خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر ساید سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود

تکنسین های متخصص و ماهر

یخچال های ساید بای ساید سامسونگ جزو پرطرفدارترین و البته با کیفیت ترین یخچال های موجود در بازار هستند. هرچه تعداد کاربران این دستگاه بیشتر باشد، به طبع میزان نیاز ب تعمیر ساید سامسونگ نیز بیشتر می شود.

همانطور که می دانید، یخچال های مدل ساید بای ساید به دلیل بهره مندی از تکنولوژی های جدید دارای قطعات و سیستم های حساس و پیچیده هستند. همین امر سبب می شود انتخاب یک نمایندگی مجاز تعمیر ساید سامسونگ کاری دشوار بنظر برسد اما در این نمایندگی شما می توانید بهترین و مجرب ترین تعمیرکاران ساید سامسونگ را پیدا کنید.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ می تواند تمام چیزی که برای تعمیر، بررسی یا سرویس یخچال های ساید بای ساید این مدل نیاز دارید برای شما فراهم کند.

تعمیر ساید سامسونگ

تعمیر ساید سامسونگ تهران

یکی از تخصصی ترین و حساس ترین نوع تعمیرات لوازم برقی خانگی، مختص به ساید بای ساید ها می باشند. همانطور که گفتیم، این دستگاه ها به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، از حساسیت بالایی برخوردارند. به همین دلیل این مجموعه تعمیر ساید سامسونگ در تهران را در 24 ساعت شبانه روز(حتی روزهای تعطیل) و توسط بهترین تعمیرکاران به شما کاربر عزیز ارائه می دهد تا در صورت بروز مشکل بتوانید سریعا با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ به شماره 22225007-021 تماس گرفته تا مشکل را برطرف کنند. تعمیر ساید سامسونگ در تهران باید به صورت اصولی و تخصصی بررسی و تعمیر شود. بنابراین اگر یخچال سایدتان دچار خرابی شده است، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با نمایندگی رسمی سامسونگ تماس بگیرید تا کارشناسان ما، شما را راهنمایی کنند و در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکار متخصص را به محل سکونتتان اعزام کنند. یکی از مهم ترین مزایای استفاده از خدمات نمایندگی ما، تعمیر ساید سامسونگ در محل است تا دیگر شما نگرانی از بابت جابه جایی و تحمیل هزینه گزاف حمل و نقل ساید خود نداشته باشید.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

بهترین گزینه برای تعمیر ساید سامسونگ، نمایندگی رسمی آن می باشد. هنگامی که شما به نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ مراجعه می کنید، می توانید با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین تعمیر ساید سامسونگ کشور، در کمترین زمان و پایین ترین هزینه، ساید بای ساید خود را در منزل تعمیر کنید. تعمیرگاه ساید سامسونگ به صورت 24 ساعته و حتی در روز های تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. حتی می توانید در صورتی که برای یخچال ساید شما مشکلی ایجاد شده و نیاز به مشورت دارید، با کارشناسان ما در نمایندگی صحبت کنید و اگر دستگاهتان مشکل خاصی نداشته باشد با راهنمایی های کارشناس مجموعه خودتان به راحتی می توانید مشکل دستگاه را حل کنید.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ​

به دلیل پیشرفته بودن و مدرن بودن ساید سامسونگ، تعمیر آن نیازمند تعمیرکاران مجرب و حرفه ای بوده است که نه تنها تکنسین باشند، بلکه خود را با علم روز و فناوری های پیشرفته وفق دهند. تمامی تعمیرکاران ساید بای ساید سامسونگ، در دوره های آموزشی که از طرف نمایندگی برای آن ها در نظر گرفته شده است، حضور می یابند و بعد از گذراندن دوره و تایید از مرکز سامسونگ، اجازه کار به آن ها داده می شود. پس اعتماد به نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهترین کار است. تعمیرکار ساید سامسونگ باید یکسری ویژگی های خاص داشته باشد که در ادامه آن ها را معرفی می نماییم.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

از مهمترین ویژگی های یک تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کسب مهارت تخصصی تعمیر ساید سامسونگ ازنمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ
  • دارا بودن عملکرد سریع و دقیق در بررسی مشکل و تعمیر ساید سامسونگ
  • خوش اخلاق و خوش برخورد بودن با مشتری
  • ارائه ضمانت نامه جهت تضمین تعمیر ساید بای ساید سامسونگ ( خدمات پس از فروش )
  • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک در صورت تعویض قطعه

مراحل درخواست تعمیرکار ساید سامسونگ​

  • تماس با نمایندگی ساید بای ساید
  • ارائه مشکل به کارشناسان
  • ارائه آدرس محل سکونت جهت اعزام تکنسین
  • مراجعه تعمیرکار به منزل و انجام تعمیرات
  • پرداخت هزینه تعمیر در صورت رضایت کامل

چرا به نمایندگی تعمیرات ساید سامسونگ اعتماد کنیم؟

اگر تعمیر ساید سامسونگ را به تعمیرکار کم تجربه و ناوارد بسپارید، ممکن است نه تنها دستگاه شما دچار خرابی بیشتر شود بلکه چند برابر، هزینه بر جای می گذارد. بنابراین توصیه می شود تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ را به یک نمایندگی مجاز و مرکزی سامسونگ بسپارید. خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته در این نمایندگی انجام می شود. ما همیشه و همه جا حتی در روزهای تعطیل کنار شما هستیم فقط کافیست با نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ تماس بگیرید تا با اعزام نیروهای متخصص، یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را در سریع ترین زمان ممکن تعمیر نماییم.

 سامسونگ در تمامی مناطق تهران (در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران، در جنوب تهران) انجام می گیرد. این مجموعه با استفاده از قطعات یدکی مرغوب عمر دوباره ای به لوازم خانگی شما می بخشد. قطعا خراب شدن ساید بای ساید سامسونگ اتفاق ناخوشایندی برای هر کسی است.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ​

خدمات پس از فروش ساید سامسونگ

برای دریافت خدمات پس از فروش ساید سامسونگ کافیست با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ تماس گرفته و کد درج شده روی برگ گارانتی دستگاهتان را برای کارشناسان بخوانید. در صورتی که تاریخ اتمام گارانتی دستگاه نگذشته باشد، می توانید از خدمات تعمیر و بررسی یخچال ساید سامسونگ در محل به صورت رایگان بهره مند شوید. در صورت اتمام تاریخ گارانتی، باز هم می توانید از خدمات پس از فروش این برند با پرداخت هزینه تعمیر، بهره مند شوید. 

شرکت سامسونگ سال هاست که خدمات پس از فروش برای محصولات خود ارائه می دهد. ساید سامسونگ هم جزو محصولاتی است که خدمات پس از فروش دارد. اگر گارانتی ساید خود را داشته باشید ما چون نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ هستیم به نحو احسنت آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد.خدمات پس از فروش ساید سامسونگ​

هزینه تعمیر ساید سامسونگ

همانطور که در قسمت های دیگر در مورد مشکلات رایج یخچال های ساید بای ساید سامسونگ صحبت کردیم، ممکن است شما هم اگر در خانه یا محل کارتان از این مدل یخچال دارید، این موارد را در دستگاهتان مشاهده کرده باشید اما سوال مهم تر این است که هزینه تعمیر ساید سامسونگ چقدر است؟

هزینه تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به مواردی مانند مدل دستگاه، قطعه خراب شده، درصد خرابی، نیاز به تعمیر یا تعویض قطعه و موارد این چنینی بستگی دارد.  بهتر است برای دانستن هزینه دقیق تعمیر یخچال ساید خود با نمایندگی مجاز تعمیر سامسونگ تماس بگیرید.

هزینه تعمیر ساید سامسونگ

مهمترین نکات در استفاده ازساید بای ساید سامسونگ

از نصب ساید بای ساید در محیط های آلوده بپرهیزید.

از قرار دادن اجسام سنگین در یخچال ساید بای ساید بپرهیزید.

فضای کافی برای گردش هوا در زیر و دیواره پشتی یخچال وجود داشته باشد.

از قرار گرفتن ساید در نزدیکی وسایل گرمازا بپرهیزید.

برای تمیز کردن داخل دستگاه، از اسپری آب به صورت مستقیم استفاده نکنید.

در صورت استشمام بوی سوختگی و یا صدای زیاد حتما با نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ تماس بگیرید.

به صورت دوره ای دریچه تهویه دستگاه را تمیز کنید.

پریز برق را حتما چک کنید و در صورت نیاز اقدام به تعمیرآن کنید.

به کد خطای نشان داده شده در صفحه نمایش دقت کافی داشته باشید.

تا جاییکه امکان دارد از باز نگه داشتن درب یخچال ساید به مدت طولانی خودداری کنید.

از قرار دادن مواد محترقه در داخل یخچال خودداری نمایید.

سالانه به سرویس ساید سامسونگ اهمیت دهید.

تعمیرات شبانه روزی ساید بای ساید سامسونگ

ارور های یخچال ساید سامسونگ

یکی از قابلیت های ویژه یخچال های ساید بای ساید سامسونگ، نمایش کد خطا یا ارور بر روی نمایشگر ساید است. این ارورها به شما هشدا می دهند که مشکلی برای دستگاهتان به وجود آمده و بهتر است برای تعمیر ساید سامسونگ با این خطاها آشنا باشید. از عمده ترین خطاهای موجود در ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارور ۴e

ارور ۵e

ارور ۶e

ارور ۸e

ارور ۴۰e

از کار افتادن سنسور دیفراست فریزر سامسونگ

مشکل داشتن یخساز در یخچال سامسونگ

ارور سنسور دمای محیط

از کار افتادن سنسوریخ ساز سامسونگ

مشکل داشتن فن یخچال ساید

علت خرابی ساید بای ساید سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

نشتی گاز ساید بای ساید

صدای زیاد یخچال

کار نکردن یخچال ساید بای ساید

پاره شدن واشر درب ساید

اتصالی سیم های ساید در دستگاه

یخساز یخچال کار نمی کند

ضربه خوردن بدنه یخچال

کمپرسور ساید کار نمی کند

منجمد شدن فریزر سامسونگ

ساید برق زیادی مصرف می کند

مشکلات متداول ساید بای ساید سامسونگ

سرد کردن بیش از حد یخچال ساید بای ساید

ممکن است عوامل مختلفی سبب این مشکل شود اولین عامل بر اساس تغییر فصل اتفاق می افتد که دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ تان را تغییر داده اید البته جهت ثابت شدن دما باید ۴۸ ساعت صبر کنید و مجددا دمای یخچال را کنترل کنید. یخچال ساید بای ساید سامسونگ به گونه ای است که برای تولید یخ باید دمای خود را پایین آورد اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید آب ورودی به یخ ساز را کاملا قطع کنید و این قسمت را به طور کامل غیر فعال کنید. مورد بعدی می تواند نتیجه ی استفاده ی زیاد یخ باشد ساید یخچال برای پر کردن مجدد یخساز مجبور است، دمای خود را پایین بیاورد در این حال باید ۲۴ ساعت صبر کنید و اگر دمای یخچال به حالت نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.

سرد نکردن یخچال ساید بای ساید سامسونگ

ممکن است دمای یخچال را به تازگی تغییر داده باشید ۴۸ ساعت صبر کنید تا دما ثابت شود اگر بعد از این زمان، دما به حد نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ تماس بگیرید. اگر ساید سامسونگ شما به درستی خنک نمیکند، شاید مشکل از کمپرسور، موتور فن کندانسور، عدم کارکرد صحیح رله استارت باشد که باید توسط تکنسین بررسی شود.

یخچال روشن نمی شود

ممکن است پریز، برق نداشته باشد یا دوشاخه و سیم رابط خرابی داشته باشد که باید این مورد را بررسی کنید ممکن است ترموستات یا اورلود معیوب باشد و یا سیم های رابط از مجموعه های رابط جدا شده اند که همه ی این موارد را باید با یک نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در میان بگذارید.

صدای زیاد یخچال

می تواند از تراز قرار نگرفتن یخچال باشد یا شاید موتور فن دچار مشکل شده است ممکن است اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد و یا اینکه موتور خراب شده که در این صورت نیز باید برای تعمیر ساید سامسونگ با ما تماس بگیرید.

کار نکردن آبسردکن

آبسرد کن ساید شما ممکن است به دلایل زیر کار نکند: گرفتگی در فیلتر آب وارد نشدن آب به یخچال پایین بودن فشار آب خراب بودن کلید آبسردکن اشکال در برد کنترلی تمامی این موارد باید توسط تعمیرکار چک شود تا در صورت نیاز اقدام به تعمیر ساید سامسونگ کند.

سوالات متداول یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در چه ساعاتی از شبانه روز امکان پذیر است؟

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در هر ساعتی از شبانه روز و در هفت روز هفته، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان می باشد.

خرابی ساید بای ساید سامسونگ به چه دلیلی می تواند باشد؟

نشتی گاز ساید بای ساید ، کار نکردن یخچال ساید بای ساید، اتصالی سیم های ساید در دستگاه، ضربه خوردن بدنه یخچال و..

در چه نواحی از تهران، امکان خدمات رسانی تعمیرات ساید بای ساید وجود دارد؟

تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در سراسر تهران دارای نمایندگی های مختلفی می باشد که کار را برای مشتریان راحت تر نموده است.

آیا نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ از قطعات یدکی اصلی استفاده می کند؟

بله، نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ از قطعات یدکی اصلی با کارت گارانتی 6 ماهه استفاده می کند.

مناطق تحت پوشش سامسونگ در تهران

تعمیر سامسونگ شمال تهران:

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

تعمیرات سامسونگ غرب تهران:

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیرات سامسونگ شرق تهران:

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

تعمیرگاه تعمیرات سامسونگ شمال شرق:

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام

آباد، مجدیه، سهروردی

تعمیر سامسونگ مرکز تهران:

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ جنوب تهران:

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر