نمایش همه

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ در منزل

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

جاروبرقی سامسونگ از جمله محصولات محبوب این شرکت است که به راحتی خراب نمی شود. ممکن است بعد از مدت ها استفاده از جاروبرقی متوجه بروز مشکلاتی در آن شوید.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ از جمله تعمیراتی است که نیاز دارد یک نیروی متخصص آن را انجام دهد. برای این کار می توانید با تعمیرکار سامسونگ تماس بگیرید. ما همه روزه و به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستیم.

برد جاروبرقی سامسونگ

برد که قطعه ی اساسی در جاروبرقی است کنترل کننده ی کامل دیگر قطعات است. برای همین است که خرابی در هر قطعه ی دیگری در نهایت می تواند موجب خرابی برد جاروبرقی بشود.

معمولا هر برند یا شرکت برد مخصوصی برای جاروبرقی های خود طراحی می کند. برد جاروبرقی سامسونگ هم منحصر به فرد است و پیچیدگی های خاص خود را دارد برای همین تاکید داریم تعمیر آن نیاز به فرد متخصص دارد چراکه اگر در این زمینه سر رشته نداشته باشید ، خرابی های بیشتر و هزینه های بیشتری برای شما به بار می آورد.

علائم خراب شدن برد جاروبرقی سامسونگ

از مهمترین علائم جاروبرقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن نشدن جاروبرقی
  • خاموش شدن های ناگهانی حین کار
  • کار نکردن کلید تنظیم مکش جاروبرقی
  • کم و زیاد شدن خود به خود مکش جاروبرقی
  • خاموش نشدن جاروبرقی با دکمه ی خاموش
  • دیر روشن شدن جاروبرقی
  • جرقه زدن

نکات اساسی در تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ
  • این کار نیاز به دانش کافی دارد. اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید شروع به تعمیر نکنید.
  • ممکن است هزینه ی تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ کمتر از تعویض برد باشد، اما در اغلب موارد تعمیر برد امکان پذیر نیست.
  • در حین تعمیر برد جاروبرقی نباید به برق باشد.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

روشن نشدن جاروبرقی

در صورتی که به طور کلی جاروبرقی شما روشن نمی شود اگر برق را بررسی کردید و مشکل از آن نبود باید با یک پتانسیومتر، خازن ها، مقاومت های محدود کننده، ولتاژ ورودی برق و ترایاک ها را بررسی کنید. به طور کلی تک تک خازن ها ومدار هم باید بررسی شود.

تنظیم نشدن مکش جاروبرقی

اگر با دکمه ی تنظیم مکش سرعت و مکش جاروبرقی شما تنظیم نمی شود، برای این منظور لازم است پتانسیومتر روی برد را بررسی کنید. علاوه براین، ممکن است مقاومت های محدود کننده جریان و ولتاژ ورودی دچار عیب شده باشند که نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهند داشت.

اگر مکش جاروبرقی کم نمی شود، دیود به کار رفته در برد جاروبرقی را بررسی کنید. دیود ها با کاهش ولتاژ ورودی به موتور مکش آن را کاهش میدهند.

دایاک برد جاروبرقی هم از جمله قطعاتی است که در تنظیم مکش نقش دارد. این قطعه با تولید پالس هایی جریان ورودی به موتور را تنظیم کرده تا قدرت مکش موتور کم یا زیاد شود. اگر دوسر دایاک به حد ولتاژ مناسب نرسد اصلا جاروبرقی روشن نخواهد شد. برای تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ خود میتوانید با ما تماس بگیرید.

کم شدن قدرت مکش جاروبرقی

اگر مکش جاروبرقی ضعیف شده احتمالا پتانسیومتر خراب شده است. پتانسیومتر ها با تغییر دادن جریان هادی ترایاک باعث افزایش مکش جاروبرقی می شوند. با تعمیر و یا تعویض آن مشکل برطرف خواهد شد. ممکن است این مشکل در اثر مسدود شدن مسیر جریان هوا و کیسه ی آن باشد که نشانه ای از خراب بودن برد جاروبرقی سامسونگ است.

جرقه زدن

اگر شاهد جرقه زدن جاروبرقی خود هستید باید خازن های پارازیت گیر راکه بر روی برد تعبیه شده اند بررسی کنید. این خازن ها عموما سه تایی هستند و کار آن ها جذب جرقه هاست.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ به صورت تخصصی

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

همانطور که پیشترهم به آن اشاره کردیم از آنجاییکه برد جاروبرقی سامسونگ منحصر به فرد است و مخصوص این برند طراحی شده، تعمیر آن دانش کافی را می طلبد. تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ تخصص تعمیرکاران ماست.

شماره تماس برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ : 22225007

آشنایی با دیگر خدمات سامسونگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =