خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر لباسشویی سامسونگ

ارائه ی خدمات نصب، سرویس و تعمیرات لباسشویی سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته حتی روزهای تعطیل

تعمیر توسط کارشناسان متخصص و ماهر با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت

نمایندگی مجاز سامسونگ

یکی از برندهای معتبر و محبوب در تولید لوازم خانگی، به ویژ لباسشویی؛ برند سامسونگ است. سامسونگ با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته در ساخت ماشین لباسشویی خود، محصولات با کیفیتی را ارائه می‌دهد که رضایت کاربران زیادی را به همراه داشته است. با این حال ممکن است لباسشویی سامسونگ در اثر استفاده نادرست و فرسودگی دچار خرابی و مشکلاتی شود که نیازمند تعمیر تخصصی باشد. از این رو انتخاب یک نمایندگی معتبر و مجاز که تکنسین هایش تخصص و تجربه لازم در زمینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ را دارند؛ امری ضروریست. در ادامه ، به شما راهنمایی خواهیم کرد تا با نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ بهتر آشنا شوید.

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

گاها پیش می آید بعضی از مشتریان، قبل از مراجعه به تعمیرگاه مرکزی لباسشویی سامسونگ، به نمایندگی های غیر مجاز مراجعه کرده اند. هنگامی که کارشناسان مجموعه با آن ها صحبت می کنند، اکثرشان یک سری مشکلات مشترک دارند که باعث شده دیگر به تعمیرگاه های غیر رسمی مراجعه نکنند. استفاده از قطعات غیر اصلی، عدم تجربه و عدم تخصص کافی و … از جمله مشکلات یکسان آن ها می باشد. با توجه به این نکته، ما به عنوان یک نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ، با تیمی مجرب و متخصص آماده ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد به صورت 24 ساعته به شما عزیزان هستیم. ما به شما اطمینان می‌دهیم که لباسشویی سامسونگ شما پس از تعمیر توسط تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب  در نمایندگی، به حالت اولیه خود باز خواهد گشت.

تعمیرکار لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکاران مجرب و متخصص در نمایندگی ما انجام می شود. تعمیرکاران مجموعه هر سال اطلاعات خود را در رابطه با تعمیر انواع ماشین لباسشویی سامسونگ به روز می کنند و در کلاسهای آموزشی که از سوی خود نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ، برگزار می شود شرکت می کنند و تمام دوره های عملی و آموزش های تعمیرات انواع لوازم خانگی را گذرانده اند و با تمام ایرادات این دستگاه ها آشنایی کامل دارند. تعمیرکار لباسشویی سامسونگ علاوه بر مهارت و دانش فنی کافی، اخلاق کاری و برخورد مناسب با مشتری را بلد است و به موقع به آدرسی که شما تعیین می کنید می آید. تعمیرکاران ما این موضوع را به خوبی می دانند که برای پیشرفت کاری خودشان علاوه بر کیفیت و دقت در انجام کار، مشتری مداری و خوش قول بودن نکته مهمی است که باید به آن توجه داشته باشند. اگر مشتری به هر دلیلی از تعمیرکار فرستاده شده رضایت نداشته باشد هم برای نمایندگی و هم برای تعمیرکار یک امتیاز منفی محسوب می شود پس رضایت مشتری و برخورد مناسب در کنار کیفیت خدمات رسانی دو اصل مهم برای هر کسب و کاری است که تعمیرکاران لباسشویی سامسونگ همگی به خوبی به این اصول واقف هستند.

هر تعمیرکار لباسشویی سامسونگ بعد از اتمام کار، ضمانت نامه ای مبنی بر اصل بودن قطعات و … به شما ارائه می کند که در صورت بروز مجدد مشکل، بتوانید از آن استفاده نمایید.

تعمیرکار لباسشویی سامسونگ​

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

ما به عنوان نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران، در تمامی مناطق شمال، جنوب، شرق و غرب تهران شعبه داریم. اگر شما ساکن شهر تهران هستید می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با نزدیک ترین شعبه نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران تماس بگیرید تا کارشناسان ما علاوه بر مشاوره رایگان، سرویسکار و تعمیرکار متخصص را در کمترین زمان ممکن به محل سکونتتان اعزام کنند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ شمال تهران

آیا ساکن شمال شهر تهران هستید؟ آیا لباسشویی سامسونگ شما به مشکل برخورده است؟ آیا نیاز به تعمیر دارد؟ اگر شما در شمال تهران زندگی می‌کنید، نگران نباشید! نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ آماده است تا به شما کمک کند و مشکلات شما را برطرف کند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ شمال تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ جنوب تهران

نمایندگی تعمیرات سامسونگ جهت رفاه حال ساکنین جنوب تهران شعبه تعمیر لباسشویی سامسونگ در جنوب تهران را فعال کرده است. اگر شما برای تعمیر لباسشویی در جنوب تهران نیاز به تعمیرکار حرفه ای دارید نیازی به مراجعه حضوری نمی باشد . فقط کافیست با نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ جنوب تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ غرب تهران

آیا شما ساکن غرب تهران هستید و برای تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ خود دغدغه حمل و جابجایی آن را دارید؟ نگران نباشید چراکه نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران در مناطق غرب هم شعبه دارد و از برترین تعمیرکاران برای تعمیر وسایل خانگی شما استفاده می نماید. اگر برگه گارانتی شما تمام شده است با ما تماس بگیرید تمامی خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را با شش ماه ضمانت و در کمترین زمان ممکن و همچین با حداقل هزینه برای شما انجام خواهیم داد.

تعمیر لباسشویی سامسونگ غرب تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ شرق تهران

با توجه به جایگاه و اعتبار ویژه ای که لوازم خانگی سامسونگ در بین خانواده های ایرانی دارد به طوری که هر ایرانی در منزل خود حداقل از یکی از لوازم این برند استفاده می نماید نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران اقدام به خدمت رسانی در مناطق شرق هم نموده است. بی شک تعمیر سریع و اساسی وسایل خانگی از مهمترین خواسته های مشتریان می باشد که نمایندگی سامسونگ با توجه به این موضوع برای راحتی مشتریان و خدمات رسانی سریعتر در شرق تهران هم تعمیرکاران مجرب و حاذقی دارد که فقط کافیست شما مشکل خود را با یک تماس تلفنی به تعمیر لباسشویی سامسونگ شرق تهران بیان کنید.

همچنین لباسشویی جزء وسایل سنگین و ضروری خانه می باشد که اگر به مشکلی بربخورد حمل آن به منظور رسیدن به نمایندگی اصلی امری سخت و هزینه بر می باشد. به همین خاطر اگر شما ساکن شرق تهران هستید و لباسشویی سامسونگ شما دچار مشکل شده است ما در نزدیکی شما نمایندگی داریم و در اسرع وقت تعمیرکار سامسونگ در محل شما حاضر می شود.

تعمیر لباسشویی سامسونگ شرق تهران

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ در تهران

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل

یکی از مشکلاتی که در شهرهای بزرگ وجود دارد، شلوغی خیابان ها، نمایندگی ها و مشغله مردم می باشد. اگر لباسشویی شما دچار خرابی و مشکل شود، شما باید آن را در یک ماشین باری قرار دهید و به تعمیرگاه ببرید. پس از آن چند روز منتظر بمانید تا تعمیرات انجام شود و دوباره با یک ماشین باری دیگر، لباسشویی را به منزل برگردانید. به همین منظور نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ آماده ارائه خدمات و اعزام تکنسنین به محل می باشد. با تعمیر لباسشویی در محل، نیازی به حمل و نقل دستگاه به نمایندگی تعمیرات نیست و این باعث می شود که در زمان و هزینه برای شما صرفه جویی شود. همچنین شما می توانید بر روند تعمیرات نظارت داشته باشد و در پایان کار و در صورت رضایت هزینه تعمیرات را پرداخت نمایید.

تعمیر لباسشویی سامسونگ در محل​

علت انتخاب نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ چیست ؟

ماشین لباسشویی سامسونگ بعنوان یکی از برترین برندهای ماشین لباسشویی جهان است که این برند در ایران نیز طرفداران خود را دارد و مشتریان آن با خیالی راحت اقدام به خرید میکنند، این برند هم از نظر سخت افزاری و نرم افزاری در ساخت با بهره گیری از بهترین قطعات و طراحی چشم نوازی که دارد خود را از سایر محصولات متمایز کرده است . نمایندگی مجاز سامسونگ در تهران با 4 شعبه فعال در شمال، جنوب، شرق و غرب جهت رضایت و اعتماد مشتریان و همچنین ارائه خدمات تعمیرات با بکارگیری از متخصصین دوره دید اقدام به خدمت رسانی به همشهریان عزیز تهرانی می نمایید . تمامی تعمیرات و تعویض قطعات توسط این نمایندگی با درجه کیفی بالا و اورجینال بود. جهت تعمیر لباسشویی سامسونگ خود کافی است در هرکجای تهران که باشید با نزدیکترین نمایندگی سامسونگ تماس گرفته و یا با شماره پاسخگویی 24 ساعته 22225007-021 جهت ارتباط با کارشناسان مجموعه و بازگو کردن مشکل دستگاه خود اقدام به تعمیر و تعویض و یا درخواست اعزام تعمیرکار متخصص نمایید تعمیرکاران ما با بررسی مشکل دستگاه شما در کمترین زمان ممکن جهت اقدام به تعمیر به محل سکونت شما خواهند رسید.

تعمیر تمامی لوازم برقی شامل یخچال سامسونگ، مایکروفر سامسونگ، جاروبرقی سامسونگ، ساید سامسونگ، اسپیلت سامسونگ و ظرفشویی سامسونگ در این نمایندگی انجام میشود .

تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ

اگر لباسشویی سامسونگ شما دچار مشکلاتی مانند عدم روشن شدن، نشت آب، عملکرد نامناسب یا هرگونه خطای دیگری شده است، می‌توانید برای تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ با اطمینان به نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ مراجعه کنید. تکنسین‌های مجرب ما به سرعت مشکلات را تشخیص داده و اقدام به تعمیر دستگاه شما می کنند. علاوه بر تعمیرات، نمایندگی ما قادر به ارائه سرویس لباسشویی سامسونگ نیز است. با انجام بازدید دوره‌ای و تعمیرات منظم، می‌توانید عمر دستگاه خود را افزایش دهید و از عملکرد بهینه آن لذت ببرید. تعمیر ماشین لباسشویی شما هر برند و نوعی که باشد زیر نظر متخصصان و تعمیرکاران تعمیرگاه مجاز لباسشویی سامسونگ انجام می شود. پس تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ خود را به ما بسپارید.

تعمیر شبانه روزی لباسشویی سامسونگ

آیا لباسشویی سامسونگ شما دچار خرابی شده است؟ آیا نیاز به تعمیرات فوری دارید؟ در نمایندگی تعمیرات سامسونگ، ما آماده ارائه خدمات تعمیرات شبانه روزی برای لباسشویی‌های سامسونگ شما هستیم. تیم ما به صورت 24 ساعته آماده خدمات رسانی به شما مشتریان عزیز می باشد.

با تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ، شما می‌توانید به آسانی و با اطمینان کامل از تعمیرات شبانه روزی لباسشویی سامسونگ خود بهره‌ ببرید. تیم ما آماده پاسخگویی به نیازهای شما در هر ساعت از شبانه روز است. با ما تماس بگیرید و مشکلات لباسشویی سامسونگ خود را به ما بسپارید.

تعمیر شبانه روزی لباسشویی سامسونگ ​

مراحل تعمیر لباسشویی سامسونگ در نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ

مراحل تعمیرات لباسشویی سامسونگ در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ به شرح زیر می باشد:

  1. در صورت خرابی لباسشویی خود با شماره 22225007-021 نمایندگی تماس بگیرید، سپس توضیح دهید که لباسشویی سامسونگ شما چه نوع مشکلی دارد و درخواست تعمیر را اعلام کنید و وقت مناسب برای اعزام تکنشین را تعیین کنید.
  2. پس از ثبت دخوات تکنسین در کم تر از یک ساعت به محل شما اعزام می شود و به تشخیص مشکل  دستگاه می پردازد. این امر ممکن است شامل بررسی دستگاه، آزمایش‌های مختلف و استفاده از تجهیزات تعمیراتی باشد.
  1. تعمیرکار لباسشویی سامسونگ پس از تشخیص مشکل، به تعمیر لباسشویی سامسونگ خواهد پرداخت. او ممکن است قطعات معیوب را با قطعات اصل و اورجینال جایگزین کند تا دستگاه به حالت اولیه خود برگردد.
  2. پس از تعمیر، لباسشویی سامسونگ توسط تعمیرکار تست و آزمایش خواهد شد. کارشناس مطمئن می‌شود که تمام عملکردها به درستی کار می‌کنند و هیچ مشکلی باقی نمانده است.

خدمات پس از فروش لباسشویی سامسونگ

در تعمیرگاه مرکزی لباسشویی سامسونگ، به مشتریان عزیز خدمات پس از فروش حرفه ای و کارآمد ارائه می شود تا مشتریان عزیز خود را در هر مرحله از فرآیند تعمیر و سرویس لباسشویی خود همراهی کنیم و در صورت بروز هر گونه مشکل یا نیاز به تعمیر مجدد، تیم ما آماده است تا به صورت رایگان به شما خدمات ارائه دهد. پس با دریافت کارت گارانتی خود از نمایندگی از خدمات پس از فروش در سراسر تهران بهره مند شوید، اگر هم تاریخ گارانتی گذشته باشد جای هیچ گونه نگرانی نیست، ما تعمیر تخصصی لباسشویی سامسونگ، شما را به بهترین نحو انجام خواهیم کرد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

هزینه تعمیرات لباسشویی سامسونگ در نمایندگی ممکن است بسته به نوع خرابی و قطعاتی که نیاز به تعویض دارند، متفاوت باشد. اما به طور کلی، هزینه تعمیر لباسشویی سامسونگ شامل هزینه قطعات یدکی، هزینه نیروی کار و هزینه خدمات تعمیراتی است.

هزینه قطعات یدکی: قطعاتی که در ماشین لباسشویی سامسونگ نیاز به تعویض دارند، می‌توانند شامل قطعاتی مانند موتور، پمپ آب، سنسورها و قطعات الکترونیکی دیگر باشند. هزینه این قطعات بسته به نوع و مدل ماشین لباسشویی و قیمت بازار آن‌ها متفاوت است.

هزینه نیروی کار: هزینه تعمیرکار لباسشویی سامسونگ ممکن است بر اساس ساعت کاری تعمیرکار و نوع خدماتی که ارائه می‌دهد، متفاوت باشد.

به طور کلی، برای دانستن دقیق هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ بهتر است با نمایندگی  تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را از آن‌ها دریافت کنید.

washing-machine-repair-man-2

سرویس لباسشویی سامسونگ

برای سالم ماندن و افزایش طول عمر ماشین لباسشویی سامسونگ، توصیه می‌شود با توجه به کارکرد لباسشویی و استفاده از آن، زمانی را مشخص کنید تا سرویس لباسشویی سامسونگ انجام شود. در این صورت دیگر نگرانی از بابت نقص لباسشویی و تعمیر آن نخواهید داشت و می‌توانید با خیالی آسوده از این وسیله پرکاربرد استفاده کنید.

اگر به صورت ۶ ماه یکبار یا حداکثر سالیانه به سرویس لباسشویی سامسونگ خود بپردازید، دیگر نگران خرابی های پرهزینه و جبران ناپذیر لباسشویی خود نخواهید بود. همانطور که می دانید، علاوه بر تعمیرات، نمایندگی مجاز تعمیرات لباسشویی سامسونگ ارائه دهنده سرویس لباسشویی سامسونگ نیز می‌باشد. با انجام بازرسی دوره‌ای و تعویض قطعات آسیب‌پذیر، توسط تعمیرکار لباسشویی سامسونگ می‌توانید از عمر مفید ماشین لباسشویی سامسونگ خود بیشترین استفاده را ببرید و از هزینه‌های ناگهانی تعمیرات غیرضروری جلوگیری کنید.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ​

چگونه بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ را پیدا کنیم؟

تهیه کردن لیستی از نمایندگی های مجاز و رسمی تعمیر لباسشویی سامسونگ نیازمند آن است که در مرحله اول به وب سایت اتحادیه صنف تعمیرکاران لوازم خانگی مراجعه کنید. اما برای اینکه بتوانید بالاترین میزان بهره را از هزینه و پولی که خرج میکنید ببرید قبل از انتخاب یک مرکز برای تعمیر تخصصی لباسشویی خود این نکات را در نظر داشته باشید:

  1. بیشتر نمایندگی هایی که در حال فعالیت هستند معمولا مجوز رسمی ندارند و فقط با استفاده از نام نمایندگی مشغول به کار هستند. پس برای اینکه بعد از تعمیر لوازم خود بتوانید پیگیر نتیجه باشید و با نمایندگی به مشکلی برخورد نکنید بهتر است قبل از شروع کار از آنها بخواهید که مجوز رسمی فعالیتشان را به شما نشان دهند.
  2. همچنین نمایندگی ها موظف هستند که به آیین نامه ها و قوانین اتحادیه عمل کنند پس حتما این قوانین را بخوانید و به خاطر داشته باشید.
  3. قیمت و هزینه تعمیر لوازم خانگی باید طبق مصوبه اتحادیه باشد و اگر برای تعمیر لباسشویی به شما قیمت های خارج از عرف و نامتعادل دادند حتما از طریق اتحادیه پیگیری کنید.
  4. اگر قطعه ای از لباسشویی شما نیاز به تعویض داشت و نمایندگی آن را برایتان عوض کرد موظف است به شما گارانتی تعویض قطعه بدهد تا اگر در مدت زمان مشخص شده در برگه گارانتی آن قطعه مجدد خراب شد به رایگان برایتان تعویض نماید.

با توجه به این نکات، می‌توانید بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ را پیدا کنید و از خدمات حرفه‌ای و کیفیت بالای آن‌ها بهره‌مند شوید. اگر در مورد هریک از مواردی که برایتان گفته شد سوالی داشتید می توانید از طریق شماره تماس 02122225007 با ما در ارتباط باشید.

چگونه بهترین نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ را پیدا کنیم؟ ​

تعمیر لباسشویی سامسونگ درب از بالا

لباسشویی های سامسونگ به دلیل طراحی مناسب و بدنه محکمی که دارند همیشه در اولیت انتخاب مشتریان قرار دارند. یکی دیگر از محصولات سامسونگ لباسشویی درب از بالا می باشد که همان طور که در تصویر میبینید درب آن از بالا باز می شود. از این لباسشویی برای شستن انواع پتوها و ملافه ها هم می توان استفاده کرد. این لباسشویی با طراحی ارگونومیکی که دارد هم فضای کمی را اشغال می کند و هم ظاهر قشنگی دارد. با این لباسشویی می توانید لباس های بزرگ و سنگین را شسته شده و خشک شده (سیستم خشک کن توربو) تحویل بگیرید.

داخل لباسشویی سامسونگ درب از بالا دوش هایی تعبیه شده که با فشار قوی مواد شوینده را شسته (قابلیت حل شدن سریع مواد شوینده) و در مصرف آب هم صرفه جویی می کند. همچنین این لباسشویی صفحه نمایش دیجیتالی دارد که اطلاعاتی مثل درجه و مدت زمان شستشو را برای شما نشان می دهد. پایه های این لباسشویی باعث جلوگیری از لرزش و ارتعاش آن در حین کار می شود. این پایه ها چون از زمین هم فاصله دارند باعث می شود که گرد وخاک و ذرات غبار وارد موتور لباسشویی نشود در نتیجه عمر مفید موتور لباسشویی بیشتر می شود.

لباسشویی های samsung انواع محتلفی دارند. مدل های صنعتی، خانگی، درب از بالا و … . اگر شما از مدل درب از بالا استفاده می کنید، ما متخصص تعمیر لباسشویی درب از بالا را در اختیارتان میزاریم تا تعمیرات در کمترین زمان و پایین ترین هزینه برای شما عزیزان انجام شود.

ویژگی های نمایندگی مجاز تعمیرات سامسونگ

ارائه خدمات گسترده در سرتاسر تهران

ارائه ی خدمات به صورت 24 ساعته

ارائه خدمات با کیفیت جهت کسب رضایت

داشتن بیش از 4 شعبه در تهران

استفاده از قطعات یدکی اصل

تعمیرات لوازم با سرعت بالا و به طور دقیق

داشتن تجربه و سابقه طولانی مدت

دارای تعمیرکاران کارآزموده و خبره

عیب یابی سریع و درست با اولین بررسی

مشکلات متداول لباسشویی سامسونگ

نشت آب از ماشین لباسشویی

ممکن است نشت آب، حاصل از پاره شدن یکی از لوله های لاستیکی باشد که در این صورت باید تعویض گردد؛ هم چنین ممکن است بر اثر ترکیدگی قاب مخصوص جاپودری، واتر پمپ و … باشد یا به علت تراز نبودن ماشین لباسشویی، سبب ریزش آب شود. در هر صورت بهتر است با تعمیرگاه مرکزی تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود

در این صورت ابتدا از رسیدن برق به ماشین لباسشویی مطمئن شوید، سیم رابط و پریز را چک کنید و مطمئن شوید که به صفحه نمایشگر برق میرسد؛ در مرحله ی بعد، چک کنید فیوز نسوخته باشد در صورتی که فیوز سوخته باشد باید آن را تعویض کنید .اگر مشکل برطرف نشد باید با نمایندگی مجاز تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

ارورها و خطاهای ماشین لباسشویی

در ماشین لباسشویی سامسونگ ممکن است با ارورهای متفاوتی روبه رو شوید که هر کدام معنای خود را دارد به طور مثال کد خطای fl، دستگاه نتوانسته درب را قفل کند کد خطا LO یعنی درب باز نمی شود. کد خطا 5E یا SE، ماشین لباسشویی نمی تواند آب را تخلیه کند و بسیاری ارورهای دیگر که شناسایی و رفع آن ها نیازمند افراد متخصص و تعمیرکار حرفه ای و مجرب است. برای رفع این خطاها با نمایندگی مجاز لباسشویی سامسونگ تماس حاصل نمایید.

دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد

عوامل زیادی ممکن است موجب نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود. یکی از آن ها قفل در است که تا زمانی که در باز است از چرخش دستگاه ممانعت می کند. مورد دیگری که باید بررسی شود پخش کردن متوازن لباس در دیگ ماشین لباسشویی است؛ و اگر با بررسی این موارد مشکل حل نشد، با نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.

خرابی لاستیک لباسشویی سامسونگ

میتواند به دلیل استفاده مداوم و یا برخورد اجسام تیز یا برنده باشد و یا استفاده نکردن از جرمگیر لباسشویی در زمان مناسب که باعث میشود لاستیک قارچ بزند که همه این موارد شامل پاره شدن لاستیک و علت تعویض لاستیک بشود و در صورت خرابی برد ماشین لباسشویی نیاز به تعویض قطعه میباشد.

لرزش و صدای زیاد ماشین لباسشویی

2 عامل مهم لرزش و تکان خوردن غیر عادی در لباسشویی، عدم توازن بار و تراز نبودن دستگاه می باشد. بر اساس ظرفیت و حد استاندارد لباسشویی در داخل آن لباس قرار دهید. از قرار دادن حجم زیاد خودداری کنید. همچنین هنگام نصب لباسشویی به تراز بودن دستگاه و تنظیم پایه ها توجه کنید.

لباسشویی آبگیری نمی‌کند

علت آبگیری نکردن لباسشویی می تواند؛ انسداد شیلنگ ورودی آب، کثیف بودن فیلتر، خرابی پمپ تخلیه، بسته نشدن درب لباسشویی باشد، که باید تمام این قطعات توسط تکنسین متخصص عیب یابی و در صورت نیاز تعمیر یا تعویض شوند.

سوالات متداول

ساعت کاری تعمیرکار لباسشویی سامسونگ از چه زمانی است؟

تمامی تعمیرکاران لباسشویی سامسونگ به صورت ۲۴ ساعته، آماده خدمت رسانی به عزیزان می باشند

با چه شماره ای می توان با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ تماس گرفت؟

برای تماس با نمایندگی تعمیرات لباسشویی سامسونگ می توانید با شماره مرکزی ۲۲۲۲۵۰۰۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

آیا نمایندگی تعمیرات مجاز لباسشویی سامسونگ، دارای شعبات مختلفی در سراسر تهران است؟

بله، نمایندگی مرکزی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ در سراسر تهران دارای نمایندگی های مختلفی است که می توان با مراجعه یا تماس با آن ها مشکلات را حل نمایید.

عمده ترین خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ، چه می تواند باشد؟

از مهمترین خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ می توان به تخلیه نکردن اب ، تمیز نکردن لباس ها، روشن نشدن ماشین لباسشویی، داشتن سروصدای زیاد ماشین و غیره اشاره کرد.

شماره و آدرس نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران

نمایندگی تعمیر سامسونگ در غرب تهران

آیت الله کاشانی، باغ فیض، بلوار فردوس، آریا شهر، جنت آباد، پونک، صادقیه، اکباتان، شهرک آپادانا، شهرزیبا، شهرک آزادی، مرزداران، شهرآرا، پاتریس، جلال آل احمد، سردار جنگل، شهرک راه آهن، میدان المپیک

نمایندگی تعمیر سامسونگ در شمال تهران

لواسانات، نیاوران، ولنجک، الهیه، تجریش، شریعتی، فرمانیه، کامرانیه، چیذر، زعفرانیه، منظریه، ازگل، دربند، دزاشیب، محمودیه، پل رومی، پاسداران، ظفر، میرداماد، جردن، شمیرانات، دروس، پارک وی، شهرک غرب، سعادت آباد، ملاصدرا

نمایندگی تعمیر سامسونگ در شمال شرق تهران

گیشا، فاطمی، آرژانتین، عباس آباد، مطهری، فلسطین، توانیر، یوسف آباد، گاندی، امیرآباد

نمایندگی تعمیر سامسونگ در شرق تهران

تهران پارس، پیروزی، رسالت، نارمک، امام حسین، دماوند، نیروهوایی، سید خندان، نظام

آباد، مجدیه، سهروردی

نمایندگی تعمیر سامسونگ در جنوب تهران

راه آهن، مولوی، شوش، میدان قزوین، منیریه، حسن آباد، بعثت، افسریه، نازی آباد

نمایندگی تعمیر سامسونگ در مرکز تهران

ستارخان، توحید، جمهوری، رودکی، مرتضوی، جیحون، آذربایجان، انقلاب، مهرآباد، استاد معین، جمالزاده، کارگر