مرکز تخصصی تعمیرات یخچال سامسونگ

ارائه ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود
کارشناسان متخصص و ماهر

تعمیر یخچال سامسونگ

یخچال یکی از ضروری ترین وسایل در منزل، محل کار و هر جایی که زندگی وجود دارد می باشد؛ چرا که برای نگهداری تمام مواد غذایی و خوراکی ها نیاز به یخچال فریزر داریم.

یخچال ها مدل های مختلف با برندهای مختلفی دارند که هر کسی با توجه به بودجه و سلیقه ی شخصی می تواند انتخاب کند. به طور مثال، یخچال فریزر سامسونگ، برندی محبوب و شناخته شده در میان مردم است و افراد زیادی با برند سامسونگ آشناییت دارند و آن را به دیگران معرفی می کنند اما ممکن است این برند کره ای مرغوب با مشکلاتی مواجه شود در آن صورت نیازمند یک تعمیر کار مجرب می شوید.

حتما این دقت را داشته باشید که با نمایندگی مجاز و مرکزی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید چرا که نمایندگی ها با برند سامسونگ، به صورت تخصصی آشنا هستند و بارها مدل های مختلف یخچال فریزر سامسونگ را تعمیر کرده اند.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ

این نمایندگی در ۲۴ ساعت از شبانه روز آماده خدمات رسانی است، علی الخصوص برای یخچالی که خدایی نکرده اگر در ساعاتی از شب خراب شود دردسر ساز خواهد شد و شما نمی توانید تا صبح صبر کنید که با نمایندگی یخچال فریزر، تماس بگیرید؛

تعمیر یخچال سامسونگ

از این رو ما خدمات را به صورت شبانه روزی در شمال تهران در شرق تهران در غرب تهران و در جنوب تهران ارائه می دهیم. تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ حرفه ی ماست. نمایندگی مرکزی یخچال فریزر، با استفاده از قطعات یدکی مرغوب و اصل، عمر دوباره ای به یخچال فریزر سامسونگ شما می بخشد. کارشناسان فنی و متخصص در کمتر از 2 ساعت قادر به تعمیر یخچال فریزر سامسونگ شما هستند فقط کافی است با ما تماس بگیرید و به ما اعتماد کنید که قطعا جز مشتریان دائمی ما خواهید شد.

تعمیر یخچال سامسونگ در محل

دیگر نگران حمل و نقل یخچال تا تعمیر گاه مد نظرتان نباشید ما تعمیر یخچال سامسونگ در محل مد نظر شما را در هر کجای تهران باشید انجام میدهیم. تنها کافی است با شعبه ی نزدیک محل خود تماس حاصل فرمایید.

سرویس یخچال سامسونگ

اگر تا به حال مشکلی برای یخچال شما پیش نیامده، دلیل بر آن نمی شود که در آینده هم یخچال شما به خوبی کار می کند. شما باید به صورت مرتب مثلا هر شش ماه یک بار برای سرویس یخچال سامسونگ خود اقدام کنید. این کار باعث می شود طول عمر مفید یخچال شما به طور چشمگیری افزایش پیدا کند و دیگر نیاز به رفع عیوب و مشکلات نداشته باشد. در واقع، سرویس یخچال باعث می شود خرابی های احتمالی آن در آینده پیش بینی شده و جلوی خسارت های پر هزینه گرفته شود.

اگر نیاز به سرویس یخچال سامسونگ دارید، تیم متخصص ما می تواند به شما کمک کند. پس همین الان با نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال سامسونگ تماس بگیرید. نگران هزینه تعمیر یخچال فریزر سامسونگ نباشید؛ برای محاسبه هزینه تعمیر یخچال سامسونگ، در ابتدا باید مشکل اصلی آن مشخص شود و سپس بر اساس آن مشکل، قیمت تعمیر یخچال و مدت زمان تعمیر نیز مشخص گردد. قیمت تعمیر یا تعویض خرابی های یخچال سامسونگ با توجه به خرابی ها متفاوت است. اگر نیاز به مشاوره یا راهنمایی بیشتر داشتید میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

چرا بهتر است تعمیرگاه مرکزی یخچال سامسونگ را انتخاب کنیم؟

خرابی یخچال سامسونگ ممکن است به دلایل زیر باشد :

 • نشتی گاز یخچال فریزر
 • کار نکردن یخچال فریزر
 • اتصالی سیم های یخچال در دستگاه
 • ضربه خوردن بدنه یخچال
 • ضربه خوردن بدنه یخچال
 • صدای زیاد یخچال
 • پاره شدن واشر درب یخچال
 • یخساز یخچال کار نمی کند
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند
 • یخچال برق زیادی مصرف می کند


تعمیر تخصصی یخچال سامسونگ

تعویض فن یخچال
تعمیر برد یخچال
تعویض برد یخچال
تعمیر و تعویض فن کندانسور
تعویض و تعمیر فن اپراتور
تعویض واشر دور درب
تعویض کمپرسور
تعویض هیتر،تایمر و المنت
تعمیر و تعویض مخزن آب سرد کن
تعویض لوله های مویین
شارژ گاز
تعویض فیلتر آب
تعمیر سوییچ لامپ و یا تعویض آن
تعمیر و یا تعویض یخساز

تنها نمایندگی مرکزی یخچال سامسونگ

اولین در ایران
پیشتاز در ارائه خدمات

مشکلات متداول یخچال فریزر سامسونگ

خنک شدن زیاد یخچال فریزر
ممکن است عوامل مختلفی سبب این مشکل شود اولین عامل بر اساس تغییر فصل اتفاق می افتد که دمای یخچال فریزر سامسونگ تان را تغییر داده اید البته جهت ثابت شدن دما باید 48 ساعت صبر کنید و مجددا دمای یخچال را کنترل کنید. یخچال فریزر سامسونگ به گونه ای است که برای تولید یخ باید دمای خود را پایین آورد اگر از یخ ساز استفاده نمی کنید می توانید آب ورودی به یخ ساز را کاملا قطع کنید و این قسمت را به طور کامل غیر فعال کنید. مورد بعدی می تواند نتیجه ی استفاده ی زیاد یخ باشد یخچال برای پر کردن مجدد یخساز مجبور است، دمای خود را پایین بیاورد در این حال باید ۲۴ ساعت صبر کنید و اگر دمای یخچال به حالت نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید.
صدای زیاد یخچال
می تواند از تراز قرار نگرفتن یخچال باشد یا شاید موتور فن دچار مشکل شده است ممکن است اتصالات موتور به شاسی شل شده باشد و یا اینکه موتور خراب شده که در این صورت باید با نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید.
هوای گرم یخچال فریزر سامسونگ
ممکن است دمای یخچال را به تازگی تغییر داده باشید،۴۸ ساعت صبر کنید تا دما ثابت شود اگر بعد از ۴۸ ساعت دما به حد نرمال نرسید باید با نمایندگی تعمیرگاه مرکزی یخچال فریزر سامسونگ تماس بگیرید. شاید کشوها تنظیم نیستند توصیه می شود که کشوها را تنظیم کنید شاید دمای هوا مجددا نرمال شود.
یخچال روشن نمی شود
ممکن است پریز، برق نداشته باشد یا دوشاخه و سیم رابط خرابی داشته باشد که باید این مورد را بررسی کنید ممکن است ترموستات یا اورلود معیوب باشد و یا سیم های رابط از مجموعه های رابط جدا شده اند که همه ی این موارد را باید با یک نمایندگی مجاز تعمیر یخچال سامسونگ در میان بگذارید.
نشتی آب از یخچال سامسونگ
نشتی آب از یخچال نشان دهنده ی این است که شلنگ منتقل کننده ی آب مشکل دارد. برای رفع این مشکل، می توانید از خدمات پس از فروش یخچال فریزر سامسونگ استفاده نمایید.
خاموش و روشن شدن در فواصل کوتاه
اگر یخچال سامسونگ شما به طور غیر طبیعی در فواصل کوناه خاموش و روشن میشود احتمالا مشکل از کثیف بودن سیم پیچی های پشت یخچال و یا از کندانسور می باشد، برای اطلاعات بیشتر با نمایندکی مرکزی یخچال samsung تماس گیرید.
روشن نشدن یخچال سامسونگ
اگر از اتصال برق مطمئن هستید احتمالا ایراد از برد یخچال و یا کندانسور یخچال شماست هرچه سریعتر برای تعمیر یخچال سامسونگ خود اقدام کنید.
نمایندگی سامسونگ

مراحل درخواست تعمیرکار در نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

 • تماس با یکی از شماره های پایین صفحه
 • مشاوره و ثبت درخواست
 • اعزام تعمیرکار یخچال سامسونگ در سریعترین زمان
 • عیب یابی و تعمیرات یخچال سامسونگ
 • ارائه ضمانت رسمی
 • پشتیبانی نامحدود
 • معرفی خدمات دیگر سامسونگ

  نمایندگی تعمیرات سامسونگ
  تعمیرات یخچال ساید سامسونگ
  شماره نمایندگی سامسونگ
  تعمیر جاروبرقی سامسونگ

  مناطق تحت پوشش برای تعمیرات یخچال سامسونگ در تهران