Warning: Undefined array key "options" in /home/u763472934/domains/samsungrepairco.com/public_html/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 192
6 روش استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ

 خطوط ویژه تلفن های شبانه روزی 

خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ

چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده کنیم؟

در برخی از مواقع ممکن است لباس هایتان را با دست و بدون کمک ماشین لباسشویی بشویید، اما بخواهید آنها را با استفاده از دستگاه خشک کنید. در چنین موقعیتی تنها به دور خشک کن احتیاج دارید. یکی از رایج ترین سوالاتی که کاربران همواره از ما می پرسند این است که چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده کنیم؟ امروز در این مقاله قصد داریم جواب این سوال را به طور کامل برایتان بیان کنیم تا اطلاعات مورد نیاز را بدست آورید. در صورتی که نحوه ی استفاده از دور خشک کن را بلد نباشید نه تنها به لباس هایتان آسیب وارد می کنید بلکه باعث افزایش مصرف برق نیز می شوید. در نهایت ما را تا انتهای مقاله همراهی کنید و مطالب را با دقت بخوانید.

برای استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی باید چه کار هایی را انجام دهیم؟

1- برخی از لباس ها قابلیت خشک شدن در ماشین لباسشویی را ندارند، از همین رو قبل از استفاده از دور خشک کن حتما برچسب نگهداری لباس هایتان را که معمولا در داخل آنها وجود دارد، بررسی نمایید. اگر بر روی برچسب جمله ی (در گرمای شدید خشک نشود) نوشته شده بود به هیچ وجه لباستان را توسط خشک کن لباسشویی خشک نکنید. در صورتی که این جمله بر روی برچسب لباستان وجود نداشت، از دور خشک کن استفاده نمایید. پیشنهاد می دهیم که لباس های ظریف با الیاف حساس را همیشه به خشکشویی ببرید تا آسیبی به آنها وارد نشود. نکته: توصیه می کنیم که لباس های زیر و لباس هایی که از جنس تور، ابریشم، پنبه (با درصد بالا) هستند را به هیچ عنوان توسط خشک کن ماشین لباسشویی خشک نکنید.

برای استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی باید چه کار هایی را انجام دهیم؟

2- اگر می خواهید لباس، حوله یا دستمال خیسی را با استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی خشک کنید، قبل از انجام این کار حتما آنها را بتکانید و تا جایی که ممکن است آب را از درون آنها خارج کنید.

3- لباس ها را به طور مرتب داخل دیگ قرار دهید تا مچاله نشوند، زیرا با پیچیده شدن لباس ها به داخل یکدیگر روند خشک شدن آنها به خوبی انجام نخواهد شد. نکته: می توانید برای خشک کردن لباس ها از یک کیسه شست و شو استفاده نمایید اما حواستان باشد که کیسه ها بیش از حد پر نشوند. با انجام این کار از آسیب دیدن لباس ها جلوگیری خواهید کرد.

4- هنگامی که قصد استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی را دارید، نباید مخزن را بیش از حد پر کنید. زیرا نه تنها لباس ها به خوبی خشک نمی شوند و رطوبت در داخل آنها باقی می ماند بلکه به خود دستگاه آسیب های جدی وارد می شود و شما مجبور به پرداخت خسارات مالی کلانی خواهید شد. موارد سنگین مانند ملحفه، پتو، حوله و… به تنهایی داخل لباسشویی بگذارید تا خشک شوند.

5- برای دور خشک کن ماشین لباسشویی باید ابتدا با توجه به مواردی که داخل دستگاه می ریزید، دمای مناسب را انتخاب نمایید. برای لباس های ظریف دما را بر روی پایین ترین درجه و برای لباس های ضخیم مانند حوله، ملحفه، پتو و… دمای را بر روی بالا ترین درجه قرار دهید.

برای استفاده از خشک کن ماشین لباسشویی باید چه کار هایی را انجام دهیم؟

6- با خواندن تمامی نکات بالا اکنون باید یاد بگیرید که چگونه از چرخه خشک کن لباسشویی استفاده کنید. بر روی دستگاهتان باید یکی از کلمات (spin dry، dry only، heat setting) وجود داشته باشد. با قرار دادن نشان چرخنده ی لباسشویی بر روی هر یکی از این کلمات یا با فشردن دکمه و برنامه آن، می توانید دور خشک کن را فعال کنید. به یاد داشته باشید که پس از اتمام روند خشک کن حتما در اسرع وقت لباس ها را از دستگاه خارج کنید تا چروک نشوند.

جمع بندی

در ابتدای مقاله بیان کردیم که یکی از رایج ترین سوالات کاربران این است که چگونه فقط از خشک کن ماشین لباسشویی استفاده کنیم؟ امروز به طور کامل جواب این سوال را برایتان بیان کردیم تا اطلاعات مورد نیاز را بدست آورید. در صورتی که احساس می کنید هنوز با نحوه ی استفاده از چرخه ی خشک کن آشنا نشده اید بار دیگر مطالب را موشکافانه بخوانید و یا از تعمیرکار سامسونگ کمک بخواهید. اگر اطلاعات کافی درباره ی این قابلیت نداشته باشید و از آن استفاده نمایید، نه تنها به لباس هایتان آسیب وارد می کنید بلکه باعث افزایش مصرف برق نیز می شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

ارور-d13-ماشین-ظرفشویی-سامسونگ--شاخص
ارور d13 ماشین ظرفشویی سامسونگ
هیدرواستات ماشین لباسشویی چیست؟ و چه وظایفی دارد؟
هیدرواستات ماشین لباسشویی چیست؟ و چه وظایفی دارد؟
ارور-E-8-لباسشویی-سامسونگ-شاخص
ارور E8 لباسشویی سامسونگ
ارور-LE-یا-ارور-E9-لباسشویی-سامسونگ-شاخص
ارور LE یا ارور E9 لباسشویی سامسونگ
ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور CE ماشین لباسشویی سامسونگ
رایج ترین علت های ارورSUDدر ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور SUD در ماشین لباسشویی سامسونگ
ارور e7 لباسشویی سامسونگ
ارور e7 لباسشویی سامسونگ
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ
معنی کلمات روی ماشین لباسشویی سامسونگ؛ راهنمای جامع
ارور AE لباسشویی سامسونگ
ارور AE لباسشویی سامسونگ؛ راهنمای جامع رفع مشکل
لباسشویی درب فضایی چیست؟
لباسشویی درب فضایی چیست؟