تعمیر ساید سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
شماره تماس نمایندگی

021-22225007 کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیر ساید سامسونگ در تهران

یکی از تخصصی ترین و حساس ترین نوع تعمیرات، مختص به ساید بای ساید ها می باشند. این دستگاه ها به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنبا، از حساسیت بالایی برخوردارند. تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران به دلیل محبوبیت بالای این وسیله آشپزخانه، درخواست های بسیار زیادی دارد. اگر یخچال سایدتان دچار خرابی شده است، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با نمایندگی رسمی سامسونگ تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی و سپس تعمیرکار متخصص را به محل سکونتتان اعزام کند. شما می توانید از انکان تعمیر در محل هم بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

بهتررین گزینه برای تعمیر هر وسیله ای در منزل، نمایندگی می باشد. هنگامی که شما به نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ مراجعه می کنید، می توانید با بهره گیری تز برترین متخصصی کشور، در کمترین زمان و پایین ترین هزینه، ساید بای ساید خود را در منزل تعمیر کنید. تعمیرگاه ساید به ضصورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد

مراحل درخواست تعمیرکار ساید سامسونگ

 • تماس با نمایندگی ساید بای ساید
 • ارائه مشکل به کارشناسان
 • ارائه آدرس محل سکونت جهت اعزام تکنسین
 • مراجعه تعمیرکار به منزل و انجام تعمیرات
 • پرداخت هزینه تعمیر در صورت رضایت کامل
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی ساید سامسونگ برای کاهش هزینه ها تمامی تلاش خود را به کار گرفته است که به جای تعویض قطعات، تا جایی که امکان دارد به تعمیر قطعات یخچال ساید بپردازد. عموما تعمیر قطعات به جای تعویض کردن، نیازمند افرادی متخصص و تکنسین های حرفه ای بوده که این کار را انجام دهند. تعمیر قطعات ساید سامسونگ با قطعات اورجینال و فابریک انجام می شود و هزینه ها هم مطابق با تعرفه ای که از طرف نمایندگی اعلام شده است، محاسبه می گردد.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

به دلیل پیشرفته بودن و مدرن بودن ساید سامسونگ، تعمیر آن نیازمند تعمیرکاران خاص و حرفه ای بوده است که نه تنها تکنسین باشند، بلکه خود را با علم روز و فناوری های پیشرفته وفق دهند. تمامی تعمیرکاران ساید بای ساید سامسونگ، در دوره های آموزشی که از طرف نمایندگی برای آن ها در نظر گرفته شده است، حضور می یابند و بعد از گذراندن دوره و تایید از مرکز سامسونگ، اجازه کار به آن ها داده می شود. پس اعتماد به نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهترین کار است. تعمیرکار ساید سامسونگ باید یکسری ویژگی های خاص داشته باشد که در ادامه آن ها را معرفی می نماییم.

ویژگی های تعمیرکار ساید سامسونگ

از مهمترین ویژگی های یک تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب مهارت ازنمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ
 • دارا بودن عملکرد سریع و دقیق
 • خوش اخلاق و خوش برخورد بودن
 • ارائه ضمانت نامه جهت تضمین تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک

 • چرا به نمایندگی تعمیرات ساید سامسونگ اعتماد کنیم؟

  اگر افراد کم تجربه و ناوارد اقدام به تعمیر نمایند، ممکن است نه تنها دستگاه شما را خراب تر نمایند، بلکه چند برابر، هزینه بر جا می گذارند. بنابراین توصیه می شود تعمیرات را به یک نمایندگی مجاز و مرکزی سامسونگ بسپارید. خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته در این نمایندگی انجام می شود. ما همیشه و همه جا حتی در روزهای تعطیل کنار شما هستیم فقط کافیست با نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ تماس بگیرید تا با اعزام نیروهای متخصص، یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را بهتر از قبل تعمیر نماییم.

  خدمات تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تمامی مناطق تهران (در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران، در جنوب تهران) انجام می گیرد. این مجموعه با استفاده از قطعات یدکی مرغوب عمر دوباره ای به لوازم خانگی شما می بخشد. قطعا خراب شدن ساید بای ساید سامسونگ اتفاق ناخوشایندی برای هر کسی است.

  خدمات پس از فروش ساید سامسونگ

  شرکت سامسونگ سال هاست که خدمات پس از فروش برای محصولات خود ارائه می دهد. ساید سامسونگ هم جزو محصولاتی است که خدمات پس از فروش دارد. اگر گارانتی ساید خود را داشته باشید ما چون نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ هستیم به نحو احسنت آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد.

  مهمترین نکات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

  عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران

  عموم یخچال های ساید بای ساید سامسونگ، دارای پنلی هستند که در بر روی ساید نصب شده اند و دارای کدهایی برای خطا می باشند. عموما برای تعمیر یخچال ساید بای ساید باید با این خطاها آشنا باشید. از عمده ترین خطاهای موجود در ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ارور ۴e از کار افتادن سنسور دیفراست فریزر سامسونگ
  ارور ۵e مشکل داشتن یخساز در یخچال سامسونگ
  ارور ۶e ارور سنسور دمای محیط
  ارور ۸e از کار افتادن سنسوریخ ساز سامسونگ
  ارور ۴۰e مشکل داشتن فن یخچال ساید

  خرابی ساید بای ساید سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

  • نشتی گاز ساید بای ساید
  • کار نکردن یخچال ساید بای ساید
  • اتصالی سیم های ساید در دستگاه
  • ضربه خوردن بدنه یخچال
  • منجمد شدن فریزر سامسونگ
  • صدای زیاد یخچال
  • پاره شدن واشر درب ساید
  • یخساز یخچال کار نمی کند
  • کمپرسور ساید کار نمی کند
  • ساید برق زیادی مصرف می کند

  مشکلات متداول ساید بای ساید سامسونگ

  خنک شدن زیاد یخچال ساید بای ساید
  ممکن است عوامل مختلفی سبب این مشکل شود اولین عامل بر اساس تغییر فصل اتفاق می افتد که دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ تان را تغییر داده اید البته جهت ثابت شدن دما باید ۴۸ ساعت صبر کنید و مجددا دمای یخچال را کنترل کنید. یخچال ساید بای ساید سامسونگ به گونه ای است که برای تولید یخ باید دمای خود را پایین آورد اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید آب ورودی به یخ ساز را کاملا قطع کنید و این قسمت را به طور کامل غیر فعال کنید. مورد بعدی می تواند نتیجه ی استفاده ی زیاد یخ باشد ساید یخچال برای پر کردن مجدد یخساز مجبور است، دمای خود را پایین بیاورد در این حال باید ۲۴ ساعت صبر کنید و اگر دمای یخچال به حالت نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.
  هوای گرم یخچال ساید بای ساید سامسونگ
  ممکن است دمای یخچال را به تازگی تغییر داده باشید ۴۸ ساعت صبر کنید تا دما ثابت شود اگر بعد از این زمان، دما به حد نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ تماس بگیرید. شاید کشوها تنظیم نیستند توصیه می شود که کشوها را تنظیم کنید شاید دمای هوا مجددا نرمال شود .
  یخچال روشن نمی شود
  ممکن است پریز، برق نداشته باشد یا دوشاخه و سیم رابط خرابی داشته باشد که باید این مورد را بررسی کنید ممکن است ترموستات یا اورلود معیوب باشد و یا سیم های رابط از مجموعه های رابط جدا شده اند که همه ی این موارد را باید با یک نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در میان بگذارید.
  صدای زیاد یخچال
  می تواند از تراز قرار نگرفتن یخچال باشد یا شاید موتور فن دچار مشکل شده است ممکن است اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد و یا اینکه موتور خراب شده که در این صورت نیز باید برای تعمیر ساید سامسونگ با ما تماس بگیرید.

  آشنایی با تعمیرات دیگر سامسونگ


  نواحی تحت پوشش

  سوالات متداول یخچال ساید بای ساید سامسونگ

  تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در چه ساعاتی از شبانه روز امکان پذیر است؟

  نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در هر ساعتی از شبانه روز و در هفت روز هفته، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان می باشد.

  خرابی ساید بای ساید سامسونگ به چه دلیلی می تواند باشد؟

  نشتی گاز ساید بای ساید ، کار نکردن یخچال ساید بای ساید، اتصالی سیم های ساید در دستگاه، ضربه خوردن بدنه یخچال و..

  در چه نواحی از تهران، امکان خدمات رسانی تعمیرات ساید بای ساید وجود دارد؟

  تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در سراسر تهران دارای نمایندگی های مختلفی می باشد که کار را برای مشتریان راحت تر نموده است.

  Summary
  تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
  Service Type
  تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
  Provider Name
  samsungrepairco,
  جمهوری، خیابان اسکندری شمالی، پلاک 381, Telephone No.00982133324070
  Area
  منطقه 7 تهران
  Description
  تعمیر ساید بای ساید سامسونگ | نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در تهران

  2 دیدگاه ها

  1. sadatfard گفت:

   سلام خسته نباشید
   یخچال ساید بای ساید من مدتی است که صدا میدهد و امروز یکباره قطع شد.البته ارور f10 هم نشون میده.
   ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  شانزده − سیزده =