خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ در منزل

جاروبرقی سامسونگ از جمله محصولات محبوب این شرکت است که به راحتی خراب نمی شود. ممکن است بعد از مدت ها استفاده از جاروبرقی متوجه بروز مشکلاتی در آن شوید.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ از جمله تعمیراتی است که نیاز دارد یک نیروی متخصص آن را انجام دهد. برای این کار می توانید با تعمیرکار سامسونگ تماس بگیرید. ما همه روزه و به صورت شبانه روزی در خدمت شما عزیزان هستیم.

برد جاروبرقی سامسونگ

برد که قطعه ی اساسی در جاروبرقی است کنترل کننده ی کامل دیگر قطعات است. برای همین است که خرابی در هر قطعه ی دیگری در نهایت می تواند موجب خرابی برد جاروبرقی بشود.

معمولا هر برند یا شرکت برد مخصوصی برای جاروبرقی های خود طراحی می کند. برد جاروبرقی سامسونگ هم منحصر به فرد است و پیچیدگی های خاص خود را دارد برای همین تاکید داریم تعمیر آن نیاز به فرد متخصص دارد چراکه اگر در این زمینه سر رشته نداشته باشید ، خرابی های بیشتر و هزینه های بیشتری برای شما به بار می آورد.

همشهریان عزیز تهرانی جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ خود با ما در تماس باشید ارائه خدمات تعمیرات با استفاده از قطعات اورجینال یخچال در نمایندگی سامسونگ بصورت شبانه روزی بود شماره تماس جهت پاسخگویی 24 ساعته 22225007-021

برد جاروبرقی سامسونگ

علائم خراب شدن برد جاروبرقی

از مهمترین علائم جاروبرقی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • روشن نشدن جاروبرقی
  • خاموش شدن های ناگهانی حین کار
  • کار نکردن کلید تنظیم مکش جاروبرقی
  • کم و زیاد شدن خود به خود مکش جاروبرقی
  • خاموش نشدن جاروبرقی با دکمه ی خاموش
  • دیر روشن شدن جاروبرقی
  • جرقه زدن

نکات اساسی در تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

  • این کار نیاز به دانش کافی دارد. اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید شروع به تعمیر نکنید.
  • ممکن است هزینه ی تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ کمتر از تعویض برد باشد، اما در اغلب موارد تعمیر برد امکان پذیر نیست.
  • در حین تعمیر برد جاروبرقی نباید به برق باشد.

نکات اساسی در تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ

در صورت روشن نشدن جاروبرقی باید:

در صورتی که به طور کلی جاروبرقی شما روشن نمی شود اگر برق را بررسی کردید و مشکل از آن نبود باید با یک پتانسیومتر، خازن ها، مقاومت های محدود کننده، ولتاژ ورودی برق و ترایاک ها را بررسی کنید. به طور کلی تک تک خازن ها ومدار هم باید بررسی شود.

در صورت تنظیم نشدن مکش جاروبرقی باید:

اگر با دکمه ی تنظیم مکش سرعت و مکش جاروبرقی شما تنظیم نمی شود، برای این منظور لازم است پتانسیومتر روی برد را بررسی کنید. علاوه براین، ممکن است مقاومت های محدود کننده جریان و ولتاژ ورودی دچار عیب شده باشند که نیاز به تعمیر و یا تعویض خواهند داشت.

اگر مکش جاروبرقی کم نمی شود، دیود به کار رفته در برد جاروبرقی را بررسی کنید. دیود ها با کاهش ولتاژ ورودی به موتور مکش آن را کاهش میدهند.

در صورت کم شدن قدرت مکش جاروبرقی باید:

اگر مکش جاروبرقی ضعیف شده احتمالا پتانسیومتر خراب شده است. پتانسیومتر ها با تغییر دادن جریان هادی ترایاک باعث افزایش مکش جاروبرقی می شوند. با تعمیر و یا تعویض آن مشکل برطرف خواهد شد. ممکن است این مشکل در اثر مسدود شدن مسیر جریان هوا و کیسه ی آن باشد که نشانه ای از خراب بودن برد جاروبرقی سامسونگ است.

در صورت جرقه زدن جاروبرقی باید:

اگر شاهد جرقه زدن جاروبرقی خود هستید باید خازن های پارازیت گیر راکه بر روی برد تعبیه شده اند بررسی کنید. این خازن ها عموما سه تایی هستند و کار آن ها جذب جرقه هاست.

کلید کم و زیاد جاروبرقی

بیشتر جاروبرقی ها کلید ساده و یا لامپ دار برای کنترل دارند. در کلید ساده فاز بعد از وارد شدن به سمت کلید می رود و با بستن آن به سمت موتور خارج می شود. اما در کلیدهای لامپ دار یک فیش مخصوص نول لامپ است که فیش اتصال می باشد و داخل کلید تعبیه شده است. پس کلیدهای لامپ دار سه فیش دارند.

امروزه اکثر جاروبرقی ها علاوه بر کلید بدنه دستگاه، کلیدی هم روی دسته جارو می باشد که کار روشن و خاموش کردن جاروبرقی به وسیله آن راحتتر انجام می شود.

در بعضی از جاروبرقی ها برای بالا بردن دور موتور و کم زیاد کردن آن کلیدی قرار داده شده است که مکش جاروبرقی با آن کم یا زیاد می شود. اگر این کلید کم و زیاد جاروبرقی یا ولوم که به دو شکل خطی و گردان می باشد خراب شود می توان با تینر آن را شست و شو داد تا دوباره قابل استفاده شود. البته باید توجه داشت که هنگام این کار حتما جاروبرقی از برق کشیده باشد و خاموش باشد.

تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ به صورت تخصصی

همانطور که پیشترهم به آن اشاره کردیم از آنجاییکه برد جاروبرقی سامسونگ منحصر به فرد است و مخصوص این برند طراحی شده، تعمیر آن دانش کافی را می طلبد. تعمیر برد جاروبرقی سامسونگ تخصص تعمیرکاران ماست.

شماره تماس برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ : 22225007

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهارده =

علت نشتی آب در لباسشویی سامسونگ چیست؟
علت نشتی آب در لباسشویی سامسونگ چیست؟
علت-تخلیه-نشدن-آب-لباسشویی-سامسونگ-چیست-شاخص
علت تخلیه نشدن آب لباسشویی سامسونگ
شارژ گاز یخچال سامسونگ
شارژ گاز یخچال سامسونگ
7 علت یخ نزدن فریزر سامسونگ
7 علت یخ نزدن فریزر سامسونگ
دلایل اصلی یکسره کار کردن یخچال و اتومات نکردن آن
علت یکسره کار کردن یخچال و اتومات نکردن آن
عیب یابی مشکلات یخچال سامسونگ
عیب یابی مشکلات یخچال سامسونگ
تعمیر-برد-مایکروفر-سامسونگ--شاخص
تعمیر برد مایکروفر سامسونگ
تنظیم بهترین درجه کولر گازی در تابستان و زمستان
تنظیم بهترین درجه کولر گازی در تابستان و زمستان
ریست کردن لباسشویی سامسونگ با دکمه ریست و بدون دکمه ریست
نحوه ی ریست کردن لباسشویی سامسونگ
دلایل بسته نشدن درب یخچال سامسونگ چیست؟
دلایل بسته نشدن درب یخچال سامسونگ چیست؟