تعمیر ساید سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
شماره تماس نمایندگی

021-22225007 کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیر ساید سامسونگ در تهران

یکی از تخصصی ترین و حساس ترین نوع تعمیرات، مختص به ساید بای ساید ها می باشند. این دستگاه ها به دلیل استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، از حساسیت بالایی برخوردارند. تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در تهران به دلیل محبوبیت بالای این وسیله آشپزخانه، درخواست های بسیار زیادی دارد. اگر یخچال سایدتان دچار خرابی شده است، می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با نمایندگی رسمی سامسونگ تماس بگیرید تا کارشناسان شما را راهنمایی و سپس تعمیرکار متخصص را به محل سکونتتان اعزام کنند. شما می توانید از امکان تعمیر در محل هم بهره مند شوید.

نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

بهترین گزینه برای تعمیر هر وسیله ای در منزل، نمایندگی می باشد. هنگامی که شما به نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ مراجعه می کنید، می توانید با بهره گیری از برترین متخصصین کشور، در کمترین زمان و پایین ترین هزینه، ساید بای ساید خود را در منزل تعمیر کنید. تعمیرگاه ساید به صورت 24 ساعته و در تمامی ایام هفته، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

مراحل درخواست تعمیرکار ساید سامسونگ

 • تماس با نمایندگی ساید بای ساید
 • ارائه مشکل به کارشناسان
 • ارائه آدرس محل سکونت جهت اعزام تکنسین
 • مراجعه تعمیرکار به منزل و انجام تعمیرات
 • پرداخت هزینه تعمیر در صورت رضایت کامل
تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیرگاه تخصصی ساید سامسونگ برای کاهش هزینه ها تمامی تلاش خود را به کار گرفته است که به جای تعویض قطعات، تا جایی که امکان دارد به تعمیر قطعات یخچال ساید بپردازد. عموما تعمیر قطعات به جای تعویض کردن، نیازمند افرادی متخصص و تکنسین های حرفه ای بوده که این کار را انجام دهند. تعمیر قطعات ساید سامسونگ با قطعات اورجینال و فابریک انجام می شود و هزینه ها هم مطابق با تعرفه ای که از طرف نمایندگی اعلام شده است، محاسبه می گردد.

تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ

به دلیل پیشرفته بودن و مدرن بودن ساید سامسونگ، تعمیر آن نیازمند تعمیرکاران خاص و حرفه ای بوده است که نه تنها تکنسین باشند، بلکه خود را با علم روز و فناوری های پیشرفته وفق دهند. تمامی تعمیرکاران ساید بای ساید سامسونگ، در دوره های آموزشی که از طرف نمایندگی برای آن ها در نظر گرفته شده است، حضور می یابند و بعد از گذراندن دوره و تایید از مرکز سامسونگ، اجازه کار به آن ها داده می شود. پس اعتماد به نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهترین کار است. تعمیرکار ساید سامسونگ باید یکسری ویژگی های خاص داشته باشد که در ادامه آن ها را معرفی می نماییم.

ویژگی های تعمیرکار ساید سامسونگ

از مهمترین ویژگی های یک تعمیرکار ساید بای ساید سامسونگ، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کسب مهارت ازنمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ
 • دارا بودن عملکرد سریع و دقیق
 • خوش اخلاق و خوش برخورد بودن
 • ارائه ضمانت نامه جهت تضمین تعمیر ساید بای ساید سامسونگ
 • استفاده از قطعات اورجینال و فابریک

 • چرا به نمایندگی تعمیرات ساید سامسونگ اعتماد کنیم؟

  اگر افراد کم تجربه و ناوارد اقدام به تعمیر نمایند، ممکن است نه تنها دستگاه شما را خراب تر نمایند، بلکه چند برابر، هزینه بر جا می گذارند. بنابراین توصیه می شود تعمیرات را به یک نمایندگی مجاز و مرکزی سامسونگ بسپارید. خدمات تعمیر ساید بای ساید سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته در این نمایندگی انجام می شود. ما همیشه و همه جا حتی در روزهای تعطیل کنار شما هستیم فقط کافیست با نمایندگی تعمیر ساید سامسونگ تماس بگیرید تا با اعزام نیروهای متخصص، یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را بهتر از قبل تعمیر نماییم.

  خدمات تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در تمامی مناطق تهران (در شمال تهران، در شرق تهران، در غرب تهران، در جنوب تهران) انجام می گیرد. این مجموعه با استفاده از قطعات یدکی مرغوب عمر دوباره ای به لوازم خانگی شما می بخشد. قطعا خراب شدن ساید بای ساید سامسونگ اتفاق ناخوشایندی برای هر کسی است.

  خدمات پس از فروش ساید سامسونگ

  شرکت سامسونگ سال هاست که خدمات پس از فروش برای محصولات خود ارائه می دهد. ساید سامسونگ هم جزو محصولاتی است که خدمات پس از فروش دارد. اگر گارانتی ساید خود را داشته باشید ما چون نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ هستیم به نحو احسنت آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد.

  فیلم تعمیر ساید سامسونگ

  در این ویدیو شما نحوه تعمیر و ساید سامسونگ را مشاهده مینمایید. اگر با دیدن این ویدیو یا خواندن توضیحات لازم خودتان قادر به تعمیرات یخچال نبودید حتما با تعمیرگاه مرکزی ساید بای ساید سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا در اسرع وقت تعمیر کاران متخصص و حرفه ای به محل شما اعزام شوند. باید توجه داشته باشید که اگر سر رشته ای در تعمیرات ندارید وخودتان دست به کار شوید ممکن است یک مشکل و یا نقص فنی جزئی به مشکلی بزرگتر تبدیل شود و برای تعمیر لازم به زمان و هزینه ی زیادتری باشد.

  مهمترین نکات تعمیرکار نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ

  تعمیرات شبانه روزی ساید بای ساید سامسونگ

  نمایندگی رسمی سامسونگ جهت رفاه همشهریان عزیز آماده ارائه خدمات تعمیرات شبانه روزی یخچال ساید سامسونگ در تهران می باشد جهت تماس و مشاوره با شماره 22225007-021 تماس حاصل فرمائید .

  عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران

  عموم یخچال های ساید بای ساید سامسونگ، دارای پنلی هستند که در بر روی ساید نصب شده اند و دارای کدهایی برای خطا می باشند. عموما برای تعمیر یخچال ساید بای ساید باید با این خطاها آشنا باشید. از عمده ترین خطاهای موجود در ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ارور ۴e از کار افتادن سنسور دیفراست فریزر سامسونگ
  ارور ۵e مشکل داشتن یخساز در یخچال سامسونگ
  ارور ۶e ارور سنسور دمای محیط
  ارور ۸e از کار افتادن سنسوریخ ساز سامسونگ
  ارور ۴۰e مشکل داشتن فن یخچال ساید

  عیب یابی یخچال ساید بای ساید سامسونگ در تهران

  عموم یخچال های ساید بای ساید سامسونگ، دارای پنلی هستند که در بر روی ساید نصب شده اند و دارای کدهایی برای خطا می باشند. عموما برای تعمیر یخچال ساید بای ساید باید با این خطاها آشنا باشید. از عمده ترین خطاهای موجود در ساید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  ارور ۴e از کار افتادن سنسور دیفراست فریزر سامسونگ
  ارور ۵e مشکل داشتن یخساز در یخچال سامسونگ
  ارور ۶e ارور سنسور دمای محیط
  ارور ۸e از کار افتادن سنسوریخ ساز سامسونگ
  ارور ۴۰e مشکل داشتن فن یخچال ساید

  خرابی ساید بای ساید سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

  • نشتی گاز ساید بای ساید
  • کار نکردن یخچال ساید بای ساید
  • اتصالی سیم های ساید در دستگاه
  • ضربه خوردن بدنه یخچال
  • منجمد شدن فریزر سامسونگ
  • صدای زیاد یخچال
  • پاره شدن واشر درب ساید
  • یخساز یخچال کار نمی کند
  • کمپرسور ساید کار نمی کند
  • ساید برق زیادی مصرف می کند

  مقالات مرتبط

  برای آشنایی بیشتر شما با تعمیرات ساید سامسونگ و مشکلات مرتبط با آن در ادامه مقالاتی را قرار داده ایم که مطالعه آن می تواند در عیب یابی و یا پیدا کردن علت خرابی دستگاه به شما کمک نماید.

  مشکلات متداول ساید بای ساید سامسونگ

  خنک شدن زیاد یخچال ساید بای ساید
  ممکن است عوامل مختلفی سبب این مشکل شود اولین عامل بر اساس تغییر فصل اتفاق می افتد که دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ تان را تغییر داده اید البته جهت ثابت شدن دما باید ۴۸ ساعت صبر کنید و مجددا دمای یخچال را کنترل کنید. یخچال ساید بای ساید سامسونگ به گونه ای است که برای تولید یخ باید دمای خود را پایین آورد اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید آب ورودی به یخ ساز را کاملا قطع کنید و این قسمت را به طور کامل غیر فعال کنید. مورد بعدی می تواند نتیجه ی استفاده ی زیاد یخ باشد ساید یخچال برای پر کردن مجدد یخساز مجبور است، دمای خود را پایین بیاورد در این حال باید ۲۴ ساعت صبر کنید و اگر دمای یخچال به حالت نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ تماس بگیرید.
  هوای گرم یخچال ساید بای ساید سامسونگ
  ممکن است دمای یخچال را به تازگی تغییر داده باشید ۴۸ ساعت صبر کنید تا دما ثابت شود اگر بعد از این زمان، دما به حد نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات یخچال ساید سامسونگ تماس بگیرید. شاید کشوها تنظیم نیستند توصیه می شود که کشوها را تنظیم کنید شاید دمای هوا مجددا نرمال شود .
  یخچال روشن نمی شود
  ممکن است پریز، برق نداشته باشد یا دوشاخه و سیم رابط خرابی داشته باشد که باید این مورد را بررسی کنید ممکن است ترموستات یا اورلود معیوب باشد و یا سیم های رابط از مجموعه های رابط جدا شده اند که همه ی این موارد را باید با یک نمایندگی تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در میان بگذارید.
  صدای زیاد یخچال
  می تواند از تراز قرار نگرفتن یخچال باشد یا شاید موتور فن دچار مشکل شده است ممکن است اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد و یا اینکه موتور خراب شده که در این صورت نیز باید برای تعمیر ساید سامسونگ با ما تماس بگیرید.

  آشنایی با تعمیرات دیگر سامسونگ


  نواحی تحت پوشش

  سوالات متداول یخچال ساید بای ساید سامسونگ

  تعمیر ساید بای ساید سامسونگ در چه ساعاتی از شبانه روز امکان پذیر است؟

  نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در هر ساعتی از شبانه روز و در هفت روز هفته، آماده پاسخگویی به سوالات مشتریان می باشد.

  خرابی ساید بای ساید سامسونگ به چه دلیلی می تواند باشد؟

  نشتی گاز ساید بای ساید ، کار نکردن یخچال ساید بای ساید، اتصالی سیم های ساید در دستگاه، ضربه خوردن بدنه یخچال و..

  در چه نواحی از تهران، امکان خدمات رسانی تعمیرات ساید بای ساید وجود دارد؟

  تعمیرات یخچال ساید بای ساید سامسونگ در سراسر تهران دارای نمایندگی های مختلفی می باشد که کار را برای مشتریان راحت تر نموده است.

  Summary
  نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ
  Title
  نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ
  Description

  بهتررین گزینه برای تعمیر هر وسیله ای در منزل، نمایندگی می باشد. هنگامی که شما به نمایندگی ساید بای ساید سامسونگ مراجعه می کنید، می توانید با بهره گیری از برترین متخصصین کشور، در کمترین زمان و پایین ترین هزینه، ساید بای ساید خود را در منزل تعمیر کنید

  17 دیدگاه ها

  1. sadatfard گفت:

   سلام خسته نباشید
   یخچال ساید بای ساید من مدتی است که صدا میدهد و امروز یکباره قطع شد.البته ارور f10 هم نشون میده.
   ممنون میشم راهنمایی کنید.

  2. سمیه گفت:

   سلام من از خدمات تعمیر یخچال سامسونگ جنوب تهران خیلی راضی بودم و خواستم اینجا ازشون تشکر کنم

  3. امیدی گفت:

   سلام وقت بخیر ساید سامسونگ دارم که یخسازش مدام یخ میساخت و من یخ هارو تکون دادم تا به سمت مخزن برن ولی بعد از اینکار دیگه یخسازی نکرد میخاستم بپرسم که چرا یخساز ساید سامسونگ من دیگه یخ نمیسازه؟

   • adminsamsung گفت:

    سلام دوست عزیز
    برای برطرف کردن این مشکل اول باید شیر برقی را بررسی کنید که مطمئن شوید آب به داخل دستگاه می آید یا نه؟ بعد از آن مطمئن شوید که موتور تایم یخساز سالم باشدو آخرسر سنسور یخساز را چک کنید.

  4. سمیرا گفت:

   سلام و وقت بخیر میخاستم بپرسم که دلیل و علت بوی بد ساید من چی هست؟؟؟ تقریبا چهارروز هست که این بو رو حس میکنم . در ضمن من یخچالمو تازه خریدم

   • adminsamsung گفت:

    سلام دوست عزیز
    بوی بد یخچال ممکن است به خاطر دلایلی مثل غذای فاسد در یخچال، جرم لاستیک و نوار یخچال، و … باشد. گاهی نیز ممکن است غذای مانده یا جانوری زیر یخچال باشد که باعث بوی بد می شود. باید بدانید که یخچال فریزر خود به خود بوی بدی از خودشان تولید نمی کنند و این به طرز استفاده ما از این دستگاه بستگی دارد. اگر شما دستگاه ساید خود را تازه خریداری کرده اید بهتر است برای بررسی کامل تر یخچال را جلو بیاورید و آن را بازرسی نمایید.

  5. جعفر گفت:

   سلام و تشکر از سایت خوبی که دارید ما برای بار سوم هست که گاز ساید مون را شارژ کردیم اما دوباره بعد اینکه یک ماه کار میکنه باز گرم میشه تعمیرکار ساید سامسونگ اومد و پنلی پشت یخچال گذاشت و شارژ یخچال رو دوباره تمدید کرد و دوباره یک ماه بعد یعنی الان گازش کم شده ولی مثل قبل دیگه گرم نمیشه اما مثلا نونی که میزاریم داخل فریزر یخ نمیزنه ولی آب که گذاشتم یخ زد میخاستم منو راهنمایی کنید که دلیل سرمای کم ساید و شارژ مجدد اون چی هست؟؟؟

   • adminsamsung گفت:

    سلام دوست عزیز
    یخچال ساید سامسونگ شما احتمالا از بدنه نشتی دارد. باید اپراتور و لوله هایی که به آن وصل هست را بررسی کنید تا نشتی را پیدا کنید و بعد از آن دوباره شارژ گاز یخچال را انجام دهید.

  6. رضا گفت:

   سلام
   ساید RS12 دارم ، ۶ سال است که کار می کند ، امروز برق قطع و وصل شد ، صفحه مانیتور روشن است ولی موتور کار نمی کند ،

   • adminsamsung گفت:

    سلام دوست عزیز
    اول فیوزها را چک کنید . درجه حرارت را بررسی کنید. سیم پیچی ها را تمیز کنید. فاصله یخچال با دیوار را چک کنید. یخچال را دو ساعت از برق بکشید و دوباره به برق بزنید اگر صدای کار کردنش را شنیدید پس مشکل از گرم شدن کمپرسور بوده است. همچنین اگر سیم رابط داشتید ان را بردارید.

  7. سهیلا گفت:

   سلام وقتتون بخیر من موقع یخ از یخ های ریز فهمیدم که دیگه یخ نمیریزه و در خروج یخ باز مونده و صفحه نمایش هم ارور e8 یا ای هشت میده . میخاستم بدونم دلیل بسته نشدن یخ ریز ساید سامسونگ چی میتونه باشه؟

   • adminsamsung گفت:

    سلام دوست عزیز
    دلیل بسته نشدن یخ ریز ساید سامسونگ به اشکال و ایراد در موتور یخساز مرتبط می باشد.

  8. farhadi گفت:

   سلام وقتتون بخیر ساید سامسونگ من بعد از قطع و وصلی برق روی صفحه نمایشش علامت pc ch میاد و در ضمن یخچال هم روشن نمیشه دلیل خطای pc ch ساید بای ساید سامسونگ از چی هست؟؟؟

   • adminsamsung گفت:

    سلام دوست عزیز
    علت خطای pc ch ساید بای ساید سامسونگ به برد الکترونیکی مرتبط هست و با تعمیر قابل حل است.

  9. مصطفی گفت:

   سلام خسته نباشید چند روزی هست که علامت sleep در ساید سامسونگ فعال میشه و با قطع کردن و وصل کردن برق 40 دقیقه حدودا کار میکنه ولی باز دوباره sleep فعال میشه لطفا بگید دلیل تکرار sleep در ساید سامسونگ به چه دلیلی هست؟؟؟

   • adminsamsung گفت:

    سلام دوست عزیز
    دلیل تکرار این حالت sleep در ساید بای ساید سامسونگ نشان دهنده اشکال در برد الکترونیکی هست و برای برطرف کردن آن باید برد را تعمیر نمایید.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  دو × پنج =