مرکز تخصصی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
شماره تماس نمایندگی یخچال

021-22225007 کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیر یخچال سامسونگ

یخچال یکی از ضروری ترین وسایل در منزل، محل کار و هر جایی که زندگی وجود دارد می باشد؛ چرا که برای نگهداری تمام مواد غذایی و خوراکی ها نیاز به یخچال فریزر داریم.

یخچال ها مدل های مختلف با برندهای مختلفی دارند که هر کسی با توجه به بودجه و سلیقه ی شخصی خود می تواند انتخاب کند. به طور مثال، یخچال فریزر سامسونگ، برندی محبوب و شناخته شده در میان مردم است و افراد زیادی با برند سامسونگ آشنایی دارند به طوری که ، آن را به دیگران معرفی می کنند. حال ممکن است این برند کره ای مرغوب با مشکلاتی نیز مواجه شود که در آن صورت نیاز به یک تعمیر کار مجرب و متخصص می باشد.

حتما این دقت را داشته باشید که با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید چرا که نمایندگی ها با برند سامسونگ، به صورت تخصصی آشنا هستند و بارها مدل های مختلف یخچال فریزر سامسونگ را تعمیر کرده اند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

این نمایندگی در ۲۴ ساعت از شبانه روز آماده خدمات رسانی بوده است، به خصوص برای یخچال هایی که در ساعاتی از شب خراب شده باشند، دردسر ساز خواهد شد و در این مواقع، شما نمی توانید تا صبح صبر کنید که با نمایندگی یخچال فریزر، تماس بگیرید؛

تعمیر یخچال سامسونگ

از این رو ما خدمات را به صورت شبانه روزی در شمال تهران، شرق تهران ،غرب تهران و در جنوب تهران ارائه می دهیم. تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ حرفه ی ماست. نمایندگی مرکزی یخچال فریزر، با استفاده از قطعات یدکی مرغوب و اصل، عمر دوباره ای به یخچال فریزر سامسونگ شما می بخشد. کارشناسان فنی و متخصص در کمتر از 2 ساعت قادر به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شما هستند فقط کافی است با ما تماس بگیرید و به ما اعتماد کنید که قطعا جز مشتریان دائمی ما خواهید شد.

چرا تعمیرگاه مرکزی یخچال سامسونگ را انتخاب کنیم؟تعمیر یخچال سامسونگ در محل

دیگر نگران حمل و نقل یخچال تا تعمیر گاه مد نظرتان نباشید ما تعمیر یخچال سامسونگ در محل مد نظر شما را در هر کجای تهران باشید انجام می دهیم. تنها کافی است با شعبه ی نزدیک محل خود در تهران تماس حاصل فرمایید.

سرویس یخچال سامسونگ

اگر تا به حال مشکلی برای یخچال شما پیش نیامده است، دلیل بر آن نمی شود که در آینده هم یخچال شما به خوبی کار می کند. شما باید به صورت مرتب، مثلا هر شش ماه یک بار، برای سرویس یخچال سامسونگ خود اقدام کنید. این کار باعث می شود طول عمر مفید یخچال شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند و دیگر نیاز به رفع عیوب و مشکلات نداشته باشد. در واقع، سرویس یخچال باعث می شود خرابی های احتمالی آن در آینده پیش بینی شده و جلوی خسارت های پر هزینه گرفته شود.

اگر نیاز به سرویس یخچال سامسونگ دارید، تیم متخصص ما می تواند به شما کمک کند. پس همین الان با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید. نگران هزینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ نباشید؛ برای محاسبه هزینه تعمیر یخچال سامسونگ، در ابتدا باید مشکل اصلی آن مشخص شود و سپس بر اساس آن مشکل، قیمت تعمیر یخچال و مدت زمان تعمیر نیز مشخص گردد. قیمت تعمیر یا تعویض خرابی های یخچال سامسونگ با توجه به خرابی ها متفاوت است. اگر نیاز به مشاوره یا راهنمایی بیشتر داشتید می توانید با شماره هایی که در زیر آمده است، تماس حاصل فرمایید.

علل خرابی یخچال سامسونگ

 • نشتی گاز یخچال فریزر
 • کار نکردن یخچال فریزر
 • اتصالی سیم های یخچال در دستگاه
 • ضربه خوردن بدنه یخچال
 • ضربه خوردن بدنه یخچال
 • صدای زیاد یخچال
 • پاره شدن واشر درب یخچال
 • یخساز یخچال کار نمی کند
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند
 • یخچال برق زیادی مصرف می کند

تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در شمال تهران

نمایندگی تخصصی و سرویس یخچال سامسونگ، تمامی خدمات تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در شمال تهران را در کوتاهترین زمان ممکن با نازلترین قیمت برای افراد ساکن در آن منطقه انجام می دهد. این نمایندگی برای سهولت کار مشتریان شمال تهران، با قرار دادن مرکزی تخصصی در آن منطقه، نگرانی و دغدغه مشتریان را کاهش داده است، تا در صورت مشکل و خرابی یخچال خود، راحتتر بتوانند مشکل را برطرف نمایند. با تماس به نمایندگی مرکزی یخچال فریزر، در سریعترین زمان ممکن، تعمیرکار حرفه ای را در محل مورد نظر خود بیابید.

نمایندگی تعمیر حرفه ای یخچال سامسونگ در جنوب تهران

یکی از بزرگترین مشکلات و معضلات منطقه جنوب تهران، ترافیک و باریک بودن بعضی از خیابان ها می باشد. یکی از مهمترین خدماتی که نمایندگی تعمیر حرفه ای یخچال سامسونگ ارائه داده است، ایجاد یک نمایندگی در منطقه جنوب تهران است که کار حمل و نقل و جابه جایی را برای ساکنان آن منطقه راحتتر نموده است.

تعمیرکار یخچال سامسونگ در غرب تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در غرب تهران دارای نمایندگی و شعبه ای مجزا می باشد که ساکنین مناطق غرب تهرن مانند تهرانسر، اکباتان، سعادت آباد، صادقیه و... را تحت پوشش خود قرار می دهد. تعمیرکاران یخچال فریزر غرب تهران بعد از تماس مشتریان، بلافاصله در محل موردنظر حاضر می شوند و به عیب یابی و برطرف کردن مشکلات یخچال فریزر شما می پردازند.. اگر در مناطق ذکر شده مستقر هستید، با شماره هایی که در پایین صفحه درج شده است یا با شماره ۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱ تماس حاصل نمایید.

تعمیرات تخصصی یخچال samsung در شرق تهران

کمبود تعمیرگاه مرکزی و تخصصی در شرق تهران، یکی از مشکلاتی بوده است که ساکنان آن منطقه با آن مواجه شده اند. نمایندگی مرکزی سامسونگ با تاسیس یک مرکزی تخصصی در آن منطقه، توانسته است در رفاه حال ساکنین آن منطقه گامی بزرگ بردارد. تعمیرات تخصصی و مجاز یخچال سامسونگ شرق تهران، دارای تعمیرکاران حرفه ای در آن منطقه بوده که بعد از تماس، در سریعترین زمان ممکن به محل مورد نظر اعزام می شوند.

ابزارهای لازم و مورد نیاز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

پیچ گوشتی
انبردست
آچاربوکس
هویه
ترازوی شارژ گاز
سرپیک جوشکاری
دستگاه جوشکاری
دستگاه نشت یاب
کورکن لوله

مشکلات متداول یخچال فریزر سامسونگ

خنک شدن زیاد یخچال فریزر
ممکن است عوامل مختلفی سبب این مشکل شود اولین عامل بر اساس تغییر فصل اتفاق می افتد که دمای یخچال فریزر سامسونگ تان را تغییر داده اید البته جهت ثابت شدن دما باید 48 ساعت صبر کنید و مجددا دمای یخچال را کنترل کنید. یخچال فریزر سامسونگ به گونه ای است که برای تولید یخ باید دمای خود را پایین آورد اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید آب ورودی به یخ ساز را کاملا قطع کنید و این قسمت را به طور کامل غیر فعال کنید. مورد بعدی می تواند نتیجه ی استفاده ی زیاد یخ باشد یخچال برای پر کردن مجدد یخساز مجبور است، دمای خود را پایین بیاورد در این حال باید ۲۴ ساعت صبر کنید و اگر دمای یخچال به حالت نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.
صدای زیاد یخچال
می تواند از تراز قرار نگرفتن یخچال باشد یا شاید موتور فن دچار مشکل شده است ممکن است اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد و یا اینکه موتور خراب شده که در این صورت باید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.
هوای گرم یخچال فریزر سامسونگ
ممکن است دمای یخچال را به تازگی تغییر داده باشید،۴۸ ساعت صبر کنید تا دما ثابت شود اگر بعد از ۴۸ ساعت دما به حد نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید. شاید کشوها تنظیم نیستند توصیه می شود که کشوها را تنظیم کنید شاید دمای هوا مجددا نرمال شود.
یخچال روشن نمی شود
ممکن است پریز، برق نداشته باشد یا دوشاخه و سیم رابط خرابی داشته باشد که باید این مورد را بررسی کنید ممکن است ترموستات یا اورلود معیوب باشد و یا سیم های رابط از مجموعه های رابط جدا شده اند که همه ی این موارد را باید با یک نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ در میان بگذارید.
نشتی آب از یخچال سامسونگ
نشتی آب از یخچال نشان دهنده ی این است که شلنگ منتقل کننده ی آب مشکل دارد. برای رفع این مشکل، می توانید از خدمات پس از فروش یخچال فریزر سامسونگ استفاده نمایید.
خاموش و روشن شدن در فواصل کوتاه
اگر یخچال سامسونگ شما به طور غیر طبیعی در فواصل کوناه خاموش و روشن میشود احتمالا مشکل از کثیف بودن سیم پیچی های پشت یخچال و یا از کندانسور می باشد، برای اطلاعات بیشتر با نمایندکی مرکزی یخچال samsung تماس گیرید.
روشن نشدن یخچال سامسونگ
اگر از اتصال برق مطمئن هستید احتمالا ایراد از برد یخچال و یا کندانسور یخچال شماست هرچه سریعتر برای تعمیر یخچال سامسونگ خود اقدام کنید.تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ

تعویض فن یخچال
تعمیر برد یخچال
تعویض برد یخچال
تعمیر و تعویض فن کندانسور
تعویض و تعمیر فن اپراتور
تعویض واشر دور درب
تعویض کمپرسور
تعویض هیتر،تایمر و المنت
تعمیر و تعویض مخزن آب سرد کن
تعویض لوله های مویین
شارژ گاز
تعویض فیلتر آب
تعمیر سوییچ لامپ و یا تعویض آن
تعمیر و یا تعویض یخساز
تنها نمایندگی مرکزی یخچال سامسونگ
اولین در ایران
پیشتاز در ارائه خدمات
نمایندگی سامسونگ

مراحل درخواست تعمیرکار در نمایندگی یخچال سامسونگ

 • تماس با یکی از شماره های پایین صفحه
 • مشاوره و ثبت درخواست
 • اعزام تعمیرکار یخچال سامسونگ در سریعترین زمان
 • عیب یابی و تعمیرات یخچال سامسونگ
 • ارائه ضمانت رسمی
 • پشتیبانی نامحدود
 • معرفی خدمات سامسونگ

  نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  تعمیرات یخچال ساید سامسونگ
  شماره نمایندگی سامسونگ
  تعمیر جاروبرقی سامسونگ

  مناطق تحت پوشش تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران

  سوالات متداول تعمیرات یخچال سامسونگ

  هزینه های تعمیر یخچال سامسونگ چه مقدار خواهد بود؟

  از آنجایی که ما نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ هستیم، هزینه های تعمیر، بر اساس تعرفه های نمایندگی و مطابق با خرابی دستگاه نیز محاسبه و تعیین می شود

  آیا بعد از تعمیرات یخچال فریزر، ضمانتی داده می شود؟

  بله، بعد از تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ، برای تعمیرات یا تعویض قطعات، ضمانت نامه ای از طرف نمایندگی به مشتریان عزیز صادر می شود.

  آیا برای تماس با نمایندگی یخچال سامسونگ، باید در ساعتی خاص تماس گرفته شود؟

  خیر، در تمامی ساعات شبانه روز یعنی ۲۴ ساعت و هفت روزه هفته حتی در ایام تعطیل، می توانید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.

  آیا نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ دارای نمایندگی های مختلفی در سراسر ایران است؟

  خیر، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در سراسر تهران دارای نمایندگی هایی می باشد که می توانید با مراجعه به این نمایندگی ها یا تماس با آن ها مشکلات خود را مطرح نمایید.

  Summary
  تعمیر یخچال سامسونگ
  Service Type
  تعمیر یخچال سامسونگ
  Provider Name
  generalelectricrepairco,
  نیاوران، خیابان جبلی، کوچه شهاب، ساختمان یاس, Telephone No.00982144768278
  Area
  منطقه 5 تهران
  Description
  تعمیر یخچال سامسونگ | نمایندگی رسمی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ در تهران

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1 + 3 =