تعمیر ماکروفر سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
شماره تماس نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ در تهران

021-22225007 کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران

مایکروفر (microwave) یکی از لوازم امروزی و تقریبا جدید است که چند سالی است، در بسیاری از منازل پیدا می شود و تبدیل به یک وسیله ی ضروری و مهم شده است. ماکروویو، با برند سامسونگ یکی از مرغوب ترین ماکروفرها است، اما خب ممکن است دچار مشکل شود و احتیاج به تعمیر پیدا کند. تعمیرگاه مجاز مرکزی و تخصصی تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران، با داشتن سال ها تجربه بهترین خدمات تعمیر را ارائه می دهد. لوازم و قطعات مصرفی در سخت افزار مایکروویو سامسونگ باید اصل و اورجینال باشد تا فرآیند تعمیر تخصصی مایکروفر سامسونگ به خوبی انجام گیرد، در غیر این صورت نه تنها ممکن است به زودی همان مشکل بروز کند، بلکه مابقی قطعات نیز ممکن است دچار مشکل می شوند. اگر ماکروفر خود یا دیگر لوازم خانه شما نیاز به سرویس داشت می توانید با خدمات پس از فروش سامسونگ در تماس باشید.

نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

تعمیر مایکروفر سامسونگ نیاز به دانش و تخصص دارد و هرگونه تعمیر و عیب یابی غلط، علاوه بر داشتن هزینه های زیاد می تواند خسارت جبران ناپذیری به ماکروفر سامسونگ شما بزند. پس نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ خود را به نمایندگی های آن بسپارید. نمایندگی های تخصصی، دارای تعمیرکاران حرفه ای و متخصصی هستند که می توانند با دیدن دستگاه، خرابی ها و آسیب های سایت را تشخیص دهند و به تعمیر آن ها بپردازند.

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیرگاه مرکزی مایکروفر سامسونگ

موضوع حائز اهمیت آن است که باید برای تعمیر ماکروفر سامسونگ خود از متخصصان حرفه ای و کار بلد در این حوزه کمک بگیرید چرا که اگر دقت نداشته باشید یا متحمل هزینه های بیشتری می شوید یا باید قید مایکروفر سامسونگ خود را بزنید.کارشناسان و تعمیرکاران این نمایندگی با گذراندن دوره ها و آموزش ها در خود نمایندگی، مهارت بالایی در سرویس مایکروفر سامسونگ و بقیه ی محصولات سامسونگ دارند.

نمایندگی ما امتیازات ویژه ای برای تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ از جمله ماکروفر در نظر گرفته است، به طوری که فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما به منزل شما مراجعه کنند و عمل تعمیر را انجام دهند آن ها قادرند در کمتر از دو ساعت عیب را شناسایی و در صورت موجود بودن قطعه ی تعویضی، ماکروفر شما را بهتر از روز اول به شما تحویل دهند. خدمات تعمیرگاه مرکزی مایکروفر سامسونگ در تمام مناطق تهران (در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران و در شمال تهران) به صورت ۲۴ ساعته انجام می گیرد.

خدمات پس از فروش ماکروفر سامسونگ

شرکت سامسونگ سال هاست که پس از فروش ماکروفر، خدمات پس از فروش هم ارائه می کند ما به عنوان نمایندگی سامسونگ خدمات پس از فروش را پوشش می دهیم پس با ارائه کارت گارانتی خود از خدمات پس از فروش بهره مند شوید اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست ما مایکروفر شما را به بهترین نحو تعمیر خواهیم کرد و تعمیرکار مایکروفر سامسونگ به شما ضمانت نامه ای جهت سرویس ماکروفر خواهد داد.

سرویس مایکروفر سامسونگ

یکی از راه هایی که می توانید در هزینه های تعمیرات ماکروفر سامسونگ صرفه جویی کنید این است که به صورت دوره ای برای سرویس مایکروفر سامسونگ خود افدام کنید. ما نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ هستیم پس می توانیم به صورت حرفه ای هرگونه خرابی احتمالی که برای ماکروفر شما اتفاق می افتد را تشخیص دهیم و از آن جلوگیری کنیم. سرویس ماکروفر سامسونگ هر ۶ ماه یکبار یا به صورت سالیانه بسته به نیاز شما انجام پذیر است.

تعمیرکار مایکروفر سامسونگ

عمده ترین ویژگی های تعمیرکار ماکروفر سامسونگ :

 • دانش آموخته ی نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر سامسونگ
 • سریع و با دقت بالا
 • تعمیر مایکروفر سامسونگ به صورت حرفه ای
 • ارائه ضمانت نامه ی رسمی
 • خوش اخلاق و منظم

تعمیر ماکروفر سامسونگ در محل

یکی از اصلی ترین مشکلات تعمیر مایکروویو در شهر های بزرگی مانند تهران، حمل و نقل آن به خدمات پس از فروش سامسونگ و ترافیک و ... می باشد. ما این مساله را برای رفاه بیشتر شما عزیزان جل کرده ایم. شما می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید تا کارشناسان در ابتدا شما را راهنمایی و سپس برای تعمیر ماکروفر سامسونگ در منزل، برترین تعمیرکاران را به محل سکونتتان اعزام می کنند.


چرا باید از نمایندگی تعمیر مایکروفر سامسونگ اعتماد کنید؟


خدمات نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر سامسونگ در تهران

دلایل خرابی ماکروفر سامسونگ

 • ماکروفر غذا را گرم نمی کند
 • ماکروفر جرقه می زند
 • ماکروفر روشن نمی شود
 • کلید های برد کار نمی کند
 • غذا در ماکروفر مانده و درب باز نمی شود
 • ماکروفر مدام فیوز می سوزاند
 • ظرف داخل ماکروفر نمی چرخد
 • گریل ماکروفر کار نمی کند
 • ماکروفر دود می کند
 • ماکروفر بو می دهد

مشکلات متداول ماکروفر سامسونگ

ماکروفر جرقه می زند
توصیه می گردد ظروف فلزی و آلومینیومی داخل ماکروفر قرار ندهید چون ماکروفر نسبت به آهن حساس است و ایجاد جرقه می کند حتما از ظروف شیشه ای یا پلاستیکی استفاده نمائید در ضمن ظروف لب پر نباشند و کاملا سالم باشند. همچنین توصیه می شود متعلقات ماکروفر (سه پایه، جوجه گردان و پخار پز) با سیم ظرفشویی سابیده نشود و در آب خیسانده و به آرامی تمیز شوند تا خط و خش نیفتند. در صورت جرقه زدن مجدد، می توانید با تعمیرگاه مرکزی ماکروفر سامسونگ تماس بگیرید.
مایکروفر روشن نمی شود
باید از رسیدن قطعی برق به دستگاه کاملا مطمئن شوید می توانید دستگاه دیگری را تست کنید مانند سشوار و ببینید روشن می شود یا خیر. دو شاخه را بررسی کنید ممکن است دفرمه شده باشد و در آخر کنترل کنید قفل کودک فعال نباشد اگر با انتخاب کلید ها پیغام L را مشاهده کردید دکمه ی stop/clear را 5 ثانیه نگه دارید تا از حالت قفل خارج شود اگر مشکل برطرف نشد حتما با یک مرکز تخصصی و یا نمایندگی مجاز تعمیرات مایکروفر سامسونگ تماس بگیرید.
ماکروفر بو می دهد
اگر اولین بار است که از آن استفاده می کنید و کمی بوی سیم سوختگی می دهد طبیعی است اما اگر شدید است و دود تولید می کند باید با نمایندگی تعمیر ماکروفر سامسونگ تماس بگیرید. اگر بوی غذا می دهد باید دیواره های داخلی با گذاشتن یک کاسه آب و قرار دادن روی 10 دقیقه و سپس با یک دستمال تمیز کنیذ.
ماکروفر غذا را گرم نمی کند
این مشکل به سه دلیل ممکن است اتفاق بیفتد . یکی از دلایل به دیود ماکروفر برمیگردد . اگر دیود سوخته باشد، که از ظاهر آن متوجه می شوید، مگنترون ولتاژ کافی برای کار دریافت نکرده و مایکروفر را از گرم کردن باز خواهد داشت. عامل دیگر به خراب بودن در برمیگرذذ. عامل سوم از مگنترون است که اگر بسوزد غذا گرم نخواهد شد.

آیا به دنبال تعمیرات دیگر سامسونگ می گردید؟

مناطق تحت پوشش تعمیر مایکروفر سامسونگ در تهران

شعب مختلف ما آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستند. همین الان میتوانید برای تعمیر ماکروفر سامسونگ در تهران, با یکی از شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ

ساعت کاری نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ چگونه است؟

برای تماس با نمایندگی تعمیرات مایکروفر سامسونگ، نیاز به زمان و روز خاصی نیست و در هر ساعتی از شبانه روز می توانید با این مرکز تماس بگیرید و مشکلات خود را مطرح نمایید.

آیا برای تعمیرات ماکروفر، نیاز است که دستگاه را به نمایندگی انتقال دهیم؟

خیر، ابتدا برای حل مشکل مایکروفر خود با نمایندگی تماس بگیرید و مشکل خود را مطرح نمایید. در صورت نیاز، تعمیرکار حرفه ای به محل مورد نظر انتقال داده می شود و در صورت نیاز، به تعمیر، تعویض یا جا به جا کردن دستگاه اقدام می کند.

هزینه تعمیرات مایکروفر، چگونه محاسبه می شود؟

تعمیرکار مایکروفر سامسونگ، بعد از عیب یابی دستگاه و طبق تعرفه های نمایندگی تعمیرات ماکروفر سامسونگ، هزینه نهایی را اعلام می کند.

مشتریان برای تعمیرات مایکروفر سامسونگ خود با چه شماره می توانند تماس بگیرند؟

شماره تماس برای پاسخگویی و رفع مشکلات با نمایندگی مجاز ماکروفر سامسونگ،۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱می باشد.

Summary
تعمیر ماکروفر سامسونگ
Service Type
تعمیر ماکروفر سامسونگ
Provider Name
samsungrepairco,
جمهوری، خیابان اسکندری شمالی، پلاک 381, Telephone No.00982126153912
Area
منطقه 2 تهران
Description
تعمیر ماکروفر سامسونگ | تعمیرگاه مجاز مایکروفر سامسونگ در تهران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =