تعمیر جاروبرقی سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته و اعزام تعمیرکار به محل

شماره تماس نمایندگی

2222507_021

تکنسین های متخصص و ماهر

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

جاروبرقی یکی از وسایل مهم و اصلی در خانه است که نداشتن آن ها و یا خراب شدن آن سبب بروز تداخل در امور و نظافت خانه می شود.حتما برای شما هم پیش آمده است که جاروبرقی روشن نشود یا صدای غیر عادی بدهد، بوی دود و یا بوی سوختنی تولید کند، در اینجا باید بگوییم که نگران نباشید و فورا با نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران تماس بگیرید. در این مواقع، بهترین کار خاموش کردن دستگاه و خارج کردن سیم برق از پریز می باشد تا تعمیرکار متخصص سامسونگ به محل مورد نظر اعزام شود.

نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی تعمیرات جاروبرقی، قابل اعتمادترین و متخصص ترین گزینه برای تعمیرات جاروبرقی سامسونگ می باشد. این مرکز با بررسی تمامی مشکلات و رفع عیوب ان ها، سعی در خدمت رسانی بهتر به مشتریان خود در تمامی مناطق تهران را دارا می باشد. نمایندگی مجاز جاروبرقی سامسونگ در سراسر تهران دارای شعبات متفاوتی می باشند که با کلیک بر روی گزینه زیر می توانید بهترین مرکز خدمات رسانی برای تعمیرات را در نزدیک ترین محل خود دریافت نمایید.

مراحل درخواست تعمیرکار از تعمیرگاه مرکزی

 • تماس با نمایندگی از طریق شماره های موجود در سایت
 • بازگو کردن مشکل برای کارشناساتن
 • اطلاع از هزینه تغریبی تعمیرات
 • ارائه آدرس محل سکونت و زمان دلخواهتان برای اعزام تعمیرکار به محل
 • انجام تعمیرات تخصصی جاروبرقی در منزل
 • تسویه حساب پس از اتمام کار
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی شما هر مدلی باشد تعمیرکاران متخصص و خبره ما قادر به رفع عیوب و مشکلات آن هستند. فقط کافی است که با ما تماس بگیرید تا در هر ساعتی از شبانه روز، با اعزام تعمیرکاران مجرب از نزدیک ترین شعبه به منطقه ی شما، فرآیند تعمیرات جاروبرقی سامسونگ را در کمتر از ۱ الی ۲ ساعت با استفاده از قطعات یدکی مرغوب انجام دهیم. موارد بسیار زیادی ممکن است سبب خراب شدن و یا کار نکردن جاروبرقی شما شود. پیشنهاد ما به شما آن است که از یک تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ که متخصص در تعمیرات است، کمک بگیرید.در صورتی که نیاز به تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ پیدا کردید، می توانید با شماره مندرج در صفحه با ما در تماس باشید.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ در منزل

یکی از مشکلاتی که در شهر های بزرگی مانند تهران وجود دارد، شلوغی نمایندگی ها و خیابان های شهر می باشد. برای اینکه بتوانید جاروبرقی خود را تعمیر کنید می بایست مدت زمان زیادی در ترافیک خیابان ها سپری کنید تا به نمایندگی برسید. پس از آن به شما گفته می شود که چند روز دیگر تعمیرات به اتمام می رسد و می بایست دوباره همان مسیر را سپری کنید تا وسیله خود را بگیرید و به خانه ببرید. اما نمایندگی تعمیرات سامسونگ این مشکل را حل نموده است. شما تنها کافیست با ما تماس بگیرید تا ما بهترین تعمیر کاران را به منزل شما اعزام کنیم تا تعمیرات در همانجا و بدون هیچ دغدقه ای انجام شود.

سرویس جاروبرقی سامسونگ

اگر به صورت دوره ای، ۶ ماه یکبار و یا سالانه، برای سرویس جاروبرقی سامسونگ خود اقدام کنید دیگر نگران هزینه های تعمیرات آن نخواهید بود. با سرویس دوره ای، جاروبرقی شما از هرگونه خرابی احتمالی, جلوگیری می شود. سرویس جاروبرقی سامسونگ در محل مد نظر شما و یا در نمایندگی جاروبرقی سامسونگ امکان پذیر است. با تماس به نمایندگی سامسونگ، می توانید برای سرویس دوره ای یا مشکلی که برای شما پیش آمده است، راهنمایی هایی را از کارشناسان سامسونگ دریافت نمایید.

تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ

لوازم خانگی سامسونگ در صورت خرابی نیاز به تعمیرات تخصصی دارند. با تعمیر تخصصی جاروبرقی سامسونگ توسط نمایندگی مرکزی جاروبرقی سامسونگ برای همیشه خیال خود را از درست کار کردن جاروبرقی راحت کنید. تعمیرکار جاروبرقی سامسونگ به صورت حرفه ای در این زمینه آموزش دیده است و همیشه جلب رضایت مشتریان را اولویت کار خود قرار داده است.

چرا باید به نمایندگی جاروبرقی سامسونگ اطمینان کنیم؟

لوگوی سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

در این مجموعه تعمیر انواع جاروبرقی سامسونگ با دقت و دانش بالا انجام می شود ما دارای تعمیرکاران حرفه ای هستیم که به صورت ۲۴ ساعته و همه روزه حتی روزهای تعطیل آماده ی خدمت رسانی به شما هستند این نمایندگی تعمیرات جاروبرقی دارای قطعات اصل و با ضمانت می باشد. در صورت نیاز با نمایندگی مرکزی جاروبرقی سامسونگ می توانید با شماره ۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید.


علت های خرابی جاروبرقی سامسونگ

 • جاروبرقی روشن نمی شود
 • جاروبرقی مکش ندارد
 • سیم جاروبرقی جمع نمی شود
 • جاروبرقی بوی سوختنی می دهد
 • جار وبرقی صدای غیر عادی می دهد
 • جاروبرقی بوی دود می دهد
 • کلید خاموش و روشن خراب است
 • فیلترها کثیف شده اند
 • تسمه های جاروبرقی
 • کثیف شدن موتور

مشکلات متداول جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی روشن نمی شود
در مرحله ی اول می بایست پریز برق را چک کنید حتما اطمینان حاصل نمائید که پریز برق مشکلی نداشته باشد می توانید با یک فاز متر و یا ولت متر پریز را تست کنید ممکن است فازمتر وجود برق را نشان دهد اما ولت آن پایین باشد که در برخی از جاروبرقی ها سیستمی تعبیه شده است که در صورت نوسانات برق و یا پایین بودن ولتاژ، جهت ایمنی جاروبرقی، جاروبرقی روشن نمی شود. ممکن است مشکل از سیم یا دوشاخه جاروبرقی باشد مورد بعدی می تواند از کلید استارت باشد و خیلی موارد دیگر که پیشنهاد می گردد با یک نمایندگی تخصصی در تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.
جاروبرقی مکش قوی ندارد
مکش نداشتن جاروبرقی شما می تواند دلایل زیادی داشته باشد، ممکن است جاروبرقی سامسونگ شما نیم سوز شده باشد یا بلبرینگ جاروبرقی مشکل پیدا کرده باشد یا پره های جاروبرقی ایراد پیدا کرده باشد موارد زیادی هستند که سبب بروز چنین مشکلی می شوند اما در اولین مرحله کیسه ی جاروبرقی را چک نمائید ممکن است پر شده باشد و یا فیلتر آن کثیف شده باشد که باید تمیز شود در غیر این صورت با یک نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.
از جاروبرقی بوی دود و سوختگی می دهد
این مورد نیز همانند مورد قبلی عوامل زیادی سبب به وجود آمدن آن می شود اما در کل هر انسدادی در قطعات جاروبرقی که سبب فشار آمدن به جاروبرقی شود می تواند سبب بلند شدن بوی دود، و در نهایت سوختن جاروبرقی شود. پس از مشاهده ی دود و یا بوی سوختنی، به سرعت جاروبرقی را خاموش کنید و با یک تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی سامسونگ تماس بگیرید.
علت خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی
یکی از مشکلاتی که برخی از جاروبرقی ها با آن مواجه می شوند خاموش شدن ناگهانی آن است البته خاموش شدن جاروبرقی بدون سابقه و اگر برای یک لحظه خاموش و روشن شود با زمانی که یک مرتبه خاموش و دیگر روشن نشود متفاوت است. داغ شدن ترموستات و گیر کردن زباله در مکش جاروبرقی، قطع شدن سیم رابط برق جاروبرقی و یا پر بودن کیسه آشغال و ... همه از عوامل خاموش شدن ناگهانی جاروبرقی هستند.

آیا به دنبال تعمیرات دیگر سامسونگ هستید؟

ساید بای ساید سامسونگ
مایکروفر سامسونگ

مناطق تحت پوشش برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

ما شعب مختلفی در تهران داریم که می توانید با نزدیک ترین شعبه به محل سکونت خود برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران تماس بگیرید.

سوالات متداول تعمیرات جاروبرقی سامسونگ

چه ساعتی می توان برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ تماس گرفت؟

در هر ساعتی از شبانه روز و در هفت روز هفته می توانید با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تماس بگیرید.

خرابی جاروبرقی سامسونگ به چه دلیل می تواند باشد؟

جاروبرقی می تواند روشن نشود، فیلترها یا موتور آن کثیف شده باشند، جاروبرقی مکش نداشته باشد، سیم جاروبرقی جمع نشود.

هزینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ چه طور محاسبه می شود؟

تعمیرکار بعد از مراجعه به محل مورد نظر و عیب یابی جاروبرقی، مطابق با تعرفه های نمایندگی هزینه ها محاسبه می شود.

برای تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ از چه شماره ای استفاده شود؟

برای تماس با نمایندگی تعمیرات جاروبرقی سامسونگ، با شماره۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱در ارتباط باشید.

Summary
تعمیر جاروبرقی سامسونگ
Service Type
تعمیر جاروبرقی سامسونگ
Provider Name
samsungrepairco,
جمهوری، خیابان اسکندری شمالی، پلاک 381, Telephone No.00982144449690
Area
منطقه 5 تهران
Description
تعمیر جاروبرقی سامسونگ | تعمیرگاه مرکزی جاروبرقی سامسونگ در تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 18 =