستند. روی دور کند اصلا این علامت فعال نمیشه . من فیلتر ورودی داخل جارو رو هم تعویض کردم ولی باز مشکلش حل نشد میخام بدونم که دلیل فعال شدن این علامت ینی پر شدن مخزن جاروبرقی وقتی که پر هم نیست چی میتونه باشه؟؟؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  امید

سلام دوست عزیز
فیلتر دیگری در پشت فیلتر می باشد که باید آنرا هم تمیز کنید.

سینا
میهمان
سینا
2 سال قبل

سلام وقت بخیر
جاروبرقی من صدای خیلی زیادی میداد برای عیب یابی و تعمیر به تعمیرگاه بردم که هزینه خیلی زیادی برای تعمیرش از ما خاستند و همچنین گفتند که باید موتور عوض بشه من برای کنجکاوی تو گول این مورد و سرچ کردم و سایت شمارو دیدم خواستم ازتون بپرسم که علت صدای زیاد جاروبرقی چی میتونه باشه و چقدر برای تعمیر هزینه ش میشه؟؟؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
2 سال قبل
پاسخ به  سینا

سلام دوست عزیز
غالبا دلیل صدای زیاد جاروبرقی به بلبرینگ مرتبط است و باید عوض شود ولی به تعویض موتور احتیاجی نیست . البته اگر کلکتور هم دچار جرقه شود نیاز به تعویض موتور هست.

حصاری
میهمان
حصاری
2 سال قبل

سلام
جارورقی مدل vc-9660 دارم
مکش کم شده و داغ میکنه
سیم جمع کن هم خراب شده
هزینه تقریبی چقدر میشه
ممنون

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
1 سال قبل
پاسخ به  حصاری

سلام دوست عزیز با توجه به مشکلاتی که شما بیان کردید
برآورد هزینه ها به طور تقریبی به این شکل است، هرچند که حتما باید تعمیرکار برای عیب یابی دقیق تر دستگاه شما را بررسی نماید
اگر موتور نیم سوز شده باشد و نیاز به تعویض آن باشد : هزینه 500 الی 900 هزار تومان
اگر پاکت آن باید عوض شود و یا فیلتر ، خرطومی و برس رفع گرفتگی شوند : هزینه 50 الی 100 هزار تومان
اگر پروانه های جاروبرقی مشکل داشت که باید سرویس کامل شود و قیمت دقیقی را تا چک نکردن جارو نمی توان بیان کرد.

سیما
میهمان
سیما
1 سال قبل

سلام وقتتون بخیر جاروبرقی سامسونگ مدل کینگ 2000وات بازش کردم و فهمیدم که ترایاک bta16 ترکیده عوض کردم ولی باز کار نکرد تمام قطعاتشو چک کردم و سالم بودند. ضمنا یه دیود زنر 5.6 ولتی داره که ولتاژ سرش هم 2. 3 ولته ولی نمیدونم چرا افت ولتاژ داره برای بررسی خراب بودن برد جاربرقی سامسونگ لطفا منو راهنمایی کنین ممنون

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
1 سال قبل
پاسخ به  سیما

سلام دوست عزیز
برای چک کردن خراب بودن برد جاروبرقی سامسونگ اول باید شکل ظاهری خازن و سایر قطعه های روی برد را بررسی کنید که از حالت عادی خارج نشده باشند ولی اگر سیاه و یا باد کرده بودند باید عوض نمایید. همچنین با اهم متر می توانید دیگر قطعات را هم بررسی کنید و در آخر حتما مطمئن شوید که ترایاک عوض شده با مدل قبلی خود تطابق داشته باشند.

حمید
میهمان
حمید
1 سال قبل

سلام خسته نباشین جاروبرقی من 10 دقیقه که ازش استفاده می کنیم بدنه داغ داغ میشه . میخاستم بدونم مشکلش چی هست ؟ کیسه و فیلترش هم تمیزه

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
1 سال قبل
پاسخ به  حمید

سلام دوست عزیز
علت این مشکل به پروانه های داخل موتور جاروبرقی شما برمی گردد که پر از آشغال شده است. باید موتور را باز کرده و پروانه ها را تمیز کنید.

نیما جعفری
میهمان
نیما جعفری
1 سال قبل

سلام خسته نباشید من جاروبرقی سامسونگ دارم وقتی روشن میکنم موتور دستگاه با دور کم سریعا خاموش و روشن می شود. لطفا کمک کنید مشکل از کدام قطعه است؟

محدسه صادقی
میهمان
محدسه صادقی
11 ماه قبل

سلام خدمت شما. جاروبرقی بنده سالم بود که یکدفعه‌ای موقع کار یه دودی ازش بلند شد و جرقه زد و بعد از اون صدای موتورش خیلی زیاد شد؛ حالا هر بار که روشن میشه صدای بدی ازش خارج میشه
امکانش هست قطعه‌ای سوخته باشه یا نیازمند تعمیر باشه؟ هزینه سرویس چه قدر میشه؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
11 ماه قبل
پاسخ به  محدسه صادقی

سلام دوست عزیز.
بهتر است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. برای مشخص کردن مبلغ پرداختی باید ابتدا مشکل تشخیص داده شود.

میلاد حافظی
میهمان
میلاد حافظی
11 ماه قبل

سلام خدمت شما، میخواستم ببینم جاروبرقی 2000 وات دارید یا نه، برای خریدش باید چیکار بکنم؟

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
11 ماه قبل
پاسخ به  میلاد حافظی

با سلام همراه گرامی، برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد با شماره تلفن‌هایی که در سایت موجود هست تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی بفرمایند.

M.n
میهمان
M.n
7 ماه قبل

سلام
خسته نباشید چند روزی هست که صدای جاروبرقی تغییر کرده و بوی سوختگی میده می‌دونم که موتور مرخص شده باید تعویض شود امکانش هست قیمت موتور سامسونگ ۲۴۰۰w رو بگین

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
6 ماه قبل
پاسخ به  M.n

سلام دوست عزیز برای اطلاع از قیمت ها با شماره تلفن02122225007 تماس بگیرین تا مشاورین ما به درستی شما را راهنمایی کنند.

محمد
میهمان
محمد
6 ماه قبل

سلام و خسته نباشید برد جاروقی سامسونگ queen 18 رو دارید؟ برد جاروبرقی ما کلا خراب شده و شکسته!

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
6 ماه قبل
پاسخ به  محمد

سلام روز بخیر، بله به شما میتوانید به صفحه سایت سامسونگ با شماره تلفن نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید.

Korosh
میهمان
Korosh
6 ماه قبل

سلام جاروبرقی سامسونگ ۱۵۰۰ وات دارم چند روز پیش روشن کردم یکباره صدای بدی داد به همراه بوی سوختگی
به نظرتون موتور سوزونده؟ هزینه تعویض موتور چقدرمتشکرم

adminsamsung
مدیر
adminsamsung
4 ماه قبل
پاسخ به  Korosh

دوست عزیز برای اطلاع از قیمت با مشاورین ما تماس بگیرید.

35
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x
()
x