تعمیر یخساز سامسونگ
آموزش تعمیر یخساز سامسونگ به ساده ترین روش
فوریه 5, 2020
نمایش همه

بررسی انواع ارور یخچال سامسونگ

انواع ارور یخچال سامسونگ

آیا به تازگی رفتید سراغ یخچال و متوجه یک سری ارور بر روی آن شده اید؟ و یا یخچال سامسونگ خریداری کرده و با ارور هایی مواجه شده اید که معنای دقیق آن ها را نمیدانید؟

در این مقاله با هم به بررسی انواع ارور یخچال سامسونگ میپردازیم. ما تمام خطاهایی که در یخچال ساید بای ساید سامسونگ و یا یخچال فریزر آن ممکن است برای شما پیش بیاید را جمع آوری کرده و راهنمایی کاملی جهت رفع این ارورها به شما ارائه خواهیم داد پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

اگر به هر دلیل موفق به برطرف کردن ارور یخچال سامسونگ خود نشدید تنها کافی است با مشاوران ما برای در زمینه ی تعمیر یخچال سامسونگ تماس بگیرید ما به صورت ۲۴ ساعته، آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم . چون این یخچال ها با تکنولوژی جدید ساخته شده اند و تعمیر کردن آنها کار هر کسی نیست برای هزینه های کمتر تعمیر ساید بای ساید سامسونگ خود را به ما بسپارید .

ارور های سری e یخچال فریزر سامسونگ

ارور 4e در یخچال سامسونگ

این خطا نشان دهنده ی خرابی و یا کار افتادگی سنسور دیفراست شماست . اگر با چک کردن سیم ها این ارور برطرف نشد مجبورید این قطعه را عوض کنید .

ارور 5e یخچال فریزر سامسونگ

قطع شدن برق میتواند عامل این ارور باشد. با فشار دادن همزمان دکمه های energy saver و lightning به مدت 15 دقیقه اگر این ارور بر طرف نشد مشکل از سنسور یخ زدایی یخچال است و میتوانید آن را تعویض کنید.

خطا 6e در یخچال سامسونگ

این خطای سنسور دماست و معمولا بعد از قطعی برق اتفاق می افتد. اگر دکمه ی power freeze و power cool را همزمان 15 ثانیه فشار دهید این ارور برطرف میشود.

ارور 8e در یخچال سامسونگ

این خطا نشان دهنده ی از کار افتادن سنسور یخ ساز است . حتما سیم کشی را بررسی کنید. و برای تعویض این قطعه اقدامات لازم را انجام دهید.

ارور 23e یخچال سامسونگ

علت این ارور مشکلات فن کندانسور است. اول بررسی کنید که به درستی به برق متصل است یا خیر. اگر مشکل از برق نبود متاسفانه باید این قطعه را عوض کنید .

ارور 24e در یخچال فریزر سامسونگ

نقص یخ زدایی در فریزر عامل به وجود آمدن این ارور است . محتویات فریزر را خالی کرده و دیواره ی پشتی داخلی آن را بیرون آورده. از سشوار برای یخ زدایی استفاده کنید . سپس دکمه های بالایی از چپ و راست را همزمان چند ثانیه نگه دارید تا فریزر ریست شود.

ارور 25e یخچال های سامسونگ

این خطا یعنی دیفراست (یخ زدایی) مشکل داره و یخچال و فریزر یخ بسته اند. مطمئن شوید که تایمر یخ زدایی و صفحه کنترل به درستی کار می کنند. وگرنه آنها را جایگزین کنید.

ارور 26e در یخچال های سامسونگ

این ارور مربوط به شیر آب و یا یخساز است. شیر آب را تعویض کنید. مطمئن شوید که یخساز روشن است . انسداد لوله را بررسی کنید و مطمئن شوید که دما زیر 8 درجه ی فارنهایت است.

ارور 33e یخچال ساید بای ساید سامسونگ

اگر گرمکن لوله پرکن آب مشکل داشته باشد این ارور ظاهر میشود . در خیلی از موارد وقتی یخچال را جا به جا میکنید این مشکل به وجود می آید . ممکن است در حین جا به جایی ضربه ای به یخچال خورده باشد و بعد این ارور را مشاهده کنید .

خطای 39e در یخچال سامسونگ

این ارور مختص به یخساز می باشد ممکن است از کار افتاده باشد که در این صورت باید با تعمیر کار سامسونگ تماس بگیرید.

ارور 40e در یخچال فریزر سامسونگ

فن فریزر به مشکل بر خورده از اتصالات آن اطمینان حاصل کنید .

ارور 84e در یخچال سامسونگ

روتور شما قفل شده است. این ارور یخچال سامسونگ بسیار خطرناک است. و تعمیر این بخش سخت است چراکه دسترسی به آن دشوار می باشد .

ارور 85e یخچال سامسونگ

قطع شدن برق عامل این ارور یخچال سامسونگ است . یخچال را از برق بکشید 60 ثانیه صبر کنید بعد به برق بزنید . در مورد کد های 88 و 86 و 85 نیز باید همین کار را انجام دهید .

ارور های یخچال سامسونگ

انواع ارور یخچال سامسونگ سری RB

ارور 5

این ارور مربوط به سنسور دماست و احتمالا باید آن را تعویض کنید .

ارور d در یخچال های rb سامسونگ

مشکل سنسور یخ زدایی. جریان برق را قطع کنید و اتصالات را بررسی کنید در صورتی که مشکلی نبود باید آن را تعویض کنید.

ارور E5

مشکل از سنسور محیطی است که باید تعمیر و تعویض آن را به دست تعمیر کار یخچال سامسونگ بسپارید.

ارور F5 در یخچال های rb سامسونگ

سنسور دمای فریزر به مشکل برخورده. مدار برد کنترلی دستگاه را باید بررسی کنید .

ارور D5

این ارور هم مربوط به سنسور دیفراست می باشد .

ارور 0F چشمک زن در یخچال های سامسونگ

ارور حالت خنک کننده و معمولا برای زمانی است که در یخچال باز مانده است. در یخچال را ببندید و تا دمای یخچال به حالت عادی برگردد.

خطای PC ER در یخچال سامسونگ

چیزی مانع بسته شدن درب های یخچال شده است ( بسته نشدن درب یخچال) . اطمینان حاصل کنید که چیزی دور در یخچال گیر نکرده باشد. هر ارور یخچال سامسونگ دیگری که در لسیت ما نبود و شما با آن مواجه شدید میتواند مربوط به قطعات معیوب باشد. میتوانید با تماس با شعب مختلف ما به عنوان نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تهران از خدمات پس از فروش بهره ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =