مرکز تخصصی تعمیر ساید سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
کارشناسان متخصص و ماهر

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

سامسونگ یک برند درخشان و منحصر به فرد و مربوط به کره ی جنوبی است، شرکت سامسونگ از سال 1983 در قالب یک شرکت بازرگانی تاسیس شد. این شرکت فوق العاده محصولات زیادی تولید کرد که همگی با آن ها آشنا هستید. این برند کره ای که تقریبا بازار لوازم خانگی بخصوص ساید بای ساید را به دست گرفته سال هاست که یکه تازه میدان است.

محصولات سامسونگ به ندرت به مشکل بر می خورند مخصوصا ساید بای ساید های آن و اگر هم مشکلی پیدا کنند تنها نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ مجوز تعمیر را دارند. پس حتما با یک نمایندگی تماس بگیرید.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

به دلیل پیشرفته بودن و مدرن بودن ساید سامسونگ تعمیر آن تعمیرکاران خاص و حرفه ای را می طلبد افرادی که نه تنها تکنسین هستند بلکه خود را با علم روز و فناوری های پیشرفته وفق می دهند. پس اعتماد به نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهترین کار است. تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ باید یکسری ویژگی های خاص داشته باشد.

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

ویژگی های تعمیرکار ساید سامسونگ

 • توسط نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ مهارت کسب کرده
 • دارای عملکرد سریع و دقیق
 • خوش اخلاق
 • برای تضمین تعمیر ساید بای ساید سامسونگ ضمانت نامه ارائه میدهد
 • برای تعویض از قطعات اورجینال استفاده می کند

  چرا نمایندگی تعمیرات ساید سامسونگ ؟

  اگر افراد کم تجربه و ناوارد اقدام به تعمیر نمایند ممکن است نه تنها وسیله تان خراب تر شود، بلکه چند برابر، هزینه روی دستتان می گذارد. بنابراین توصیه می شود تعمیرات را به یک نمایندگی مجاز مرکزی سامسونگ بسپارید.

  خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته در این نمایندگی انجام می شود. ما همیشه و همه جا حتی در روزهای تعطیل کنار شما هستیم فقط کافیست با نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ تماس بگیرید تا با اعزام نیرو های متخصص، ساید بای ساید سامسونگ شما را بهتر از قبل تعمیر کنیم.

  خدمات تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تمامی مناطق تهران (در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران، در جنوب تهران) انجام می گیرد.

  این مجموعه با استفاده از قطعات یدکی مرغوب عمر دوباره ای به لوازم خانگی شما می بخشد. قطعا خراب شدن ساید بای ساید سامسونگ اتفاق ناخوشاندی برای هر کسی است.

  تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

  به صورت شبانه روزی در کمتر از 2 ساعت انجام می گیرد. نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ جهت کسب رضایت مشتریان محترم بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه ترین را ارائه می دهد. این نمایندگی یک نمایندگی متخصص و حرفه ای در زمینه ی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ است. تعمیر ساید شما هر برندی که باشد زیر نظر متخصصان ما انجام می شود.

  خدمات پس از فروش ساید سامسونگ

  شرکت سامسونگ سال هاست که خدمات پس از فروش برای محصولات خود ارائه میدهد. ساید سامسونگ هم جزو محصولاتی است که خدمات پس از فروش دارد. اگر گارانتی ساید خود را داشته باشید ما چون نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ هستیم به نحو احسنت آن را برای شما تعمیر میکنیم .

 • چرا بهتر است تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود را به نمایندگی بسپارید؟

  خرابی ساید بای ساید سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

  • نشتی گاز ساید بای ساید
  • کار نکردن یخچال ساید بای ساید
  • اتصالی سیم های ساید در دستگاه
  • ضربه خوردن بدنه یخچال
  • صدای زیاد یخچال
  • پاره شدن واشر درب ساید
  • یخساز یخچال کار نمی کند
  • کمپرسور ساید کار نمی کند
  • ساید برق زیادی مصرف می کند

  مشکلات متداول ساید بای ساید سامسونگ

  خنک شدن زیاد یخچال ساید بای ساید
  ممکن است عوامل مختلفی سبب این مشکل شود اولین عامل بر اساس تغییر فصل اتفاق می افتد که دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ تان را تغییر داده اید البته جهت ثابت شدن دما باید ۴۸ ساعت صبر کنید و مجددا دمای یخچال را کنترل کنید. یخچال ساید بای ساید سامسونگ به گونه ای است که برای تولید یخ باید دمای خود را پایین آورد اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید آب ورودی به یخ ساز را کاملا قطع کنید و این قسمت را به طور کامل غیر فعال کنید. مورد بعدی می تواند نتیجه ی استفاده ی زیاد یخ باشد ساید یخچال برای پر کردن مجدد یخساز مجبور است، دمای خود را پایین بیاورد در این حال باید ۲۴ ساعت صبر کنید و اگر دمای یخچال به حالت نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.
  هوای گرم یخچال ساید بای ساید سامسونگ
  ممکن است دمای یخچال را به تازگی تغییر داده باشید 48 ساعت صبر کنید تا دما ثابت شود اگر بعد از ۴۸ ساعت دما به حد نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ تماس بگیرید. شاید کشوها تنظیم نیستند توصیه می شود که کشوها را تنظیم کنید شاید دمای هوا مجددا نرمال شود .
  یخچال روشن نمی شود
  ممکن است پریز، برق نداشته باشد یا دوشاخه و سیم رابط خرابی داشته باشد که باید این مورد را بررسی کنید ممکن است ترموستات یا اورلود معیوب باشد و یا سیم های رابط از مجموعه های رابط جدا شده اند که همه ی این موارد را باید با یک نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در میان بگذارید.
  صدای زیاد یخچال
  می تواند از تراز قرار نگرفتن یخچال باشد یا شاید موتور فن دچار مشکل شده است ممکن است اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد و یا اینکه موتور خراب شده که در این صورت نیز باید برای تعمیر ساید سامسونگ با ما تماس بگیرید.

  آشنایی با تعمیرات دیگر سامسونگ


  نواحی تحت پوشش تعمیر ساید سامسونگ در تهران